Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Cathy píše:Bola som osobne na prve dva zapasy, tie vykony boli diametralne odlisne a proste pokial nezacneme riesit aj mentalnych koucov tazko nieco zmenime v tomto smere.

Tych 9,6 sekund to bolo sekundove zmrazenie nalady na stadione,...fakt skoda....


Vzhladom na to, ze sme tento rok nemohli vypadnut sme mohli do obrany, ako aj do utoku skusit aj viac mladikov. Fehy nesklamal...robil minimum chyb a navyse bol pod drobnohladom desiatok skautov, klobuk dole. Z obrany ma najviac hnevali Grman a Janosik...co pobyt na lade to kiks ...

V utoku sme mohli kludne zvolit stvrty utok mladikov, nech pricuchnu ku takemu hokeju....


System ktory nastavil Ramsey je celkom fajn, ono to nejde zo dna na den...musime vbudovat nejake jadro novej repre...tak hadam o rok to doma bude lepsie :)


Kazdopadne nie som uplne sklamana, ani uplne spokojna, ale som pokojna...
Grman je mlady hrac, chyby sa daju ospravedlnit. Fehe je uplne niekde inde.
S mladikmi suhlasim, bohuzial, stale sa beru niektori hraci, ktori strelia gol maximalne tak v pocitacovej hre.
za mna asi tento príspevok

„Spokojnosť. Samozrejme, že v kútiku duše sme dúfali, že postúpime do štvrťfinále. A napokon chýbal iba krôčik. Ale to bolo iba na prvý pohľad. Pretože reálne treba priznať, že prví štyria v našej skupine sú výkonnostne o krok pred nami. Preto si myslím, že sme dosiahli maximum.”
„Z herného hľadiska bol jasne citeľný rukopis trénera Ramsayho. Bolo cítiť, že mužstvo začína hrať ako jeden tím a nie ako 25 nezávislých hráčov. A v tomto trende je potrebné jednoznačne pokračovať.”


a uz odpocitavam dni na domaci sampionat :good: vyzera to na nasu repre v mojom meste, takze dostat sa tam, bude najväcsou prioritou buduceho roka haha (pripadne HF stretko kludne aj tam;)
Ludia maju jasno. :) Osobne som tiez tentoraz za Kosice.
Obrázek
Ludze kto zavita do Kosic nech sa ozve. Upozornujem ze ubytovacie kapacity tu nie su nalepsie a preto pokial chcete, orientujte sa aj na Prešov....autobusom cez dialnicu je to polhodinka, cez dediny 40-50 minut. Autom je to v pohode za 20 minut pri max rychlosti a dobrych poveternostnych podmienkach, obmedzenie uvidime ci este bude pri stavbe dialnice Budimir -Kosicke Olsany, ej tam akurat znizena rychlost.

Cena vlak 1,62 eur, bus 1,92 eur... (aktualne ceny)...odporcam vyuzivat autobus, nakolko vlaky chodia povacsmi stare :dudo: ale zas nie su az take strasne, tych 40 minut sa to da v poho vydrzat ak ide otvoreny a daju sa otvorit okna :lol2:

Pripadne pohladajte byty, apartmany aj v okoli Kosic v dedinkach, ktore su na mapach. Urcite sa nieco najde, len odporucam skooru rezervaciu.

Co sa tyka MHD, stadion je vo vybornej lokalite, v sirsom centre mesta, od Hlavnej (rozumej od Domu Sv. Alzbety - je to v cistom 10 minut peso pokojnej chodze), od auparku (obchodne centrum priamo v centre mesta) takisto, zo stanice este priratat 5-7 minut....pokial vyuzijete MHD je to elektrickou alebo autobusom 3resp. 2 zastavky.

este k autam:

- pri steelke je parkovaci dom
- za budovou sudov je obchodny komplex Cassovar a v podzemi su parkovacie miesta
- parkovat sa bude dat aj dole v auparku (skor nie ale davam aj tu moznost, kedze je to tam stale plne)
- parkovisko ma aj obchodne centrum galeria ( z tade je 5 minut peso na stadion - len zidete dolu kopcom)
- parkovisko pri OC Optima (z tade ide MHD - elektricka aj busy na stadion, cesta cca do 7-10 minut)


s vynimkou OC Optima je vsade parkovanie spoplatnene!!!!


Ostatne info pridam neskor :) kto pride nech sa ozve, odporucim podniky na pitie, jedenie, co sa oplati v Ke vidiet, kde bude fanzona atd :)
Ist do kosiciv nemusi byt zly napad. Kde uz len uvidis hracov flames nazivo?
mitch píše:Ist do kosiciv nemusi byt zly napad. Kde uz len uvidis hracov flames nazivo?
Na golfu?
mitch píše:Ist do kosiciv nemusi byt zly napad. Kde uz len uvidis hracov flames nazivo?
Kludne prid, ak si tu nebol mozem poukazovat mesto :) to plati pre vsetkych...
A ubytovanie pre Jožka Golonku zabezpečí kto?
Radsej ubytovanie, ako chlebicky :nervozny:
Škoda Auto Slovensko
Včera o 19:15 ·

Vážime si energiu a bojovnosť, ktorú Jožko Golonka venoval nášmu hokeju. Preto mu na budúce Majstrovstvá radi poskytneme auto s plnou nádržou. Aby sa bez problémov odviezol až na východ
Tak zachvili tu mame MS U20, nase supiska by mohla vyzerat takhle:

Sklenar
Kostelny
Hlavaj

Fehervary (C) - Korenčík
Ivan - Kupec (A)
Demo - Žiak
Golian - Nahalka
Švec

Liška - Roman - Ružička (A)
Hrehorčak - Pospišil - Okuliar
Fafrak - Kukuča - Čajkovič
Krivošík - Kollar - Regenda
Balaž - Giertl
asi ste uz viaceri videli, ale nasi ceski bratia mozno nie.
Roman Durny (golman) strelil v USHL gol :wave:
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS