Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (2) ANAHEIM Ducks vs. SAN JOSE Sharks (3)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci :?:

ANA
58%
14
SJS
42%
10

Obrázek vs. Obrázek
Anaheim Ducks (P2) vs. San Jose Sharks (P3)

Thursday, April 12, 10:30pm: Sharks @ Ducks | USA, SN360, TVA Sports

Saturday, April 14, 10:30pm: Sharks @ Ducks | NBCSN, SN360, TVA Sports

Monday, April 16, 10:30pm: Ducks @ Sharks | CNBC, SN1, TVA Sports

Wednesday, April 18, 10:30pm: Ducks @ Sharks | GOLF, SN1, TVA Sports

*Friday, April 20, TBD: Sharks @ Ducks | TBD

*Sunday, April 22, TBD: Ducks @ Sharks | TBD

*Tuesday, April 24, TBD: Sharks @ Ducks | TBD
Vyrovnáná série. Věřím Sharks kvůli Carlyleovi. Sharks in 6.
Ducks 4:2 Sharks
Rono píše:Vyrovnáná série. Věřím Sharks kvůli Carlyleovi. Sharks in 6.
Tak zrovna v PO Carlyle umí docela. Já nám věřím, lepší gólman, srovnatelná obrana, poměrně výrazně lepší třetí lajna na můj vkus, pro nás ideální matchup. Byl bych hodně zklamaný, kdybychom nešli dále.

Ducks in 6.
Tohle bude další zajímavá série. Kdyby nehráli v ty Pacific times, tak bych se snad i kouknul :giggle:

Těžko tipovat, víc věřím asi Ducks :arrow: Kačeny in 7
Myslím, že to bude hodně vyrovnaný a tipuju Ducks 4-3.
4:2
Sharks in 7
4:2 for Ducks
Ducks 4:3
Tady to rozhodnou brankáři. Ducks v šesti.
4:3 Sharks

Je třeba otestovat home game 7 zaklínadlo. :giggle:
Ducks 7, ty demony z game 7 bych nebral v uvahu, maj proste mirne navrch ve vetsine aspektu.
Atlantik píše:ty demony z game 7 bych nebral v uvahu
Ty jsme navíc odvrátili už loni, démoni se přesunuli s BB k Wild, s těma se ale nedostal ještě ani k tomu sedmému zápasu :giggle:
tomasinho píše:
Rono píše:Vyrovnáná série. Věřím Sharks kvůli Carlyleovi. Sharks in 6.
Tak zrovna v PO Carlyle umí docela. Já nám věřím, lepší gólman, srovnatelná obrana, poměrně výrazně lepší třetí lajna na můj vkus, pro nás ideální matchup. Byl bych hodně zklamaný, kdybychom nešli dále.

Ducks in 6.
A já naivní si myslel, že Sharks mají třetí lajnu pomalu nejlepší v lize, asi subjektivní pocit. Jinak čekám, že Jones si namaže Gibsona na chleba, další názor :D
Ducks 4:2
SJS in 7.
Kallevis píše:A já naivní si myslel, že Sharks mají třetí lajnu pomalu nejlepší v lize
Jedna z lepších určitě je, ale podle mě teda Henrique dělá docela mismatch z tíměř každé třetí lajny, pokud ji třeba nevede Brassard :-D K tomu dvacetigólový Kaše.
Tohle bude šťavnatá série, v základní části 3:1 pro Sjs, ale až na jeden zápas to bylo všechno o gól. Rozhodovat budou brankáři, tam mají v současný době navrch Ducks, nicméně Jones míval v PO vždycky poměrně fazonku tak se snad předvede :-D budu optimista a tipnu Sharks in 6
v ramci Zapadu, ktory nemam az tak odsledovany, pre mna jedna z najzaujimavejsich, najvyrovnanejsich serii s ? koncom
Ducks in 7
Čekám těžkou a vyrovnanou sérii, ostatně i výsledky během regularu tomu napovídají. Pozitivní je, že jsme se dokázali vyrovnat se ztrátou Jumba a ukázali, že i bez něj to jde. Přesto bych byl rád, kdyby se v sérii objevil, i když to zatím bohužel nevypadá. Hodně toho očekávám od Evandera, jeho příchod je velkým upgradem současné první lajny. Nicméně nejdůležitější bude, aby Jones dokázal přepnout na PO mód. Ideální by bylo přivést z Anaheimu alespoň jedno vítězství. Věřím, že v šesti zápasech dokážeme postoupit.

Jinak včera na tréninku to vypadalo následovně

Kane - Pavelski – Donskoi
Hertl - Couture - Boedker
Meier - Tierney - Labanc
Sorensen - Fehr - Karlsson

Čtvrtá lajna v tomto složení je hroznej shit, doufám, že tam bude hrát minimálně jeden z dvojice Hansen a Ward.

Obrázek
Prvni vyhrani sardinky z konzervy vyhani :ciga:

Nicmene musim dodat ze mi nas vykon mnoho optimismu do zil tedy nevlil.
The Rev píše:Tady to rozhodnou brankáři. Ducks v šesti.
Jak jsem řekl :jn:
The Rev píše:Jak jsem řekl :jn:
No ani ne, Jones měl luck jako prase, třikrát mu tam skákalo v brankovišti, ani nevěděl jak. Jednou mu zachránil prdel Vlasic, pak zas Pavelski. Do těch gólů, ještě i za stavu 0:1 jsme měli i přes menší počet střel víc šancí. Pořád pohoda, my jsme poslední roky několikrát prohráli i 2 zápasy doma a dokázali jsme se z toho dostat. Nebojím se o nás. Pořád vidím na naší straně mírnej edge, musíme ale ještě přidat.
Ten tým potřebuje být asi v totální prdeli a mít nůž na krku, aby začal něco hrát. Tohle není poprvé a naposled. Takto to funguje i v základní části, když o něco šlo, zabrali a vyhráli 10 z posledních 11 zápasů. Mimochodem bez Bieksy, který dneska návrat a krásně vrátil prvním gólem Sharks do zápasu. Vet presence :rocker:


0:2 po dvou domácích zápasech prohráváme počtvrté za posledních pět sezon.

2014 vs Kings: 0:2, pak otočka ma 3:2, nakonec 3:4.

2016 vs Preds: Tak samo, 0:2 - 3:2 - 3:4.

2017 vs Oilers: 0:2 - 3:2 - 3:3 - 4:3

2018 vs Sharks: 0:2- ?

Jsem zvědavý, s čím do toho půjdeme, věřím, že ten třetí zápas uhrajeme, jinak budeme mít po sezoně hodně rychle. Jdeme brzy do vedení a pak si to sami úplně prosereme. A to ještě Gibson zase zachraňoval. A Jones i přes trapnej sofťák zase za hrdinu, i když nemusel zas převést nic extra. Když k tomu připočteme demenci Perryho a jeho vyloučení v době, kdy máme mít tlak, tak z toho vznikne prostě toto. Stejná písnička jako celou sezonu. Věřil jsem, že loňské PO ukázalo, že ten tým to v PO umí dobře, ale kdepak. Prostě si totálně šlapeme po dobrých výsledcích, které by ten tým v pohodě měl mít. Jak nedostaneme Calgary nebo jiné sra*ky, tak to najednou nejde. Snad to krásně jinxnu a otočí to, jinak byl celý ten PO push k ničemu.

Zastavím se na chvilku u trejdu pro Henriqua. Všude čtu, jakej je to win-win pro obě strany. Jenže pro nás to žádnej win není, Devils maj na centru teď solidní depth, tak to pro ně byl dobrý trejd. Henrique samotnej pro nás byl výbornou posilou, udělal dokupy 50 bodů, zlepšil třetí lajnu, vedle něj a Kašeho i bust Ritchie vypadal jako hokejista. Dal hodně GWG, opravdu ten tým zlepšil směrem dopředu. Ale má to i druhou stránku. Depth obrany je naprosto v prdeli, Vatanen chybí moc, zvlášť i ve chvílích, kdy se zraní Fowler a krom Mansona s Lindholmem nemáme jedinej konkurence schopný pár. Montour, kterého Beauchemin tahá dolů (spolu jsou hrozní), Beauchemin, Bieksa, Pettersson. Úplně rozesranej depth. Nemluvě o tom, že jsme do Vegas měli obětovat Montoura a ne Theodora třeba, i když záleží, jestli byl zájem. Ale ztráta Theodora a Vatanena nás citelně bolí, opravdu hodně. Pro příští rok musí jít nahoru Larsson a možná zkusit nějakého beka ještě získat/podepsat, je to fakt hroznej problém.
Shea Theodore had a 73.58 CF% in that game, leading the way for the Golden Knights. Kid is good.
:cry:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO