Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Ak o niečom chcete diskutovať ohľadom našej keeper ligy, tu je to pravé miesto.

Vygeneroval som zoznam pre rozdelenie do divízií, hráči sa rozdelia podľa párnych-sudých a nepárnych-lichých čísel. Všetkým by mali prísť verify results na e-mail.

The following draft order was randomly generated for your league:
1 - danny111
2 - Ohlund
3 - Rethon
4 - The Rev
5 - Selly8
6 - AndyF
7 - Rono
8 - JKL
9 - megaton
10 - Connor McDavid
11 - Cathy
12 - FLYERS FAN

1 division: danny111, Rethon, Selly8, Rono, megaton, Cathy
2 division: Ohlund, The Rev, AndyF, JKL, Connor McDavid, FLYERS FAN
Jak už bylo řečeno v mchatu, jsem ochoten naslouchat nabídkám za Trochecka, protože:

1) Nechci mít tři hráče na soupisce z jednoho týmu, natož ještě z Floridy Panthers, meh.
2) Mám dost mladých hráčů, které hodlám příští léto keepovat a Trocheck by se tam zřejmě nevešel.
3) Barkov is better than Trocheck.


Mé požadavky:

Žádám na oplátku wingera (resp. aby měl ve své pozici uvedeno LW nebo RW. Jestli tam bude mít dvojpost, to je už detail), který hraje TOP6 roli ve svém týmu, který je contenderem, (a nabízí nějakou přednost, ať už PPP, hity nebo bloky) a zároveň taktéž by mělo jít o "one season = no keep" plejera. (Například Oshie, Pavelski)
Možná by bylo fajn mít na tyhle trejd plky samostatný topic...
Jak to bude s draftem v nasledujicim roce? V minulem keeperu me dost nastvalo kdyz v playout ci jak to nazvat souperi umyslne nenastavovali sestavy aby si zajistili nejlepsiho hrace na draftu. Kdyz jsem se proti tomu ohradil v topicu neprisla jedina reakce az doted kdy jsem si vsiml ze to zacal konecne fantomas resit. Od te doby uz jsem to hral vice mene z povinnosti tak doufam ze si to tady danny pohlidas, protoze takove odrby nemam rad. Tudiz bud at se udeluje poradi draftu uz po zakladni casti anebo to nech vylozene na nahodu.

Co se tyka prave probehnuteho draftu tak moc spokojen nejsem, brana nic moc, preplatil jsem Eichela a hlavne PK, naopak me tesi zisk Karlsoona s Ristem za 45. Chybi mi v tymu hvezdne kridlo, ale treba se behem sezony nejake takove v mem tymu vyprofiluje :pray:
Rozumiem, tiež som proti tomu. Určite je dobre že si sa ozval teraz, keď to je ešte možné upraviť. Ja som si to predstavoval tak ako som to napísal do pravidlách ohľadom prospekt draftu. Tímy sa po základnej časti rozdelia na 2 polovice po základnej časti, v prvej nepostupovej polovici do playoff sa bude losovať o miesto 1. až 6., a v druhej o 7. až 12.

Mimochodom už mi prišlo dostatok hlasov a teda nadpolovičná väčšina sa vyjadrila pre zrušenie Faceoffs lost a PIM.

Mne pri drafte akosi vypadlo draftovať obranu :giggle: . Snažil som sa aspoň nezaspať pri goalies.
Ohledně rušení PIM a FL, je mi to celkem jedno, FL je určitě kravina, ale PIM bych obrátil. Pokud se najde někdo, kdo by to chtěl nechat, měl by mít právo veta..
Kdyby byl i jen jeden, co podle toho draftoval, má mít na to právo.
AndyF píše:Ohledně rušení PIM a FL, je mi to celkem jedno, FL je určitě kravina, ale PIM bych obrátil. Pokud se najde někdo, kdo by to chtěl nechat, měl by mít právo veta..
Kdyby byl i jen jeden, co podle toho draftoval, má mít na to právo.
Souhlasím, pokud se zrušení PIM nebude líbit byť jen jedinému managerovi, tak bych o vrátil. Mně osobně to je ale taky jedno.

Draft příští rok bych dělal buď na základě výsledků v základní části. Rozhodně nepodporuju nic, co by vedlo k vypouštění zápasů.

A zatím nevím, jak jsem spokojený s draftem, nedokážu vyhodnotit ty ceny hráčům jak to byl můj první reálný draft. Mám pár hráčů, které jsem chtěl, hlavně Hedmana. Pár hráčů jsem oželel kvůli ceně (Laine), pár jsem získal, aniž bych je měl v merku, ale přišli mi levní (Toews, Ryan Suter) a nakonec ROR mi utekl, protože jsem nedával pozor a psal do chatu :) Těším se, až to začne a ukáže se, jak jsem to nabral blbě.
Jak to teda je ted s FA? Muzou se brat? prospecti samozrejme ne..
Chtel jsem Anisimova, ale pak jsem ho kvuli prospect draftu nevzal, a ted koukam ze uz ho Ohlund stihnul vzit a zase dropnout.
A jestli ho dropnul kvuli draftu, melo by se mu tech 5$ refundovat. Je to mozne?
já čekám na konec prospect draftu, do té doby nedělám nic. Bohužel se nějak zaseknul ... doufal jsem, že to za dva dny bude rozebrané
Tak hráči, co nesplňují podmínky pro prospekt draft, by se mohli brát už v pohodě, řekl bych.
Rono píše:Tak hráči, co nesplňují podmínky pro prospekt draft, by se mohli brát už v pohodě, řekl bych.
to asi jo, ale berou se i ti, co podmínky splňují ... to je naprd tohle mezidobí
Tak to je samozřejmě špatně. Hráči, co se můžou brát v prospekt draftu, by se rozhodně z FA brát neměli dokud nebude prospekt draft uzavřen.
Ale ked mu verím už teraz? Tak dropnite aj Patricka a spol lebo ja som ich chcel zobrat ako prospekty...
Ohlund píše:Ale ked mu verím už teraz? Tak dropnite aj Patricka a spol lebo ja som ich chcel zobrat ako prospekty...
tak si ho mal brať v drafte, je rozdiel, keď zoberieš hráča, čo môže byť prospektom, v riadnom drafte a iné je, keď sa takto vyje*e so systémom v priebehu prospekt draftu, keď zoberieš prospekta z FA. Toto je fakt minimálne o*eb
Ohlund píše:Ale ked mu verím už teraz? Tak dropnite aj Patricka a spol lebo ja som ich chcel zobrat ako prospekty...
:hroza: To jako vážně?! Joe S. to napsal dobře, trefně..
No kdyz se to veme kolem a kolem, ma trochu pravdu.
Pokud nepouzije IR jako o*eb, tak muze vzit hrace, kdyz jineho pusti na FA
ale ide o to, že tak ako idú jednotliví hráči s istou stratégiou do klasického draftu, tak s ohľadom na voľných hráčov, ktorí spĺňajú kritérium prospekta, idú s rovnakou stratégiou do prospekt draftu a potom zrazu príde takýto zásah prostredníctvom FA. Ak niekto tvrdí, že určitému hráčovi (prospektovi) verí už teraz, tak nech sa páči, mal ho pickovať priamo na riadnom drafte, rovnako ako boli pickované busty Nico a Patrick
Rozumiem, ale k tomu PIM sa nikto nevyjadril nesúhlasne - v opačnom prípade nemám problém. Nemám problém s tým že počas tohto obdobia môžete meniť svoje súpisky, ale aký zmysel má prospekt draft ak by počas tohto obdobia nemali byť vyhovujúci hráči chránení? Kľudne cez sezónu si naládujte do tímu mladíkov.. Ako písal Joe, a tiež ako to je v pravidlách hráči čo sa nevezmú na drafte sú dostupní pre prospekt draft. Ohlund mohol v posledných kolách rovnako investovať do prospektov, čo urobili aj poniektorí.
No v pravidlech není, že se po draftu nesmí na FA, dokud neproběhne prospect draft :neviem:
Já obětuju pick pro Nica, úplně mi to rve žíly, ale věděl jsem, že z FA ho pak vzít nemůžu a Ohlund koukám jede jiné bomby :lol2:
Pro naši Východní divizi jsem rozepsal do umístění projections tak, jak to vyplivlo yahoo. Co Ti to má říct? Tak půl pravdy. Udělal jsem to pouze pro hráče v poli, protože u brankářů to není úplně tak vypovídající. Za ideálních okolností byste plus minus autobus mohli vyprodukovat čísla, které vás katapultují do určitého místa v žebříčku naší divize. Ale nepanikařte, ještě je brzo stahovat kalhoty, spíš vám to má jen tak naznačit, kde by měla být vaše slabina x přednost.
#číslanelžou

G
1. Raw Elite Vanillas
2. Desert Ore Magmas
3. Vladimir's Team
4. Ricany Phantoms
5. Kosatky, Rangers

A
1. Desert Ore Magmas
2. Raw Elite Vanillas
3. Rangers
4. Vladimir's Team
5. Ricany Phantoms
6. Kosatky

P
1. Desert Ore Magmas
2. Raw Elite Vannilas
3. Vladimir's Team
4. Rangers
5. Ricany Phantoms
6. Kosatky

+/-
1. Rangers
2. Desert Ore Magmas
3. Vladimir's Team
4. Ricany Phantoms, Kosatky
...
...
5. Raw Elite Vanillas

PPG
1. Raw Elite Vanillas
2. Desert Ore Magmas
3. Ricany Phantoms
4. Vladimir's Team
5. Rangers
6. Kosatky

PPA
1. Desert Ore Magmas
2. Raw Elite Vanillas
3. Ricany Phantoms
4. Vladimir's Team
5. Rangers
6. Kosatky

PPP
1. Raw Elite Vanillas
2. Desert Ore Magmas
3. Ricany Phantoms
4. Vladimir's Team
5. Rangers
6. Kosatky

SOG
1. Desert Ore Magmas
2. Raw Elite Vanillas
3. Ricany Phantoms
4. Vladimir's Team
5. Rangers
6. Kosatky

SH%
1. Kosatky
2. Vladimir's Team
3. Raw Elite Vanillas
4. Ricany Phantoms
5. Rangers
6. Desert Ore Magmas

FW
1. Vladimir's Team
2. Raw Elite Vanillas
3. Desert Ore Magmas
4. Kosatky
5. Rangers
6. Ricany Phantoms

HIT
1. Raw Elite Vanillas
...
...
2. Rangers
3. Desert Ore Magmas
4. Vladimir's Team
5. Ricany Phantoms
6. Kosatky

BLK
1. Raw Elite Vanillas
2. Desert Ore Magmas
3. Rangers
4. Vladimir's Team
5. Ricany Phantoms
6. Kosatky
Kosatky teda asi rovnou můžou začít tankovat, pěkně po vzoru těch reálnejch. :giggle:
:vitaz:
Obrázek
Pokud není zájem o Trochecka, což asi není, mužem se bavit i o Barkovovi. Na oplátku chci wingera.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS