Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Desert Ore Magmas

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Magmy z Pusté Rudné mají ve fantasy premiéru, takže uvidíme. A jak už to u nás na pusťáku chodí - nemáme rádi kompromisy, ale raději se díváme do budoucna.

Hlavní pilíře:

Útok: jasný cíl přeplatit na draftu McDavida vyšel, jedná se o long-term investici. Doplněno o další mladší ročníky typu Wennberga, Drouina, Larkina, Halla. Mladší eskadru doplňují především Bergeron, JvR, Atkinson, Perry, Carter, měli by vydržet nějakou dobu a poskytují určitou flexibilitu pro případné drafty. Menší risk je s Ho-Sangem, uvidíme, to je prostě otazník.

Obrana: přestože prvního táhnu Doughtyho, posílám jej pryč a cíl je podobný jako v útoku - využít budoucího potenciálu hráčů jako Theodore, Ghostisbehere, Provorov, Pesce, k tomu zamýšlené jistoty Spurgeon, či Hamonic.

V bráně získávám Crawforda, který doplní Quicka, Elliota a Helleybuycka, no tady ještě uvidím.

Jedem Magmas!

Zïss ünt ëtnah zïss ünt ëtnah
Kreuhn Köhrmahn!!!
První kolo dopadlo jak dopadlo, 9-9-1 nakonec není špatné vzhledem k tomu, že McDavid se asi nechce natáhnout, Bergeron trucuje na d2d, Perry s Carterem to flákají apod. Jsou tu pozitiva, kolo jednoznačně zatáhla branka, včetně jednoho SO.

Nakonec ovšem rozhodla naprostá capina - poslední den jsem vedl tuším 9-8, ale na noc jsem neměl obránce a proti mně Josh Manson - potíž je v tom, že jsem vedl o JEDEN blok. Manson samozřejmě nasolil dva bloky a byl jsem v pasti. Nicméně právě zmíněný Carter se aspoň lehce propleskl a hodil tam asi v pk taky jeden blok, vyrovnal je a končíme křížem. Uau :)) Krom toho mu při update ještě připadla jedna asistence, nicméně už v tu chvíli nic neřešila (Ačka sem vyhrál tak jako tak).

Potřebuju víc bodovat a nutně bych potřeboval Bergerona aspoň na dva zápasy a zatáhnout fw. Beru Cizikase, nic moc lepšího tam nebylo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS