Monkeys piss

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Monkeys piss

Poslaťod Selly8 » Pia Dec 01, 2017 2:16 pm

Posledni fanty me to nejak nejde, ale zase jsem se nechal ukecat na restart a vypada to opet na vysoce paradni sezonu :hroza: Na pocatku sezony jsem mel z tymu dobry pocit, ale to uz nejak vyprchava.

- vsadil jsem na dvojku Buffala, s tim ze jako tym zopakuji lonskou sezonu a Eichel s Ristem i podobna cisla... :lol2:

- Karlsson zaziva nejdelsi bodovy pust v kariere

- Getzlaf odehral snad 2 zapasy a zranil se, vratit by se mel behem dalsiho tripu coz by mohlo byt behem druhe pulky prosince, pokud mam brat v uvahy nasledujici 3 venkovni zapasy jako trip

- Nylander somphore X jak vysita, ikdyz dnes zabodoval jak se patri

- z top picku produkuje co ma jen Wheeler, Subban taky cajk

- brankari...SO se od nich asi nedockam, aspon ze sbiraji starty, zakroky a obcas i vyhry. Dropnu Reimera, ktery nevyhral snad mesic a den na to vyhraje u Rangers, zatimco mnou pridany prozatim neporazeny Subban si hned pripise 2 prohry na uvitani

Jo bude to rehole, ale abych nebyl jen pesimista najde se i jedno prijemne prekvapeni a to Sergachev, ktereho jsem bral vylozene do budoucnosti a pekne produkuje uz ted. Dalsi sezonu si vybere slabsi, ale s tim pocitam, snad se rozbehnou jini. S trejdy dulezitych hracu zatim nepocitam, to by musela prijit neodolatelna nabidka, spis budu doufat ze se moje hvezdy proberou.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Re: Monkeys piss

Poslaťod Selly8 » Sob Dec 02, 2017 11:28 am

Co jsem psal vcera se pres noc vyplnilo do puntiku. Byla to znova night to remeber. Za celou noc dohromady 0+3 ktere ziskal sam Wheeler. A to padaly mraky golu... Brankari nastoupili, dostali 8 kousku a 2 eLka k tomu. Rikam si OK, trebas aspon na ukor Greisse bodovali Karlsson s Brassardem a Ericek si pripsal jen uctyhodnych -3 :x Jestli to tak bude pokracovat do konce roku tak zbytek sezony muzu odehrat v klidu bez nervu a soustredit se uz na tu dalsi. A pustil jsem Millera ktery mi byl naprosto k nicemu. Dnes urcite nastoupi, vychyta vyhru a mozna i SO, ale aspon budu rad jako fanousek Ducks. Gibson se do konce roku zrani a budu v prdeli uplne :-D

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Selly8 » Str Dec 20, 2017 3:01 pm

Jako fajn, za dnesni noc mam 8+5 coz nekdy nemam za cely tyden (goly), ale ti golmani to je des. Jako fanda Ducks musim rict ze Gibson je v tom nevinne, ale nevim co ten Greiss kdyz dostane 5 kousku i od Detroitu :hroza: Islanders maji skoro nejhorsi obranu v lize tak nevim ci je to vic chyba, ale uz mi i tak leze krkem nemcour jeden.
Takhle se hrat neda takze menim svuj vyrok. Rad bych do tymu privedl kvalitniho golmana za odpovidajici hodnotu. Pokud nekdo mate zajem dejte vedet.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Selly8 » Ned Jan 14, 2018 4:59 pm

Tento tyden dopreju Ohlundovi vysokou vyhru s tim ze me i preskoci v tabulce. Bohuzel mam hodne hracu v tymech co tento tyden odehrali jen 1 zapas, zato ti Ohlundovi hrali jak divi a navic produkovali nad svoje pomery. Jsem aspon rad ze jsem poresil golmanske starty a (snad) nebude to na nulu. Doufam ze dalsi tydny budou lepsi. Mozna tomu pomuze i nove prichozi Carey Price, ikdyz vzhledem k letosni forme Habs si to moc ruzove nemaluju. Spis je to pro me trade pro budoucnost tymu, ikdyz vim ze to zni zvlastne kdyz jsem pustil 1.kolo v pristim draftu, ale mel bych mit brankarskou stranku fanty poresenou. Snad z teto vymeny budeme mit s Ronem uzitek oba :)

2 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Selly8 » Pia Jan 26, 2018 7:03 am

Wheeler ktery posledni dobou prestal produkovat ( mozna je to zranenim Scheifleiho a zmenou postu ) udela tu nejlepsi moznou vec a zrani mi Gibsona :hroza: Zatim samozrejme nevim jak je to vazne, ale radeji jsem vyplytval dalsi pick a hrace ktereho jsem si vcera stahl jsem opetovne vyhodil a nabral radsi Millera. Treba to neni nic vazneho a pres ASG se da Gibson do kupy, ale riskovat to nebudu.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Selly8 » Pon Feb 12, 2018 8:41 am

2 tesne prohry po sobe a playoff se pomalu vzdaluje. Sice je to zatim o sesty flek boj, ale narozdil ode me 2 Seattle a Magmas naklepali soupere jak nedelni rizek. Navic se mi zranil Eichel a jako bonus nejde dat na IR :bitka3:

Rolbár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rethon » Pon Feb 12, 2018 9:09 am

Selly8 píše:2 tesne prohry po sobe a playoff se pomalu vzdaluje. Sice je to zatim o sesty flek boj, ale

Máte to tam fakt parádně. 6.-9. místo na body 308, 309, 310 a 311 :good:

Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rono » Pon Feb 12, 2018 10:17 am

Tohle byl můj nejvyrovnanější week EVER. Neskutečný. :scare: Díky, Selly, za supr boj.

Späť na HF Hlinka Keeper League

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný