Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Dědek se mě bojí, a tak zažádal o relokaci do druhé divize?
Já ani netušim, jak byly divize..
Z jiného soudku.
Probral jsem si to v hlavě a k dispozici z mých 3 hvězdných golmanů bude nakonec
voila
vítěz Veziny Rinne. :klobuk:

Určitě se bude hodit někomu, kdo má naději na vítězství v sezoně.

Můžete samozřejmě počkat na draft, ale pokud máte k dispozici nějakého PP beka, nebo FW Centra, tak budu třeba k dohodnutí.
Nabídky si můžete rozmýšlet.
Opravdu si myslíš, že potom, co jsme odhlasovali (odhlasovali jsme?) vypadnutí jedné brankářské kategorie půjde tenhle děda v keeperu víc než za pick? :sisi:
The Rev píše:Opravdu si myslíš, že potom, co jsme odhlasovali (odhlasovali jsme?) vypadnutí jedné brankářské kategorie půjde tenhle děda v keeperu víc než za pick? :sisi:
Strč si svoji antikampaň za klobouk..
The Rev píše:Opravdu si myslíš, že potom, co jsme odhlasovali (odhlasovali jsme?) :sisi:
Myslím, že neodhlasovali, že to musí přijít na přetřes někdy teď.
I když to navrhoval Rev, takže to bude nějakej vojeb, nebo pitomost, tak já jsem pro :jn:
Si nemysli, že když si mi utekl z divize, že tě začnu šetřit :nono2:
ty divize jsou ale dobrý ... 2,3,4,5 v jedné divizi, to se losovalo ve Varech, ne? :)
Nemůžu najít jestli se to řešilo a přitom jsem si skoro jist, že ano, ale probral bych to tedy znova.
V pravidlech pro prospecty je psáno, že hráč ztrácí status prospecta, pokud ztratí jednu z podmínek.
Přitom jsou to počty zápasů, které souvisí i se statusem rookie.
Logicky, kdo odehraje 40, ztratí rookie, ale proto jsou tam ty zápasy, aby si status udržel, když nemá dejmetomu odehranou komplet sezonu.
Konkrétně, pokud tedy hráč odehrál jen pár zápasů, čímž ztratil status rookie, ale přesto ne dost, aby to bylo víc, nž je v bodech b) c), je tedy stále prospect eligible?
Řekl bych, že tam je chyba v definici. Všiml jsem si toho taky a neměl jsem zatím čas to napsat. Z logiky věci vyplývá, že prospect je ten, kdo splňuje alespoň jednu podmínku ze 3. A to by mělo platit pro prospecty nově draftované i pro ty keepované.
Podle mě tedy pokud prospect splňoval 2 podmínky a v průběhu sezony o 1 podmínku přišel, tudíž nadále splňuje jen jeddnu, tak by měl být stále prospectem.
Danny prosím oprav mě, pokud to píšu špatně.

Mě překvapilo to, že keepovaný prospect mi sebere volbu v prvním kole. Čekal jsem, že v posledním ...
Rethon píše:Mě překvapilo to, že keepovaný prospect mi sebere volbu v prvním kole. Čekal jsem, že v posledním ...
Ztráta picku je trest za to, když někomu ujebáváš prospecta z FA.
S keepovánim to nemá co dělat.

Toho prospecta prostě musíš dát mezi těch 10+2
AndyF píše:
Rethon píše:Mě překvapilo to, že keepovaný prospect mi sebere volbu v prvním kole. Čekal jsem, že v posledním ...
Ztráta picku je trest za to, když někomu ujebáváš prospecta z FA.
S keepovánim to nemá co dělat.

Toho prospecta prostě musíš dát mezi těch 10+2
Měl jsem na mysli něco jiného, konkrétně prospect draft. Myslel jsem, že když si keepnu 1 prospecta, který neztratil prospect status, tak ztratím volbu v posledním kole prospect draftu, ale budu pickovat v 1. a 2. Podle toho, co psal Danny, budu ale pickovat ve 2. a ve 3. kole, takže ztratím volbu v 1.
Rethon píše:
AndyF píše:
Rethon píše:Mě překvapilo to, že keepovaný prospect mi sebere volbu v prvním kole. Čekal jsem, že v posledním ...
Ztráta picku je trest za to, když někomu ujebáváš prospecta z FA.
S keepovánim to nemá co dělat.

Toho prospecta prostě musíš dát mezi těch 10+2
Měl jsem na mysli něco jiného, konkrétně prospect draft. Myslel jsem, že když si keepnu 1 prospecta, který neztratil prospect status, tak ztratím volbu v posledním kole prospect draftu, ale budu pickovat v 1. a 2. Podle toho, co psal Danny, budu ale pickovat ve 2. a ve 3. kole, takže ztratím volbu v 1.
Aha, jedná se o prospect draft, teď už je mi to jasný..
no to je samozřejmě otázka, ale svym způsobem máš výhodu, že z lidí, co ještě nehráli už máš zajištěnej ten tvuj keep prospecta.
Ospravedlňujem sa, keď som sa na to pozrel teraz, tak to vyzerá že máš pravdu Rethon. Teda že ak si keepneš prospekta, tak normálne začínaš draftovať v prvom kole, a nepickuješ povedzme v druhom či treťom kole. Ešte ku formulácii prospekta, áno musí sa to zmeniť, aby to bolo zrozumiteľnejšie.
Neviem sa dostat do Yahoo (chyba na mojej strane), mohol by mi sem niekto hodit moj tim, co tam mam.
Connor McDavid píše:Neviem sa dostat do Yahoo (chyba na mojej strane), mohol by mi sem niekto hodit moj tim, co tam mam.
FYI, už jsem mu poslal a dokonce si přečetl..
#MissionComplete
Že jsem tak smělý, čím to, že převzal tým po Cathy zrovna cepi? Nestačí mu jeden tým v druhé konferenci? :jn:
zajem o stabilini jednicku by nebyl? mam 3. Cory, King a Crawford
megaton píše:zajem o stabilini jednicku by nebyl? mam 3. Cory, King a Crawford
:jn:
#antikampan
AndyF píše:
megaton píše:zajem o stabilini jednicku by nebyl? mam 3. Cory, King a Crawford
:jn:
#antikampan
vsichni se vyleci a potkaji se pri predavani Veziny :D
Prospekt draft 2018 poradie:
1. Vladimir's Team
2. Big Bad Bruins
3. Desert Ore Magmas
4. Kosatky
5. Monkeys piss
6. Seattle Bay
7. Raw Elite Vanillas
8. Ricany Phantoms
9. Newark Diablos
10. Rangers
11. Lenochodi Wolves
12. Greenock Greenskins

Poradie bolo náhodne vygenerované, tým ktorí nemajú v yahoo skryté e-maily, tak tí majú výsledky poslané aj na mail tam uvedený.

Predtým než ale začneme draftovať by som bol rád aby ste mi do 10.9. 2018 odovzdali svoje keeper listy. Kľudne ich zverejňujte tu do diskusie, ak je niekde problém tak sa pýtajte. Po tomto termíne začneme pozvoľna draftovať prospektov.

Dôležitá informácia je zahlasovať o doplňovacom drafte https://doodle.com/poll/fc8ir99q6qkscafs" onclick="window.open(this.href);return false;
danny111 píše:Predtým než ale začneme draftovať by som bol rád aby ste mi do 10.9. 2018 odovzdali svoje keeper listy.
Myslel jsem teda, že keep stačí až před draftem. Aspoň v průběhu kempu.. Teď mi to přijde pořád dost brzo.
Ale přizpůsobím se..
Souhlasím tady s tím nade mnou: Přijde mi to též brzo, ale zásadní problém s tím nemám.

Vygenerovalo se to pěkně, výš jsem být nemohl, takže kam mám poslat ojra? :neja:
The Rev píše: Vygenerovalo se to pěkně, výš jsem být nemohl, takže kam mám poslat ojra? :neja:
Asi mně, ať mě ten los tolik neštve. Zajímavé, že předtím jsem ten los nijak neřešil, ale teď, když jsem poslední, nemůžu přijít na jediný důvod, proč se losuje pořadí i v play-off skupině. Ale whatever, někdy se musí porazit i ta nepřízeň štěstěny.
Sidney Crosby
John Tavares
Ryan O'Reilly
Jeff Carter
Brad Marchand
Mitch Marner
Travis Konecny
Erik Karlsson
John Klingberg
Alex Pietrangelo

Andrei Vasilevsky
Jake Allen


A s dovolením opozorňuji, že Sellyho 1st round je můj. Ale to se snad pak nějak do samotného draftu vymaká.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS