Big Bad Bruins

Administrátor

Big Bad Bruins

Poslaťod cepi » Str Apr 04, 2018 6:38 pm

kurzy varenia a zehlenia ukoncene :cathy: je cas na serioznejsiu pracicku Obrázok

zatial len takto v rychlosti, kedze ma uz, uz kontaktovali nemenovani GM´s s coca-colou v ruke, co ehm no, ja predsa len radsej to pivko :prines_pivo: takze pivny manager ma v jednani prednost :-D
serioznejsie to skusim rozbalit az pocas uhorkovej sezony, resp. tesne pred startom noveho rocnika, momentalne casovo buzzy+radsej sa budem uz teraz plne sustredit na ten BOS v PO, ale tak v ramci uvodnych otukavaciek paci sa

koho (ne)budem keepovat

Ovechkin
Rakell
Horvath (aj ked tu uz bol nejaky ten otuk, ale to jeho fw a tvorba timu okolo buduceho kapitana hm)
Monahan (toho mam aj u Demitru, co je len taky bonus)
Stone
Bailey
Landeskog?
Gallagher?
Zibanjejad?

Byfuglien
OEL
Yandle

Rask

momentalne pretlak, ale nie urgentny, u Demitru by som to mal narocnejsie,menit nebudem Ovcu,Byfua (a dalej podla zvazenia), ponukam samozrejme aj vyssie picky, (aj za nieco povsimnutia hodneho do utoku), no priorita u mna solidna G1tka (nie v time typu Sabres,Isles...) a taktiez u mna tradicia, mat v time kvalitneho bruina, mam tam Raska, ale nieco zaujimaveho do obrany, ci skôr v utoku, jdem na to, samozrejme, aj v tomto pripade hraci, ktori za to keepovania stoja

tak budem cakat na vase ponuky s :prines_pivo: cim viac ponuk, tym lepsie, nech je z z coho vyberat :kajo:
vsetko pak do pm poprosim
Obrázok

Späť na HF Hlinka Keeper League

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný