Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Říčany Phantoms

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Kdejakej vocas, co ještě nic nevyhrál, už tu má topic, tak sem taky čas od času nějaký potoky slz vybleju.
Vzal jsem Pavelce, protože jsem tak nějak tušil, že :queen: dlouho zdravej nevydrží. A v momentě, kdy by přišel ke slovu, jsem ho pustil..
#WellnessDone
Voják se stará, voják má..
Že bych gólmanský pozice nakonec vyřešil?

Teď aby se trochu rozjely ty moje Penguins naděje.. :evil:
Helibak?
Joe S. píše:Helibak?
Tak já byl hlavně rád, že vůbec naberu 4 starty... :uff:
však aj mňa v keeperi momentálne zachaňuje
Možná bych měl napsat něco serióznějšího.

Tahle liga je gólmanská.
2-3 lidi (u někoho 4) rozhodují o víc jak jedné třetině bodů.
Musím říct, že gólmani mě zatím moc nepomáhají.
A i když se mi situaci podařilo nějak stabilizovat, asi už to nebude úplně ono.
Né, že by nedokázali zahrát dobrý zápas, ale chybí jim konzistence. Je to samozřejmě hlavně o tom, v kterém chytají systému.

Taky trpím dost podstatně na posty. Příliš mnoho jednopostů znamená, že příliš často řeším, koho posadit.

Samozřejmě mě mrzí ztráta Teravainena. Bohužel jsem si nemohl dovolit do té doby absolutně neproduktivního hráče, který navíc do žádné jiné statistiky výrazně nepřispíval.
Tak už to u mě bohužel chodí.

Kapitola sama pro sebe je Burns, do kterého jsem vrazil třetinu rozpočtu a nedal ještě v žádném zápase gól.
Právě v zadu mě teď dost bolí pata, protože moji beci prostě nebodují pravidleně a to si nemyslim, že by neměli potenciál.
Doufám, že až se bude lámat chleba, tak zaberou.
Proč já vořežprut vůbec trávim hodiny analýzama?
Dva dny hledám, jak přechytračit Reva na gólmanech a pak vyberu dřeváka, kterej dostane pětku.. Jako to by mi ani nevadilo, že může fasovat se počítalo, kdyby aspon musel chytit 40 střel..
A jestli dneska zase bude chytat Forsberg, tak to bude taková pěkná tečka za timhle "podařenym" tejdnem, protože ty vyrovnaný statistiky se bezpochyby překlopí na jeho stranu. :hroza:
Co říct..
Poprvé v historii, co hraju fantu, jsem se dostal do stavu, kdy se mi vůbec nechce do týmu sáhnout..
:klobuk:

Škoda, že jsem neměl week s Rethonem, zadupal bych ho do země.. :bee:
AndyF píše: Tahle liga je gólmanská.
2-3 lidi (u někoho 4) rozhodují o víc jak jedné třetině bodů.
Musím říct, že gólmani mě zatím moc nepomáhají.
A i když se mi situaci podařilo nějak stabilizovat, asi už to nebude úplně ono.
Né, že by nedokázali zahrát dobrý zápas, ale chybí jim konzistence. Je to samozřejmě hlavně o tom, v kterém chytají systému.

Taky trpím dost podstatně na posty. Příliš mnoho jednopostů znamená, že příliš často řeším, koho posadit.

Samozřejmě mě mrzí ztráta Teravainena. Bohužel jsem si nemohl dovolit do té doby absolutně neproduktivního hráče, který navíc do žádné jiné statistiky výrazně nepřispíval.
Tak už to u mě bohužel chodí.

Kapitola sama pro sebe je Burns, do kterého jsem vrazil třetinu rozpočtu a nedal ještě v žádném zápase gól.
Právě v zadu mě teď dost bolí pata, protože moji beci prostě nebodují pravidleně a to si nemyslim, že by neměli potenciál.
Doufám, že až se bude lámat chleba, tak zaberou.
:blabla: :blabla: :blabla:
Co říct..
Poprvé v historii, co hraju fantu, jsem se dostal do stavu, kdy bych vyměnil celej tým. (včetně sebe)

:grc:
Fuck Bye Week.
Ovšem tenhle týden Ohlundovi nehraje do vikendu prakticky nikdo, takže Ludvo, jestli si neprosadíš tak 15:2, tak si pro mě mrtvej Homolka..
No jasné.. Už som sa začal aj v keeperovi docela rozbiehať a bol som na PO pozícii a potom toto, dedko zmanipuluje rozpis NHL a mne nikto nehral a nepozbieral som ani štarty :grc: .
A to kdyby někdo od tebe vystřelil ještě jednou na bránu, byl by to další bodík... :jn:
Já se nicméně furt nemůžu zbavit pocitu, že ty body mám nějakou shodou okolností.
A že se utrhli Honibrk s Dědou.
Bojim se, že PO pude vodou dolu a ten Faulk mě bude mrzet až do smrti (teda nějaký 2,3 roky)
Vyplácal jsem svůj poslední pick na Cecky..

Obrázek

Zato teď máme G a A po 2 tejdnech úplně narovno, wow
Taky jsem o nem nedavno uvazoval, ale stacilo ze jsem mel z te zoufale Ottawy uz 2 hrace. Ja zas vyplytval pick na Millera :hroza: A co se tyka matchupu tam to vidim bohuzel pro tebe, hrajou ti Vegas a tam ti par bodu udelaji, mozna i v PP takze nakonec budu rad za co nejprijatelnejsi prohru. Brankarske stats uz jsou dane a z hracu mi dnes hrajou jen 2 beci, takze jsem v zadeli.
No já mám hlavně vyhlídnutýho hráče, ale nevim, jestli mi do zítra vydrží..
AndyF píše:No já mám hlavně vyhlídnutýho hráče, ale nevim, jestli mi do zítra vydrží..
koho? Mám ještě jedno místo :)
AMaca
Souboj s Connorem spíš prestižní, než zásadní.
Zatím jsem spíš rozpačitej..
Asi už to na kříž uklohníme, leda by někdo vykouzlil SO

Hráč, co sem si vyhlídl byl Labanc, ale pak jsem vzal Rusta.. Nakonec je to tak šulnul.

Dost mě začíná trápit Turris..
Snad se zase rozjede Taras..
3 Hráči, co chci asi keepovat na IR.
Začíná mi týct do bot..
:cry:
Tak jsem daroval Revovi 2 body. Možná i víc.
Měl jsem připravenej skvělej taktickej tah a čekal jsem těsně před 9 abych vzal Coreau a otočil střely a saves, na což by už nemohl zareagovat Montoyou.
Dokonce jsem si udělal na něj místo. Nepočítal jsem ale s tím, že mám Hornqvista na IR . Takže mi to zahlásilo chybu. Než jsem si stačil rozmyslet, koho pustim, tak bylo po 9.
Pikantní je, že zatímco Kanea nehrajícího jen z důvodu TDL má Rev na DTD, můj Brassard, který nehraje až do úterý, na IR+ nemůže.
FUCK.
Já se hlavně soustředím na to poslední kolo, tady jsem měl cíl jen nedostat nařezáno, což už je teď +- splněno, takže jsem ani neměl v plánu bojovat o ty těsné cats nějakým late addem. Jinak teda 2 SO :hroza: Dovi v plejafs.
Coreau nakonec nechytal, v tom Detroitu sou fakt padlý na hlavu :lol:
183 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS