Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Zatím si to neumím představit. Že bych si teď mohl vzít třeba Harta (kdyby nebyl zabraný) a keepnout ho do další sezony? Asi se mi tohle možné ujebáváni potenciálních prospectů moc nelíbí.

Z jiného soudku: ani nevím, jestli se v souboji o 7. místo hraje i něco víc než "jen" 7. místo (pořadí v draftu?).
Rethon píše:Zatím si to neumím představit. Že bych si teď mohl vzít třeba Harta (kdyby nebyl zabraný) a keepnout ho do další sezony? Asi se mi tohle možné ujebáváni potenciálních prospectů moc nelíbí.

Z jiného soudku: ani nevím, jestli se v souboji o 7. místo hraje i něco víc než "jen" 7. místo (pořadí v draftu?).
1. Nevim, k čemu mi bude držet Harta na soupisce, když vim 100% že příští rok nebude hrát.
Dokážu si představit, že by někdo chtěl vzít třeba Dahlina, a bude doufat, že naskočí hned příští rok, což se ale nestane.. Navíc ty hráči ani nejsou v seznamu.. (kdo chtěl aktuálně nějakýho draftovanýho prospecta, měl možnost dřív.)
Prostě kdo chce vzít aktuálně volného hráče, a tudíž si zabrat místo pro keep, tak spanembohem (mam otatně jednoho takového v merku a zvažoval jsem ho, ale s velkou pravděpodobností hrát příští rok ještě nahoře nebude, proto ho vezmu jen jako prospect, pokud bude ještě k dispozici )

2. Jestli jsem správně pochopil, pořadí draftu se losuje zvlášť v obou půlkách, takže to vliv na nic nemá..
AndyF píše:1. Nevim, k čemu mi bude držet Harta na soupisce, když vim 100% že příští rok nebude hrát.
Dokážu si představit, že by někdo chtěl vzít třeba Dahlina, a bude doufat, že naskočí hned příští rok, což se ale nestane..
What? Dahlin na 99% naskočí.
no dřív ... to by mi udělal díru v sestavě pro play-off. Ale teď, když se hraje o prd, už by to za to stálo. Pokud si budu myslet, že třeba "John Doe", který v seznamu je (protože hraje za mořem?), bude příští rok hrát a rok poté bude patřit k hvězdám ligy, tak dává smysl po něm sáhnout teď a nespoléhat se na prospect draft.
Jestli po sezoně nepůjde nikomu addovat FA hráče, pak to bude ok. Nicméně teď v posledním kole p-o nemají všichni stejné podmínky (někdo už nehraje a addovat nemůže), tak je to takové blbé.

Hledal jsem v pravidlech a Dannyho průvodních mailech, ale nenašel jsem systém doplňovacího draftu krom toho, že to bude had. Prospect draft se bude losovat ze dvou skupin.
Ja to urcite nijak narusovat nebudu, tak verim v nejakou gentlemanskou dohodu ze na prospekty ted sahat nebudem.
Jak rikam, na prospektech bych nic spatnyho nevidel, ale sam zadnyho brat nebudu. Fakt nevidim zadnyho, co by mel jistotu uspesny sezony a jinak to nema smysl brat.
1. Losovanie o draftu prebehne v dvoch skupinách. Urobili sa to kvôli prevencii proti tankovaniu.
2. Ja som myslel že medzi nami existuje nejaká ta "fair game" kedy sa po základnej časti, kedy už o nič niektorím z nás nejde, toho nebudú robiť "romácke ťahy" a pridávať napríklad DeBruska za Jesseho ako to včera urobil Ohlund. Už vôbec by mi nenapadlo že by si tak niekto mohol vymeniť ešte zopár hráčov, a to aj prospektov, neviem, asi som to bral príliš naivne - a čo není v pravidlách tak to sa má za každú cenu obísť že? Lock eliminated teams zmeniť nejde, len pred sezonou, ako som sa včera presvedčil - teda mi ale hlava neberie ako to jemu vyšlo?
Znova říkám, že v tom nevidím problém. Beztak už není po sezoně prospekt.
Jestli mu přijde na keep tak ať to riskne.
No Ohlund ještě nemá po sezoně, proto mu to šlo. :) Proto má několik týmů nevýhodu, že už nehrajou. A proti tomu jeho addu vůbec nic nemám - DeBrusk byl teď na konci sezony legitimní volbou a kdyby se nezranil a já nevyčerpal addy blbě v semifinále, tak jsem ho bral na finále/boj o 3. flek. Na keep bych ho neviděl, ale to ať si vyřeší sám.

Draft a keepr draft mají tedy stejná providla, co se týče pořadí? Ok, beru a díky za potvrzení.
ChlapY, kdyby někdo chtěl levně Varlamova, tak poslouchám. Teda jestli se může ještě shopovat..
Velká gratulace Connorovi, zasloužil si to víc než já, každopádně myslím, že jsem bojoval statečně, byly tam i nějaké remízy a někde to bylo opravdu těsné (např. SH%). Jinak mým plánem bylo vyhrát BLK a doufal jsem, že neudělá SO. To už holt bylo nad mé síly pak. A i jsem věřil, že urvu všechny PP stats.

Každopádně se sezónou jsem fakt spokojený a věřím, že tohle nebylo mé poslední finále.

A teď je čas se porozhlídnout po lize a posílat různé návrhy na trejd. :petrik:
Že bych asi finále vyhrál je mi jen malou útěchou..
Gratuluju všem medailistům, hlavně Connorovi. Je hezké vidět, když je forma vítěze základní části konzistentní i v play-off. To mně se nepodařilo a aspoň mě nemusí mrzet, že jsem se do finále tak blbě nedostal. Tam bych toho totiž moc nepředvedl.

Na offseason mám pak dva plány: Zaprvé aspoň jeden trejd - chtěl bych poslat pryč 2 dobré hráče za jednoho trochu lepšího, pokud by někdo měl zájem. A zkuste to, třeba se naše pohledy na to, kdo je jak dobrý, liší, a vyděláte na tom víc, než si myslím já...

A druhá věc je od nové sezony prosazení změny poměru G stats vůči zbytku. Vůbec se mi nelíbí, aby zápasy rozhodovalo to, kdo bude mít štěští při picknutí golmanské dvojky. Navíc by mohlo být víc brankářů k dispozici a nemuselo by se tak stát, že mi skončí sezona tím, že se mi zraní jednička Philly a Dallasu a obě nastávající jedničky jsou ujebané.
Gratulujem Connorovej squadre ku strhujúcej jazde celou sezónou :good: , a aj ostatným medalistom :) .Veľká vďaka patrí všetkým Vám, ktorí ste do tohto prvého a otváracieho ročníka išli a každodenne zápasili s (ne)formou svojich hráčov a zostali aktívni. Súhlasím s návrhmi ohľadom zmeny G stats, určite to v offseason budeme riešiť ako aj iné možné vylepšenia našej ligy. Momentálne je jasné, že v ďalšej sezóne nebude pokračovať Cathy, miesto ktorej privítame medzi nami cepiho! :klobuk: O ďalších veciach v rámci ligy Vás budem informovať ligovým občasníkom.
Taky bych chtel pogratulovat Connorovi k titulu a ostatnim podekovat ke zdarnemu prubehu rocniku.
danny111 píše:v ďalšej sezóne nebude pokračovať Cathy, miesto ktorej privítame medzi nami cepiho! :klobuk:
:klobuk:

no a mate aj tu po pcc :frajer:
Vítej, cepi, jsem rád, že ten tým zůstane v Bostonu - minimálně co se manažerovy přízně týká :)
Rethon píše:Vítej, cepi, jsem rád, že ten tým zůstane v Bostonu - minimálně co se manažerovy přízně týká :)
dik, len musim mrknut, co mi to tam Katarina nakuchtila, nevyzehlila :lol2:
cepi píše:
Rethon píše:Vítej, cepi, jsem rád, že ten tým zůstane v Bostonu - minimálně co se manažerovy přízně týká :)
dik, len musim mrknut, co mi to tam Katarina nakuchtila, nevyzehlila :lol2:
No, popravdě má daleko lepší team, než dopadla.. Jen kdyby se trochu starala..
Gratulace vítězovi. Díky všem hráčům. Mě se do PO YFL narodila trochu předčasně druhá dcera, takže jsem to "bohužel" odehrál jen přes apku a magické tlačítko. Za to se tedy trochu omlouvám, ale jsem rád, že jsem poslední zápas vyhrál :) K trejdu jsou všichni, když bude dobrá nabídka. Aktuálně hledám golmana s Vezina potenciálem :D
megaton píše: Mě se do PO YFL narodila trochu předčasně druhá dcera, takže ...
Takže gratuluju k tvé soukromě výhře ;)
Dakujem vsetkym z vas za gratulacie a taktiez za skvelu a zabavnu sezonu. Myslim, ze sa tu stretla vyborna skupina ludi a sutazenie i vsetko okolo fantasy som si naozaj uzival.
Zkusím kout železo, dokud je horké, takže nějaký nástřel do další sezóny:

G A P +/- PPG PPA PPP SHP SOG FW HIT BLK
W L GAA SV SV% SHO


Z hráčských statistik by vypadlo SH% a nahradilo by to SHP, což by aspoň trochu mohlo zvýšit význam obránců, jak tu tuším někde zmiňoval JKL :neviem:

Z brankářských by pak vypadlo SA bez náhrady.

To znamená 12 hráčských a 6 brankářských. Co vy na to? :hmm:
Jo, jsem pro. S tímto bych neměl problém. :serus:
myslim, ze to mame v Demitra konferencii uplne takto a nie je o com :frajer:
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO