Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Na ktory vagon nasadnete?

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Je nas tu dost takych, ktorych timy do PO nepostupili. Na vagon ktoreho timu naskocite? Komu budete v PO priat najviac?

U mna su to Caps hlavne kvoli Ovcovi. Na zapade Hawks kvoli Hossovi.
Neviem či to je v mojom prípade vagon, kedže odjakživa boli moja 2jka ale jednoznačne najviac budem priať Cats. Potom ked vypadnú je v hre vela dalších sympatických tímov ktorým by som doprial úspech.. vlastne okrem LA a CHI by mi ten pohár u nikoho nejako extra neprekážal.
Skočil by som ku Bondrovým capitals, ale dokiaľ hraje Džegr, nemôžem. To je najväčší boss v lige. :ciga: So panthers!
u mna kazdorocne nie je co riesit..zaujimaju ma timy so Slovakmi... Isles asi sancu nemaju... LA a ani Chicago by mi nevadilo...chcem Cup pre Budaja ale ten si asi nezachyta :D
U mna je to Flyers. Hlavne kvoli spravnej komunite co je tu na fore v topicu Flyers. :good:
Na východě asi nebudu mít úplně jasného oblíbence, ale budu se dost zajímat o Flyers (na tu sérii s Caps jsem moc zvědavej...) a zvědavej jsem i na Floridu. Na západě už léta Chicago :wink2: .
Na východě to jsou Caps, na západě bych to přál nejvíc asi Ducks nebo Blues
Panthers/Islander - Wild. Som si celkom isty, ze aspon jeden z tychto timov sa dostane do 2. kola :-)
sleduji play off neutralnim okem hodnotitele co jede na sve dvacate play off
Na východě Tampa a Pens.. na západě asi Ducks nebo SJ
Asi by som to nenazyval vagon skor nejake jemne sympatie. Wild a Red wings.
Dallas (Jim Nill), na východe nikto.
Pasha píše:Dallas (Jim Nill), na východe nikto.
My ještě hrajem :lol2:

Mám svůj vlastní vagon :bee:
Je to OT, ale mít jako klubovou hymnu remix všeobecně známého songu je docela trapas...
JKL píše:Je to OT, ale mít jako klubovou hymnu remix všeobecně známého songu je docela trapas...
klubová hymna :arrow:
tohle je jen něco jako playoff song 2016 při nástupu na led
Jirik19 píše:
Pasha píše:Dallas (Jim Nill), na východe nikto.
My ještě hrajem :lol2:
Jen do úterý. Pak už naštěstí :golf:
Tak už pokukuji po Phille, naše dny v play-off, po dalším ostudném představení.... zdají se býti sečteny
Baffy píše:Tak už pokukuji po Phille, naše dny v play-off, po dalším ostudném představení.... zdají se býti sečteny
No to sis vybral... :lol: :hehe:
Baffy píše:Tak už pokukuji po Phille, naše dny v play-off, po dalším ostudném představení.... zdají se býti sečteny
Radšej si vyber niekoho, kto tam vydrží dlhšie a nie iba jedno kolo. Či my alebo Phila, to je úplne jedno :giggle:
Isles.
Blues :good:
Tak změna, během prvního zápasu na mě udělali Sharks takovej dojem, že fandim jim. Ono to i dává smysl, já jim tak 2-3 roky fandil, když jsem byl ještě dítě :giggle:
Marman píše:Tak změna, během prvního zápasu na mě udělali Sharks takovej dojem, že fandim jim. Ono to i dává smysl, já jim tak 2-3 roky fandil, když jsem byl ještě dítě :giggle:
Ty jseš ještě dítě... :psst:
Čekal jsem to dědku, čekal :bee:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS