Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (2) WINNIPEG Jets vs. MINNESOTA Wild (3)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci :?:

WPG
91%
21
MIN
9%
2

Obrázek vs. Obrázek
Winnipeg Jets (C2) vs. Minnesota Wild (C3)

Wednesday, April 11, 7pm: Wild @ Jets | SN, TVA Sports, CNBC

Friday, April 13, 7:30pm: Wild @ Jets | SN, TVA Sports, USA

Sunday, April 15, 7pm: Jets @ Wild | USA, SN, TVA Sports

Tuesday, April 17, 8pm: Jets @ Wild | CNBC, SN, TVA Sports

*Friday, April 20, TBD: Wild @ Jets | TBD

*Sunday, April 22, TBD: Jets @ Wild | TBD

*Wednesday, April 25, TBD: Wild @ Jets | TBD
Winnipeg nejpozději v 6ti. Wild bez Sutera vůbec nevěřím.
Jets 4:1 Wild
Jets in 6
Logika volí Jets v 5, ale věřím i ve sweep. 4:0 Jets.
Tento rok sadám na vagon Jets, celú sezonu sú pre mňa blek hors tak snád dajú minimálne finále SC :good: , takže som ich jinxol a o týždeň na greenoch
Po pěti zápasech stav 3-2 pro Wild, konečný stav 3-4 pro Jets :wink2:

A teď seriózně. Jets in 5. Jedině s tím mohou zamíchat special teams, ale v ES Wild budou jen těžko držet krok. Jets jsou v útoku stacked, tohle by bylo těžké pro každého, nejen pro Wild. Navíc Minny bez Sutera...
Tady jednoznačně fandím Jets a i můj tip tím bude trochu ovlivněný - 4-1 pro Winnipeg.
7 zapas rozhodne, viac stastia doma
Wild in 5
Jets in 6
Peg ve čtyřech čistá práce a před Phillips arenou zazní první bubny.
Jets 4:2
Wild budou venku vyhravat jen velmi tezko. Muze to byt trosku krutejch 4:1 pro Jets, i kdyz az tak jasne ta serie vypadat nebude.
Jets 4-1
Jets in 6.
môj PO bandwagoner v podobe tryskacov, ktori poletia do dalsieho kolecka
Jets in 6
Jets in 5. Tryskem do nabušeného duelu proti Preds.
4-1 Jets.
Tak toto bola absolutna dominancia zo strany Jets. Pritom zapas zacal slubne i za pomoci presilovky ked takmer do polovici tretiny Jets ani raz nepohrozili Dubnyka a pomer striel bol 0-5. Ale potom uz bol na lade len jeden team. Najvacsi rozdiel vtomto dvojzapase bol v transition a vo fyzickej hre, kde Jets doslova valcuju Wild. Jeden tvrdy hit strieda dalsi, co ma za nasledok ze otraseny hraci ledva striedaju a nie to este podniknut protiutok alebo nebodaj na dlhsiu dobu zatlacit Jets v ich pasme. Dneska nebyt Dubnyka necudoval by som sa podobnemu vysledku ako v prvom zapase medzi Pens a Flyers. Pripadalo mi to ako keby defenziva Jets po strate puku zacala hned v ich utocnom pasme agresivnym forcekingom a tvrdymi hitmi. Po dvoch tretinach bol vysledok este velmi lichotivy a veril som v iskierku nadeje ale Jets neboli ustrachany o vysledok, nestiahli sa ale este pridali na vykone. Cakal som aspon trocha odporu do tretej tretiny ale aj tam za stavu 1:0 Jets len potvrdili svoju dominanciu a dovrsili svoj perfektny vykon. V poslednom dejstve bol pomer striel 17:3 :hroza: a aj to boli strely z presilovky.

Jedine pozitivum je ta dohra zapasu, kde Wild aspon neako dali osebe vediet a zanechali aspon akusi spravu do nasledujucich zapasov. Hlavne Winnik mal vyrazne navrch v pastnom suboji.

Skoda toho smolneho zranenia Sutera kratko pred play off. Skoro vsetci obranci nemaju dostatocne fyzicke parametre aby sa prisposobili tvrdej hre Jets.

V tejto serii sa stretli zo zapadnej konferencie 2 celky s najlepsimi vysledkami na domacom lade, takze game 3 bude asi klucovy. Ale realisticky si myslim, ze seria pravdepodobne skonci pomerom ako tento zapas. Popripade ak Jets postupia tak im aj doprajem dlhsi run.
je to zviera :hit: +dnesny hit na Koiva :slintac:
zda sa byt vymalovane
za stavu 0:0, presilovke Wild (logicky sa malo ist 5:3 a ktohovie..) sa toto nezapiskalo...ako jako mam dost a ti hlavni by si uz nemali pisknut minimalne do konca PO

to byl valec :scare:
cepi píše:môj PO bandwagoner v podobe tryskacov, ktori poletia do dalsieho kolecka
Jets in 6
5 aaale :flyer:
V suchým triku :ciga: Můj vagón jede dál :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS