Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (2) PITTSBURGH Penguins vs. PHILADELPHIA Flyers (3)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupující :?:

PIT
72%
26
PHI
28%
10

Obrázek

VS.

Obrázek

Obrázek
2:4 s dvoma prstami v nose
Penguins 3:4 Flyers
Často je to zajímavá debata typu "Why Not Us"
Ale letos přemejšlim, čim bysme mohli (i mě) překvapit :giggle:
4:1 Pittsburgh, nepřekvapil by mě ani sweep.
Asi jak píše Andy, nemáme čím překvapit.

A už se těším na to, jak bude Flip se Simmondsem bránit Crosbyho. :lol2: Help me. Manning a AMac v obraně. Lehterä, Read, Simmonds, Flip v bottom-six. Raffl v 1. lajně. No chance.

Snad to odehrajeme aspoň nějak důstojně.

PIT 4:1 PHI
Crosby prelame par zapesti a pens postoupi v 6.
Pens v 5ti..
Pens in 5. Na tuhle sérii se každopáadně kouknu.
Na Vychode by to mela byt nejjasnejsi serie. Pro Pens idealni matchup, je hned 4-5 faktoru diky cemuz by meli mit navrch. Ale i Pens maj svy problemy, obrana je hodne nejista a Murray tomu letos nepomaha. Flyers maj firepower na to aby to vyuzili a cekam ze 2 zapasy diky tomu udelaj. Nepostup Pens by byl ale skandalozni a nechci si neco takoveho pripustit :neviem:
Za určitých okolností by se ta serie dala vyhrát. A možná ani tak ne, ale už vzhledem k tomu, jak se chystá Fuckstol vyrobit lajny, ty naděje klesají.
Z nějakého důvodu mu přijde, že poslední zápas s Rangers byl nějaký lakmusový papírek a že jako všechno je v richtiku, takže pojede stejný lajny.
Protože "never change the winning team" a "don't fix what is not broken", neasi.

Na druhou stranu, ty okolnosti podobný s 2010 jsou podvědomě tak silný, až mě z toho mrazí.
Takže uvidíme..

Kadopádně bych byl rád, aby to tzv. bylo fair, žádný makeup calls a zranění maximálně vyplývající ze hry.
Looks like #Flyers will use the same lineup as last game. That means Lehtera is at C on 4th line and Laughton is 4th-line LW. Weal, one of #Flyers' best performers vs. #Pens in regular season, is an extra.
Takže Konecny zabitej ve 3. lajně s Flipem, kterej bude ještě snad bude hrát proti Crosbymu/Malkinovi. Lehtera na 4C.

Přitom by stačilo jen prohodit Raffla s Konecnym. První lajna by horší nebyla určitě a třetí útok by aspoň byli defenzivně posílen. No, tak snad nejpozději v Game 2 se toho dočkáme.
Tak jste overmatched v utoku a mate tam 2-3 beky co by meli byt torturovani. K tomu nejasnej goaltending a pak Haktard vs Sullivan, kde si ho Sullivan letos pravidelne mazal na chleba.. K tomu nejlepsi PP v lize vs 29ty PK v lize. Vy proti nam na PP 2/16, my proti vam 5/13.. Na to aby jste tu serii vyhrali, budete teda muset dominovat v ukazatelech, ktere vypadaj pred serii jako plichta. A zaroven ten damage v tech ostatnich ukazatelech nemuze byt tak strasnej jak by se mohlo zdat ze muze byt. Ale ano, i vy nam mate cim ublizit, jenom je toho o hodne min nez nad cim muzete zaplakat. Jak rikam, stat se to muze, mozny je vsechno, ale byl by to pro nas skandal.
Hakstol letos nepřekoučoval ani Weighta. Natož Sullivana, no. :lol2: Ale jako těším se, doufám jen, že to budou aspoň vyrovnaný zápasy. LET'S GO FLYERS!
Skandál by to nebyl, protože si můžeš pořád řikat, že na základní část dlabete, ale prostě jste dominantní nebyli.
Ty zápasy s váma vám vyšli výsledkově, ale aspoň co jsem viděl já to byly spíš okamžitý záblesky.
A já musim říct ještě, že jakkoliv máme obranu s otázkama, tak náš větší problém je obranná činnost útočníků.
Netušim, jestli se dá nějak napravit fakt, že jednak hráči propadají ve 3 za bránou soupeře a že jejich první myšlenka po ztrátě puku je otočit se makat k vlastní kase.
U vas ani nebylo jasny jestli se od vas ceka playoffs. Jste mladej team v procesu. My by meli byt na vrcholu. Jsme kompletne healthy, Brassard by mel byt ready. Kdyz si udelas analyzu toho matchupu, neni tam jedinej excuse pro nase vypadnuti, az se toho bojim. K tomu ta nase posledni serie furt rezonuje v podvedomi a kdy jindy to mame vymazat kdyz ne za techhle okolnosti? Skandal by to bohuzel byl, nevim na co by jsme tohle ukecali..
Keď ich niekto má vyradiť, tak to musíme byť my, takže postup Pens si želám.
Pali_Caps píše:Keď ich niekto má vyradiť, tak to musíme byť my, takže postup Pens si želám.
Golfový dýchánky si domlouvejte někde jinde..
Další zajímavá série na východě, je to derby, tak už jen z toho důvodu. Jinak si myslím, že opravdu favoritem je tu Pittsburgh, a proto tipuju 4-2 pro ně.
Flyers in 6
Je mi jedno kolik matchů se bude hrát, ale hlavně Flyers :pray:
Pens 4:1
C třetích brázd Brassard vs Filppula :cookies: Jestli to Pens v nějakých pěti nedaj, tak to bude zločin proti hokeji.
The Rev píše:C třetích brázd Brassard vs Filppula :cookies: Jestli to Pens v nějakých pěti nedaj, tak to bude zločin proti hokeji.
Jestli bude po prvnim zápase Filppula pořád 3rd C, tak sním svůj klobouk :jn:
No, pokud prohrajeme Game 1 (jakože imo prohrajeme) a nevrátí se Konecny do 1. lajny a nezmění se bottom-six, tak to bude fakt vrchol Haktardovy kariéry snad. :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS