Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Chybi ti prvni centr? Mas obrance navic? Pak Derek Stepan je ten koho chces.

PS. hodilo by se i RW
Mám dotaz. V prospekt draftu jsem chtěl hrát Chabota tak to, ale byl na soupisce Kosatek tak jsem ho nebral. Pak koukám že ho Kosatky draftu a teď je vaše FA. Můžu ho vzít? ( Tímto si to kdyžtak zamlouvam :)) Protože pokud byl v době draftu na soupisce nestahuje se něj pravidlo ó prospektech. Nebo ano?
Ja som ho potom vyhodil z Ohlundovho tímu, čiže tam nebol v dobe draftu.. a ako je v pravidlách že keď si ho draftoval tak si s ním môže robiť čo chce (môže byť v jeho tíme alebo na FA) a my mu ho nemôžeme zobrať pokiaľ ho má v prospektoch..
Nj dá sa to pozrieť v transakciách, danny ho dropol ešte 24.9. , megaton pickoval priamo predomnou až 26.9. a bral Barzala, ja som zobral Chabota a o 10 min ho pickol v yahoo s5... a kedže si s nim môžem robiť čo chcem tak som ho dal medzi FA a skúsim dať šancu aj McCannovi ktorý je former canuck a momentálne red-hot a má parádny kemp ktorý završil hattrickom v noci...

ale tak či tak nováčikovia sa brať neoplatia aj keby mali impact hned, Boeser možno spraví prvý tím a nazbieral by 30-40 bodov ale medzi FA sú stále zaujímavý hráči ako Rask, Backlund, Gagner, Thornton ...ktorí urobia aj 50+ b a k tomu FW...
takže chcel by som dať šancu aj nášmu Markusovi Granlundovi, Boeserovi či Stecherovi, ale spravia 50+ b aby boli platní?, prolly not..

čo sa potkanovho trejdu týka chcel som za neho o trochu viac, ale bohvie aký záujem nebol... má už 29 a v minulej sezone mal prvý krát bod na zápas dovtedy bodovo nič moc a nepridáva ani nič navyše čo sa hitov a blokov týka... Barkov je center ktorých nie je nikdy dosť, navyše panter, ked zostane zdravý mohol by nazbierať aj 70b čím by o moc nezaostal za potkanom, k tomu pridá FW a má len 22.
Rozumiem, ale aj tak Rono dal za Barkova 3 doláre a ty za Brada 46. Už len kvôli tomu by som to neurobil.. A tiež že Brad aj keď minulú sezónu nenapodobní stále platí do okruhu TOP LW´s. Barkov ešte neodohral kompletnú sezonu. Ale zas, ako si ustelieš tak máš - vieš čo robíš.

Mimochodom rád by som získal obrancu, ak ich niekto má prebytok
danny111 píše:Rozumiem, ale aj tak Rono dal za Barkova 3 doláre a ty za Brada 46.
Viem bol to môj prvý draft tak som to po*ral ešte viac ako som zvykol s*ať klasického hada :-D , chcel som byť agresívny zo začiatku a získať dobrých hráčov.. a pritom za starého vajčáka Radulova som vyhodil skoro 20 a krátko potom začali chodiť Barkovovia a spol za 3 doláre, ach jo nasrať... a kedže je to keeper tak som v riti na pekne dlho :D , podla tých projected stats to vyzerá desivo takže nejakých +/- 10-15 bodov čo stratím na Marchandovi ma nemusí moc trápiť..
Ohlund píše: podla tých projected stats to vyzerá desivo takže nejakých +/- 10-15 bodov čo stratím na Marchandovi ma nemusí moc trápiť..
Jestli jsem tě zmanipuloval k tankování, můžu na tom benefitovat taky? :jn:
Edit: Aha, tak nic, žádný slušný rentaly nevidím, jen mentály.
Nevím, jestli se musím nějak vyjadřovat, ale pokud ano, vidím to jednoduše.

Já na tom trejdu (doufám teda) profituji teď, Ohlund naopak v budoucnu. Plus jsem měl přecentrováno a wingera jsem za Barkova žádal, což Marchand splňuje. Tak teď jen doufám, že udělá +65 bodů a budu spokojen.
The Rev píše:Pro naši Východní divizi jsem rozepsal do umístění projections tak, jak to vyplivlo yahoo. Co Ti to má říct? Tak půl pravdy. Udělal jsem to pouze pro hráče v poli, protože u brankářů to není úplně tak vypovídající. Za ideálních okolností byste plus minus autobus mohli vyprodukovat čísla, které vás katapultují do určitého místa v žebříčku naší divize. Ale nepanikařte, ještě je brzo stahovat kalhoty, spíš vám to má jen tak naznačit, kde by měla být vaše slabina x přednost.
#číslanelžou

...
A protože se Rev vysral na naší divizi, tak já to udělám pro tu Západní, logicky.

G
1. Lenochodi Wolves
2. Newark Diablos, Boston Tigers
4. Greenock Greenskins
5. Seattle Bay
6. Monkeys Piss

A
1. Greenock Greenskins
2. Lenochodi Wolves
3. Monkeys Piss
4. Boston Tigers
5. Newark Diablos
6. Seattle Bay

P
1. Lenochodi Wolves
2. Greenock Greenskins
3. Boston Tigers
4. Neward Diablos
5. Monkeys Piss
6. Seattle Bay

+/-
1. Greenock Greenskins
2. Lenochodi Wolves
3. Boston Tigers, Seattle Bay
5. Monkeys Piss
6. Newark Diablos

PPG
1. Newark Diablos
2. Boston Tigers
3. Lenochodi Wolves
4. Monkeys Piss
5. Greenock Greenskins
6. Seattle Bay

PPA
1. Monkeys Piss
2. Lenochodi Wolves
3. Newark Diablos
4. Greenock Greenskins
5. Seattle Bay
6. Boston Tigers

PPP
1. Newark Diablos
2. Lenochodi Wolves
3. Monkeys Piss
4. Greenock Greenskins
5. Boston Tigers
6. Seattle Bay

SOG
1. Lenochodi Wolves
2. Greenock Greenskins
3. Newark Diablos
4. Boston Tigers
5. Monkeys Piss
6. Seattle Bay

SH%
1. Seattle Bay
2. Boston Tigers
3. Newark Diablos
4. Lenochodi Wolves
5. Monkeys Piss
6. Greenock Greenskins

FW
1. Lenochodi Wolves
2. Newark Diablos
3. Seattle Bay
4. Boston Tigers
5. Monkeys Piss
...
...
...
6. Greenock Greenskins

HIT
1. Boston Tigers
...
...
2. Newark Diablos
3. Monkeys Piss
4. Lenochodi Wolves
5. Seattle Bay
6. Greenock Greenskins

BLK
1. Greenock Greenskins
2. Lenochodi Wolves
3. Monkeys Piss
4. Boston Tigers
5. Newark Diablos
6. Seattle Bay
este napis kto je kto :D
Lenochodi Wolves (já)
Greenock Greenskins (Rethon asi)
Monkeys Piss (Selly)
Boston Tigers (Cathy)
Newark Diablos (megaton)
Seattle Bay (danny111)
Rono píše:Greenock Greenskins (Rethon asi)
Potvrzuju. A díky za zajímavé porovnání.
Lenochodi Wolves and their press conference:

Vzhledem k tomu, že Yamamoto se dostal do finální sestavy Edmontonu, tak bych si jej rád zařadil do sestavy, ovšem absolutně nemám místo. A dropovat někoho z těch mi přijde "moc luxus".

Tudíž jsem ochotnej vyměnit někoho z té druhé vlny (z útočníků) za pick v draftu.

Example:
Konecny for 15th round pick.
Ohlund píše:Nj dá sa to pozrieť v transakciách, danny ho dropol ešte 24.9. , megaton pickoval priamo predomnou až 26.9. a bral Barzala, ja som zobral Chabota a o 10 min ho pickol v yahoo s5... a kedže si s nim môžem robiť čo chcem tak som ho dal medzi FA a skúsim dať šancu aj McCannovi ktorý je former canuck a momentálne red-hot a má parádny kemp ktorý završil hattrickom v noci...
muze byt, ja to takhle na dny nesledoval. Kdyz jsem zvazoval koho, byl Chabot u tebe, pak jsem to nekontroloval. Vse OK. moje blbost.

jen musim vice kontolovat autocorrect v telefonu, protoze zprava byla ponekud hure srozumitelna, ale jsem rad, ze jste si s tim poradili :)
U nás v Greenocku jsme na tom podobně, přebytek máme zase obránců. V úvahu by přicházela i výměna 2 za 1, pokud by dávala smysl.
Co je to za voser, ze nemuzu dat hrace z FA do denni soupisky??
To jako kdyz se mi zrani hrac, tak mam ten den smulu?
AndyF píše:Co je to za voser, ze nemuzu dat hrace z FA do denni soupisky??
To jako kdyz se mi zrani hrac, tak mam ten den smulu?
Ano, ptal jsem se, že ten hráč ti přijde až následující den.
A nikomu to nevadi..
Takže jsem vyhodil jeden add.. :cool:
AndyF píše:A nikomu to nevadi..
Takže jsem vyhodil jeden add.. :cool:
my to mame tak schvalne
Probíralo se to i předtím a dodává to další strategický element, aby někdo vypočítavě netahal třeba backupa, když mu nestačí starty atd. Každopádně do 8:59 am (opravte mě, pokud to je jinak) se ještě přidává na 'následující den'. A abych nezapomněl, jseš analfabet, když to nevíš. My, co jsme v lize už 20 let, to samozřejmě víme :bee:
The Rev píše:Probíralo se to i předtím a dodává to další strategický element, aby někdo vypočítavě netahal třeba backupa, když mu nestačí starty atd. Každopádně do 8:59 am (opravte mě, pokud to je jinak) se ještě přidává na 'následující den'. A abych nezapomněl, jseš analfabet, když to nevíš. My, co jsme v lize už 20 let, to samozřejmě víme :bee:
Ve všech ligách, co jsem hrál, to bylo na stejnej den.
Ale chápu, jsem pro vás hrozba, tak to máte ošéfovaný.
V tom sousednim keeperu to bylo tusim stejne, zato v klasicke lize to slo pridat i behem dne. Taky se mi na to blbe zvykalo, zvlast kdyz jsem castokrat nemel cas a nastavoval na nekolik dni dopredu.
Kdo mi to sahá na prospecta?
Pick #13 Rethon - Jakub Vrána
:lol2: jsem si spletl ligy :hiding:
Musim se ho nerad zastat i ja s tim trochu zapasim.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS