Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: (1) WASHINGTON Capitals vs. PITTSBURGH Penguins (2)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci?

WSH
21%
3
PIT
79%
11

Gól po slewfootu... Kde já už to viděl.. :hmm:

Obrázek
AndyF píše:Gól po slewfootu... Kde já už to viděl.. :hmm:
No jasne... Ale kdyz je to v posledni minute za nerozhodnyho stavu a slewfoot je od cloveka co aktualne 2x utokem na hlavu likvidoval nase hrace a ignorovalo se to, tak je to jeste pikantnejsi slewfoot. Koneckoncu to jen potvrzuje o jakou garbage ligu se jedna. Ja se taky ani nijak extra netesil z toho co se stalo proti vam, ze jo.
Ale ale ale, ked to je gol na odstup dvoch golov paru minut pred koncom v rozhodujucom zapase. Jasnee, proti Pens to je vzdy horsie :(

FLYERS FAN píše:Ale ale ale, ked to je gol na odstup dvoch golov paru minut pred koncom v rozhodujucom zapase. Jasnee, proti Pens to je vzdy horsie :(
Horsi je to v tom ze jde o ojeby ve druhem zapase v rade a navic od cloveka co v tehle serii a v tu dobu na lede vubec nemel co delat. On nema co delat ani v lize. Pak mi Andy bude vypravet o karme, ale kdyby karma existovala tak Wilson nezrani behem playoffs 3 lidi a nepripravi faulem vitezny gol bez toho ze by byl za cokoliv z toho co jen jednou vyloucen. Zadna karma neni, proste nejvetsi sv*ne maj zelenou, takova je dnesni doba. Asi payback za serii 2009, ale je to nechutny.
Karma není, s tim souhlasim.
Wilson je ko*ot, to je jasné.
Jestli by toho Ovieho chytil Maata, kdyby to nebyl trip, ale hit, (o ten puk už přišel stejně) to si myslim, že stejně spíš ne.
A moje poznámky si neber osobně, taky tu brečim.. :neviem:
Obrázek
AndyF píše:Karma není, s tim souhlasim.
Wilson je k****, to je jasné.
Jestli by toho Ovieho chytil Maata, kdyby to nebyl trip, ale hit, (o ten puk už přišel stejně) to si myslim, že stejně spíš ne.
A moje poznámky si neber osobně, taky tu brečim.. :neviem:
To je dobrej postreh, Maatta si tam zavaril sam a pruserem to zavanelo tak jako tak, abych byl ferovej. Coz ale nic nemeni na tom, ze tam proste byl 100% JASNEJ FAUL, tudiz misto golu na 3:4 jsme meli mit presilovku a bylo by treba ted 2:1 pro nas. Kdyby aspon nebyl ve vsem pritomnej Wilson... to je absolutne nehorazny co vsechno mu projde a jakej dopad to na tu serii ma.
Koukám na ten hit a je to jasně mířený na hlavu..
Já už tu psal, kdyby Caps neměli tohodle hráče, tak by se mi jim hned přálo líp.
https://www.nhl.com/goldenknights/news/ ... -296296040" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak snáď dostane nejaký ban, aby mohol Atlantik riešiť už konečne aj iné veci, napríklad prečo mali v 3. tretine iba 3 strely, iba žeby aj v tom bola zapletená táto trápna liga.
Musim uznat ze Wilson je fakt dost uzitecna sv*ne.

Je to celkem hajzlik a umi uderit velmi neprijemne. Pro Washington je velmi dobry a pro Pens velmi spatny.

Kazdopadne super ze to vyhrali , doufam ze pens pujdou co nejrychleji.
Pali_Caps píše:Tak snáď dostane nejaký ban, aby mohol Atlantik riešiť už konečne aj iné veci, napríklad prečo mali v 3. tretine iba 3 strely, iba žeby aj v tom bola zapletená táto trápna liga.
Ty jses neuveritelne trapnej.. Ve treti tretine byla napr. tyc Malkina, mohlo byt 4:2... Do hry vas vratil softie Murraye. Zapas to byl vyrovnanej a rozhodl ho gol po jasnem faulu Wilsona, ktery v tom zapasu vubec nemel bejt. Druhej likvidacni zakrok za 2 zapasy a ANI ZA JEDEN NEDOSTAL ANI 2 MINUTY. A pak podvodem dosazenej gol a ty se mi divis ze neco resim. Jde to delat vic okate? Bud rad ze vedete, chapu ze po vasi historii s nama je ti uplne jedno jakym zpusobem, ale aspon nedelej jakoby nic. Zase to nejsou argumenty, jen zlehcovani situace. Tady totiz rozumny argumenty ani nejsou. Ja to sleduju i s kamosem a ten teda rika ze vetsi podrazy dlouho nevidel. To ja to beru jeste dobre, ale je to silny kafe.
AndyF píše:
K tomu snad jen, ze uz vcera bylo pozde... Mimochodem gol na 2:2 dali Caps ani ne 2 minuty po tom odignorovanem zakroku.. a sudi nechali v ten moment lezet ZARa v krvi na lede bezvladne a nechali dohrat akci Caps, ze ktere byla jasna golovka.. takze i tahle likvidace malem rezultovala primo ke golu.
Anger píše:Musim uznat ze Wilson je fakt dost uzitecna sv*ne.

Je to celkem hajzlik a umi uderit velmi neprijemne. Pro Washington je velmi dobry a pro Pens velmi spatny.

Kazdopadne super ze to vyhrali , doufam ze pens pujdou co nejrychleji.
Otazka jak by byl pro Caps dobrej, kdyby se mu ty spinavosti normalne piskaly...
Atlantik » stř kvě 02, 2018 4:55 pm píše:
AndyF píše:
K tomu snad jen, ze uz vcera bylo pozde... Mimochodem gol na 2:2 dali Caps ani ne 2 minuty po tom odignorovanem zakroku.. a sudi nechali v ten moment lezet ZARa v krvi na lede bezvladne a nechali dohrat akci Caps, ze ktere byla jasna golovka.. takze i tahle likvidace malem rezultovala primo ke golu.
Anger píše:Musim uznat ze Wilson je fakt dost uzitecna sv*ne.

Je to celkem hajzlik a umi uderit velmi neprijemne. Pro Washington je velmi dobry a pro Pens velmi spatny.

Kazdopadne super ze to vyhrali , doufam ze pens pujdou co nejrychleji.
Otazka jak by byl pro Caps dobrej, kdyby se mu ty spinavosti normalne piskaly...

Tedy covece kdyz to ctu :)) mel jsem vic brecet a ani tak bych ti nesahal ani po kotniky :)
Tak si predstav nejvetsiho zmrda ligy, z teamu co nejvic nesnasis, jak udela jeden head shot na Wennberga a nic.. Dalsi head shot na Dumoulina a nic, ani ne 2 minuty a pak napisu ze co tedy predvede v dalsim zapasu.. Tam dalsi headshot a nic, to uz nam zrakvil hrace seriozne.. Misto presilovky hned 2:2.. V zapase vesele pokracuje a v posledni minute po jeho slewfootu padne viteznej gol. Jako da se to jeste vic? Budeme tu resit breceni nebo fakta? Cekam na ten verdikt kolik mu daj, ale je uz proste pozde...
Kris Letang on Tom Wilson: "At the end of the day, I respect what kind of game he plays. But you don’t laugh at somebody getting hurt. You just don’t do that."
To je prave ono, on je z toho jeste nadsenej.
Tak 3 zápasy, krásne, už je všetko super, môžeme zase brať nhl vážne a trápiť sa kvôli tejto trápnej lige, treba veriť, že spravodlivosť existuje a najčistejší tím v nhl postúpi, karma musí Pittsburghu pomôcť.
Pali_Caps píše:Tak 3 zápasy, krásne, už je všetko super, môžeme zase brať nhl vážne a trápiť sa kvôli tejto trápnej lige, treba veriť, že spravodlivosť existuje a najčistejší tím v nhl postúpi, karma musí Pittsburghu pomôcť.
Jak je vsechno super?? Ty asi furt nechapes co se tu UZ ODEHRALO.. :lol2:
Čo sa týka situácie z druhého zápasu a neuznaného gólu, myslím si, že to gól bol, ale pravidlá sú nastavené tak, že keďže rozhodcovia ho neuznali okamžite, bol potrebný 100%ný dôkaz a Holtby + ľad zariadili, že vážne ani jeden dostupný záber neukazuje 100% jednoznačný gól, preto podľa mňa aspoň podľa pravidiel rozhodnuté správne a Pens majú v tomto prípade proste smolu.

Situácia ohľadom Wilsona mi príde blbo zvládnutá zo strany NHL, ak ten prvý hit nebol susprendovaný, tak nemal byť ani tento a naopak, teraz mi to pripadá tak, že kvoli nátlaku zo strany okolia, zraneniu hráča a v snahe nevyzerať ako úplní blbci dostal Wilson teraz tie 3 zápasy. Tak isto rozhodcovia počas zápasu mu mohli dať aspoň 2 minúty.

Caps v tejto sérii majú zatiaľ kontroverzné situácie rozhodnuté v ich prospech, neuznaný gól aj Wilson sú možný podklad pre NHL aby sa snažili to vyriešiť do budúcna lepšie. Napr. 3 sezóny dozadu bol Caps neuznaný gól proti NYR, ktorý ich potenciálne pripravil o finále konferencie, na stretnutiach manažérov posúdený ako jednoznačný gól a asi aj jeden z príkladov, ktoré slúžili pri obhajobe zavedenia coaches challange.
Rozhodcov v NHL PO beriem proste ako súčasť náhodného faktoru a v tomto prípade to vyšlo všetko lepšie pre Caps. :)

btw ak majú Pens postúpiť Malkin a Kessel musia hrať lepšie..
Zdenko píše:btw ak majú Pens postúpiť Malkin a Kessel musia hrať lepšie..
No skôr by som čakal, že sa budeš venovať ako by sme mali postúpiť my, čo nás po Pittsburghu..
Pali_Caps » Štv Máj 03, 2018 1:23 am píše:Tak 3 zápasy, krásne, už je všetko super, môžeme zase brať nhl vážne a trápiť sa kvôli tejto trápnej lige, treba veriť, že spravodlivosť existuje a najčistejší tím v nhl postúpi, karma musí Pittsburghu pomôcť.
Ty seš úplně mimo.
Liga posudzuje zakroky na zaklade nasledkov?? Pretoze prvy zakrok bol na jasny BAN, druhy zakrok by som suspendaciu neudeloval ... Je to velmi zle rozhodovanie, ale my Flyersaci to uz vieme davno, tak teraz si to mozu vychutnavat aj ine timy
Obrázek
Obrázek
Tak to už přece víme, že liga dlouho do posuzování zohledňuje, zda se daný hráč zranil, ikdyž je to kravina. Já jsem teda spíš u toho, že na suspendaci byly oba, úder na hlavu, ale suspendace měla přijít za ten první a nebylo by teď co řešit.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES