Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

The Rev píše:last 9 jsem 2-7 se skóre 64:93 :respect: To poslední playoff místo držím absolutně nezaslouženě (jen díky zmírnění pár porážek).
No nezaslouženě ... zase sis ty body uhrál předtím. Já jsem zvědav, jestli ten můj náskok 12.3% na p-o bude dostatečný nebo ne. Trochu jsem doufal, že ucuknu i v souboji o 1. flek, ale tam se megaton pořád nechce nechat utrhnout a zle dotírá ...

Já se na to podívám ještě z jiné perspektivy, a to podle výher v jednotlivých match-upech (W-L-T ... 2-0-1 bod, při rovnosti podle skóre). Měl jsem totiž dojem, že bych na tom mohl být ještě lépe, kdyby se to počítalo takhle (mám dost těsných výsledků). No ale žádné velké zemětřesení se nekoná, ta první pětka je odskočena i tak. Největší změna je +2 u JKL (a skok do p-o na úkor Reva). Takže Reve, možná fakt nezaslouženě no :)

Rethon 10-3-0
Connor McD 9-3-1
AndyF 9-4-0
Rono 9-4-0
megaton 8-5-0
JKL 6-6-1
Rev 5-8-0
Selly 4-8-1
FF 4-8-1
Ohlund 4-9-0
Danny 3-8-2
Cathy 4-9-0
Ten systém je dobře, nutí tě to i v prohraných matchupech vydyndat aspoň nějaké kategorie a je to tak zábavnější (když chceš.. když nechceš, tak to můžeš ignorovat a pak proletět o jeden bodík).
Uz jsem to psal i kdysi ve svem topicu, ale hodim to i sem. Ac nehodlam nijak moc trejdovat tak stabilni brankarska jednicka by se mi sikla. Pokud jste nekdo takoveho golmana ochotni menit tak poslete nabidku (rozumnou) :-D
Sedím u stolu s coca-colou a leží mi tu vážná nabídka za jednoho z gólmanů (Price/Allen). Ochoten někdo se zapojit do boje?

Jméno týmu, který tu nabídku podal, po domluvě nás dvou neprozradím.

Coca-coly je jinak ještě tady dost.
Danny111:

Řešíme problém, nemůžeme v yahoo trejdu najít možnost trejdovat draft picky.
Rethon píše:Allow Draft Pick Trades: No
Když to povolíš, půjde to? Nebo to máme prostě jen zapsat, v jahu si vytrejdovat hráče a na draftu jeden druhýmu pickne v tom daném kole to, co ten druhej chce a pak si je následně vymění mezi sebou?
Hladam top kridlo resp. vysoko produktivneho obrancu, ktory prispieva do viacerych statistik.
Chtěl bych zpětně zhodnotit můj trejd:

Corey Schneider (OUT)
Ondřej Palát (OUT)

za

Filip Forsberg (IR)
Brian Elliott (DTD)

Value mi přijde úplně vyrovnaná, nehraje nikdo :hehe: ... to jste nás někdo proklel nebo co? :scare:
Forsberg se vrací, Palát možná na PO.
A zase mě KořalaFan trollí se svou brankářskou dvojkou. Tentokrát Lehner dvě SO, Andersen jeden SO. Já mám v týmu i šest brankářů, ale zdraví jsou někdy jeden, někdy dva.. Je to těžký. Ale zase je fér, že v té druhé fantě mám luck, tady holt ne, nedá se svítit :neviem:
Lenochodi jsou ochotni naslouchat nabídkám za Marnera, je moc rychlej na nás.

Co požaduju ani psát asi nebudu. Každopádně picky rád mám.
Chtel bych se ujistit jak je to s postupem do playoff. Jestli se nepletu postupuje 6 tymu, ale je to tak ze vitezove divizi + 4 nejlepsi tymy celkem nebo z kazde divize 3 nejlepsi? At se podle toho muzu zaridit a zabojovat o PO nebo pustit par rentalu.
Víťazovia divízií + 4 najlepšie tímy celkom. Nešlo to tam nastaviť tak aby postupovali z každej divízie traja.
Per source, #Wolves and #Vanillas continue to discuss a Marner deal. Hearing that Wolves are on the lookout around the league for another 1st round draft pick.
Dva dni do deadline, hladam top kridlo resp. vysoko produktivneho obrancu, ktory prispieva do viacerych statistik. Kto ma rentala, ktoreho by bol ochotny vymenit, dajte mi vediet.
Rono/Ohlunde, hoďte ten trejd i na forum. Nečekám, že by vám tohle někdo vetoval, ale ať to máte podle pravidel ...
Ok, až teď díky Andymu jsem si všiml, že jsem už postoupil do play-off. :oslava: :wave: Můj cíl je tedy splněn, navíc mám u sebe hned 4 výběry v prvních dvou kolech, takže už teď jsem velmi spokojený s touto sezónou, ať už dopadne jakkoliv.

Největší tahouni z mnou draftovaných určitě MacKinnon, Vasilevsky, Pietrangelo, Jones a Klingberg. Dost se ale musím pochválit i za trejdy, protože všichni, co přišli, tedy Radulov, Tavares, Marchand a i ten Hutton (nějakou dobu) přidali velmi výrazně ruku k postupu do PO.

Zklamání naopak určitě Sheary, s nímž mi už došla trpělivost, J. Schultz a trochu více jsem čekal i od Oshieho a Klefboma, ale propad to zase nebyl/není.
Danny musí útočit na nějakej absolutní fanta rekord, protože to co mu předvádí hráči, to se nevidí. Každej druhej hráč má nejen multipoint, ale 3-point game i víc každej den.
Takovej blbej dotaz. Koho vidíte že má můj tym Diablos? Mě asi slohli/blokli účet na Yahoo a nemůžu se do ničeho přihlásit. Ani na netu a ani v apce
Martin, všechno vypadá normálně. A vede 15-3 :giggle:
The Rev píše:Martin, všechno vypadá normálně. A vede 15-3 :giggle:
Diky. Prihlaseni pres net uz jde, apka zlobi, ale hlavne ze se prihlasim.
megaton píše:
The Rev píše:Martin, všechno vypadá normálně. A vede 15-3 :giggle:
Diky. Prihlaseni pres net uz jde, apka zlobi, ale hlavne ze se prihlasim.
Dneska jsem updatoval, tak zkus se podivat na novou verzi..
Díky všem za krásných 20 weeků.

Bilancee 13-6-1 je trošku nad očekávání, takže z mé strany spokojenost. Teď jen doufat, že gólmani se na play-off zase proberou, protože jinak fakt nevím, jakou bych šanci měl. :lol2: :pray:
vzhledem k tomu, ze jdes proti trojici Anderson, Lundquist, Schneider se nemas ceho bat :)
megaton píše:vzhledem k tomu, ze jdes proti trojici Anderson, Lundquist, Schneider se nemas ceho bat :)
No, furt máš téměř jistě jistých +6 startů, zatímco já se budu ještě možná strachovat o 4, takže SA a SV mám prohraný už teď. :giggle: Každopádně good luck, megaton. :-)
Wow, z 6-11 jsem stáhl na 7-8, ani nevím jak. :shock: :D No, tak jsem reagoval a pobral všechny možný G startery z FA, abych otočil SA a SV. Ale mám pocit, že jsem tím naštval yahu bucha a ten mi to dnes dá sežrat. :lol2:
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS