Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: (1) TAMPA BAY Lightning vs. WASHINGTON Capitals (1)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

FINALISTA :cup: :?:

TBL
69%
11
WSH
31%
5

Vasy neskutečný :sok: :klobuk:
Totálne sme ich drtili, no ale na to sa nehraje. Stále verím, herne ich proste prehrávame, ak budeme hrať rovnako aj ďalší zápas, tak šancu máme veľkú, ale musíme začať z tých šancí už konečne dávať góly.
Trochu nechapu jak posledni zapas mohla Tampa vyhrat :) Sice jsem videl jen pulku druhy a treti tretinu ale celou dobu mel Washington navrh.

Oveckinovi velkej respekt , ten prepnul na jinej level a neskutecne se mi libil.
Vasymu musí zvonit v hlavě ještě teď.
Vyhrat prve dva zapasy vonku a potom prehrat styr... tri po sebe...
Kde som to uz videl? :hmm:
Anger píše:Trochu nechapu jak posledni zapas mohla Tampa vyhrat :) Sice jsem videl jen pulku druhy a treti tretinu ale celou dobu mel Washington navrh.

Oveckinovi velkej respekt , ten prepnul na jinej level a neskutecne se mi libil.
Score effects. Asi si to zapl pozdě :neviem:

Obrázek
:scare: :scare: nádhera, zaslúžene :klobuk:
Gratulace Caps :klobuk:
Triumf v siedmom zápase sa zrodil absolútne zaslúžene, to nemôže nik poprieť. Capitals viac chceli, pravda, priebeh bol ovplyvnený rýchlym zásahom Ovečkina, ale Tampa sa beztak až na tlak v prvej polovici druhej tretiny akosi nevedela dostať do hry. Caps sú skutočne obetavý tím, finále by malo byť perfektnou podívanou. :good:

Môj odvážny (možno až tak nie) tip: John Cooper skončí na lavičke a na jeho miesto príde Alain Vigneault.
petrik píše:Vyhrat prve dva zapasy vonku a potom prehrat styr... tri po sebe...
Kde som to uz videl? :hmm:
Jinx attempt successful :petrik:
Gratulacia, snad to vyhrate cele
20 rokov cakania stacilo, konecne!!! Snad sa mi podari vidiet nejaky zapas. Uz som tomu vobec neveril,obzvlast po minulej sezone, ale tak to niekedy byva, v NHL sa neda nic predpovedat s istotou. Posledny krok zostava, Alex.
Dneska i kdyby se hrálo 10 třetin, tak Holtby nic nepustí, člověk měl už v půlce zápasu prostě takový ten pocit, že ten gól nedostane prostě, shutouty v game 6 a game 7, mazec, gólmani udělali taky zásadní rozdíl. Kromš Girardiho taky dneska, Dan at hist very best :giggle:

Ale bez prdele teďka, nerad píšu takové to zaslouženě, nezaslouženě atd. Ale Caps mi přišli až na výjimky celou sérii prostě lepší, hladovější. Měl jsem velké obavy, že ten nepochopitelně ztracený game 4, po kterém to mělo být 3:, je zlomí. Zvlášť, když prohráli ten game 5. Od té doby ale paráda, Holtby to zavřel a tu vůli tam měli větší prostě, došli si pro to. Já to i Palimu psal, že letos cítím, že budou úspěšnější než loni, kdy to všichni čekali. A taky, že Holtby si to nechává na PO a tu prosranou ZČ bych neřešil. A ono to vyšlo. Mimochodem Kuznetsov je bůh. Kuzy for MVP :cinka:
Gratulace do Washingtonu, postup podle mě zasloužený, šli tomu mnohem víc naproti.

Když se podívám na sérii zpětně, tak ještě můžeme být rádi, že jsme došli až do sedmého zápasu. Ale zároveň musím před všema smeknout, jak to po prvních dvou zápasech nevzdali. Trochu mě mrzí Game 6, kde jsme hráli - jak už bylo od hráčů řečeno - jakoby jsme měli ještě jednu šanci, kdežto Caps hráli tak, jakoby to bylo naposledy. Tam kdybychom předvedli výkon z dneška, určitě by byl průběh zajímavější.

Dneska nás srazili hlavně individuální chyby, po herní stránce si stěžovat nemůžu. Měli jsme obrovský šance, který jsme bohužel neproměnili a soupeř ty svoje využil. Znova se ukázalo, že jejich elitní lajna > naše, a to o dost. Při hře 5 na 5 byli nervózní, nepřesní... ani Killorn je nenastartoval, a že možnosti měl. Bavit se o nějakých callech, které nebyly písklý nebudu, tam se podle mě zápas nerozhodoval.

Z týmu Caps bych chtěl vypíchnout Holtbyho, Orlova, Kuzyho s Ovechkinem a v neposlední řadě také Vránu. Ten předváděl skvělé výkony celou sérii, nechápu jeho nenasazování na začátku play-off. Až mu tam začnou ty jedovky padat pravidelněji, bude vynikající. A překvapil mě i Kempný až na pár blikanců.

Doufám, že si pro Cup půjdou hladověji než Vegas a urvou ho. Sice by to byla krásná pohádka expanzního týmu, ale radši uvidím Ovechkina s trofejí.
Možná je to jen divně přeloženo, ale celkem tenhle výrok, který se objevil na idnes, shrnuje, proč je ve finále Washington a ne Tampa:
Když se zámořští novináři trenéra Tampy Jona Coopera zeptali, co řekl svým hráčům po zápase, Cooper přiznal: „Žádný připravený proslov. Prostě jsme nečekali, že bychom mohli prohrát...
Na ledě to totiž podle mě vypadalo přesně tak, že si mysleli, že nemůžou prohrát, i když do toho nedají všechno.

Pro mě je obrovským překvapením, jak špatně Tampa ty poslední dva zápasy odehrála. Celá série byla z jejich strany špatná, ale ty poslední dva mače, to byl teda mazec.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS