Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (2) ANAHEIM Ducks vs. SAN JOSE Sharks (3)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci :?:

ANA
58%
14
SJS
42%
10

tomasinho píše:Ten tým potřebuje být asi v totální prdeli a mít nůž na krku, aby začal něco hrát...
Že by teď?

Vývoj série mě poměrně příjemně překvapil ale neni to tak dávno co SJS vedlo 3:0 v sérii nad Kings, a kdo nakonec vyhrál SC?.. takže hotovo zdaleka není, myslim že minimálně jeden zápas Ducks vyhrajou(i když kdo ví po dnešním zápase), ale kdyby to SJS už ukončilo tak mi to vadit nebude :-D

Na konci tam bylo od Anaheimu pár zbytečností vzhledem ke skóre, ale už mě to od nich nepřekvapuje
:golf:

Nechce se mi to hledat, ale pokud me pamet nesali tak naposled nas sweepl 2x po sobe Detroit nekdy koncem devadesatych let.
:golf: :golf: :golf:

Připravme si hole hoši, ve čtvrtek jdeme na to :cry:

Naprostá katastrofa, úplná šílenost. To nejde popsat ani nijak jinak, my hrajeme konečně dobře a prohrajeme 1:8. Hlavně v úvodu té druhé třetiny, vletíme na ně, pak idiot Montour zakopne a 2:1. Další dobrý tlak, buch, propadnou a 3:1. Pak tam ještě šance byla, ale ten 4. to zabil a pak se sesypali totálně už. Přišli bitky, pi*oviny, samé oslabení. Neskutečné systémové chyby, úplná šílenost, kolikrát jsme během série propadli. Nejen dementní systíém, kteý úplně zkolaboval a dosáhl vrcholu v nepravý moment, ale taky neskutečná efektivita Sharks a taky prostě nedostatečná kvalita vzadu. Už jsem to psal, s dvěma dobrými obránci ze 6 nic neuhraješ, můžeme se vymlouvat na zranění Fowlera, ale to nic nemění na tom, že jsme ten trejd s NJD posrali.

Henrique je neviditelný, vlastně celá mnou vychvalovaná třetí lajna neexistuje. Taktéž další náše výhoda, která měla být v bráně, jaksi na scénu pořád nepřišla. Teda ne že by Gibson nechytal dobře, druhý zápas i dneska v první třetině nás udržel v zápase, ale je tam prostor ke zlepšení i přes to, že dneska první tři góly do prázdné brány a čtvrtý před superscreen Bošemina. Ten mimochodem bude mít pěkný konec kariéry :cry: Nefunguje nic, kapitán se vysere ve 4. minutě na backchecking a je z toho gól Coutura, co pak chce tým dělat, když nejlepší hráč viditelně suckuje celou sérii. Rakell to sám neuhraje. 3. lajna neklape, čtvrtá je úplnej joke, Grant i Chimera nemají v NHL už co dělat. Hlavně, že je s týmem Troy Terry a šanci nedostane.

Zastavil bych se u 2. lajny. Chápu, že to může znít teď komicky, když se nedaří a když jsem před pár dny věřil, že jsme lepší tým. Naše 2md line je ale občas problém. Pokud funguje 3rd line, je to super. Když ne, je průser. Cogliano je supr hráč, dobrý two-way winger. Ale ofenzivní upside moc nemá. Kesler po té operaci úplně mimo a chudák Silfverberg, který jediný má ofenzivu jako top 6 materiál, tím trpí. Stálo by za to pořádně promyslet fungování této lajny do budoucna. Předvádí výborné shutdown schopnosti, ale většina 2nd line k tomu dokáže být i produktivní, což tihle letos nejsou.

A na závěr už jen jedna věc. Snad tohle zlomí vaz Carlylovi a třeba i Murraymu, za ty trejdy by si to zasloužil. Rád bych tomu věřil, i když si tím jistý vůbec nejsem. Ale tohle musí jít za Randym prostě, náznaky podobných věcí byly už v základní části, teď se to sečetlo dokupy v nejhorší možný okamžik. Škoda, že to nevyšlo loni, tam byl Nashville hratelný a prohrál nám to čistě Bernier. To byla asi poslední šance toho týmu.
tomasinho píše:Už jsem to psal, s dvěma dobrými obránci ze 6 nic neuhraješ
:hmm:
Barrie, Zadorov, Barberio, Nemeth, Siemens, Warsofsky...
:dudo:
Bošemin :yes:
On if San Jose's speed is a factor
Not much. It's all about us. We let them be a factor. They're not out-skating us. They're actually sitting back and waiting for mistakes. It's not so much what they do as much as what we do.
Všecko je to o nás, Sharks jsou výbornej tým, využívají v sérii skoro všechno, ale hlavní vina padá na nás. Já bych neřekl nic, kdybychom po bitvě vypadli, budiž, čekala se vyrovnaná série, ale toto je moc.
okej, sezona je chvalabohu pase, dufam, ze tu parodiu na moderneho coacha vyrazia a privedu niekoho normalneho. prestupovat na Vegas Wagon!
..a ani to nebolelo.
Kuwa to byla rychlost .... :scare:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS