Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Lukas33 píše:Mne nesedí komentátor čo na Eurosporte (CZ verzia) komentuje motorky. Je vidieť, že to komentuje s nadšením, ale mne fakt príde "divný". :ja_neviem:
:) Pokud máš na mysli Jožku Kubíčka, tak já jsem s ním maximálně spokojený.Je to závodník,motocyklům rozumí do detailů a závody prožívá zkrátka jako závodník.Plno věcí jsem se od něj a jeho hostů přiučil,zvláště když s ním spolukomentoval kolega Čihák.
Teď naposledy tam měl závodnici Markétu Janákovou,kterou moc nepustil ke slovu.To je pravda..
Po technické stránce tomu Kubíček s Čihákem tomu opravdu rozumí a dokáží se vžít do role motocyklového závodníka.Nemluví příliš uhlazeným jazykem a závody skutečně prožívají!!Nakonec,kdo dnes zcela spisovně mluví.
Rozhodně jsou závody v jejich podání daleko zábavnější,než na ČT2,kde to obvykle jde zároveň s Eurosportem .
Zdejší vybraní komentátoři to podle mně nepodávají takovým strhujícím způsobem.A pořad jen opakují že ,,někdo útočí"a zdaleka neprobírají technickou stránku motocyklů a jednotlivých závodníků.Zde ovšem mají zřejmě větší možnosti přivést k pultu větší hvězdu.Např. naposledy s nimi hovořil Karel Pešek,což na Eurosportu se bohužel nepovedlo.Tam byli rozháraně přenášeny rozhovory na dálku z padocku a ještě nebylo rozumět.
Ale jinak ti Kubíček nemusí vyhovovat Lukasi33,to zcela chápu.Každému se líbí něco jiného!!
montreal píše:
Lukas33 píše:Mne nesedí komentátor čo na Eurosporte (CZ verzia) komentuje motorky. Je vidieť, že to komentuje s nadšením, ale mne fakt príde "divný". :ja_neviem:
:) Pokud máš na mysli Jožku Kubíčka, tak já jsem s ním maximálně spokojený.Je to závodník,motocyklům rozumí do detailů a závody prožívá zkrátka jako závodník.Plno věcí jsem se od něj a jeho hostů přiučil,zvláště když s ním spolukomentoval kolega Čihák.
Teď naposledy tam měl závodnici Markétu Janákovou,kterou moc nepustil ke slovu.To je pravda..
Po technické stránce tomu Kubíček s Čihákem tomu opravdu rozumí a dokáží se vžít do role motocyklového závodníka.Nemluví příliš uhlazeným jazykem a závody skutečně prožívají!!Nakonec,kdo dnes zcela spisovně mluví.
Rozhodně jsou závody v jejich podání daleko zábavnější,než na ČT2,kde to obvykle jde zároveň s Eurosportem .
Zdejší vybraní komentátoři to podle mně nepodávají takovým strhujícím způsobem.A pořad jen opakují že ,,někdo útočí"a zdaleka neprobírají technickou stránku motocyklů a jednotlivých závodníků.Zde ovšem mají zřejmě větší možnosti přivést k pultu větší hvězdu.Např. naposledy s nimi hovořil Karel Pešek,což na Eurosportu se bohužel nepovedlo.Tam byli rozháraně přenášeny rozhovory na dálku z padocku a ještě nebylo rozumět.
Ale jinak ti Kubíček nemusí vyhovovat Lukasi33,to zcela chápu.Každému se líbí něco jiného!!
tusim to tu uz bolo, ale nepripomenut si to :D :cool:
njnj to bola pecka :-D :-D
Nadšenie mu fakt nechýba. :lol: :lol: Ja si ho nakoniec aj obľúbim. :lol2:
:D Sami hoši musíte uznat,že to ti kluci z Eurosportu podali tak,že vlastně v té chvíli jste vy sami byli na závodní dráze a spolu závodníky jste do cíle naplno závodili!!! :)Zkrátka vás to vtáhlo do televize a do motocyklových závodů na plný plyn.A to je bezva!! Vynikající,struhující!!!Na mě to mělo velký emocionální dopad!!!Sotva jsem dýchal!!! :D :thumbsup:
Sami pochopíte,že v dané chvíli vůbec nešlo o to koktání,ani o to zadrhávání.Zkrátka emoce byli závodnicky tak silné,že se komentátoři nedokázala proti daným televizním regulím obvládat!!Přesto nic nepokazili a nám připravili fantastický zážitek!!!!! :clap: :clap: :clap:
no mne to skor pripomina nasu tetu primatorku ked je na futbale :lol2:
Tak to je masakr :lol: GP nesleduju ale kdybych mel doma ten CZ eurosport tak bych snad i zacal :D
na Eurosporte je to take zivsie a zaujivajsie pre divaka omnoho lepsie ako na CT.............naj na eurosporte je ten co komentuje cyklistiku proste on vzdy nieco povie vtipne, najlepsie ked kazdy vidi co sa na trati deje a on povie no tak to je take nepriehladne :D
WildCelt píše:tusim to tu uz bolo, ale nepripomenut si to :D :cool:
cepi píše: :!: tak toto bol pre mna fakt komentatorsky zazitok..ceski komentatori na Eurosporte sa prekonavali, to ako tento zavod dokazali precitit, tak to som uz davno nezazil..potesia sa hlavne nasi ceski kolegovia :wink:

triumf Lukasa Peska MotoGP in China - 125ccm Last Lap :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=M9uO3nhXdhE
nemam co dodavat a Wild si ma v tomto predbehol :thumbsup: aj vdaka ceskym komentatorom na Eurosporte, som si najmä moto GP tak oblubil :yes:

inak dnes trapos Stefanik opät nieco vytiahol.."Marian Ostrcil po 700m figuruje na 3 priecke tri stotiny za 3 Aldom Prunom"
uz som to tu spominal, eurosport ma skutocne :cool: komentatorov

MotoGP som ako tak zacal sledovat koli tym skvelym komentatorom, je to zabava a pritom sa tomu proste rozumeju

Tour de France som tiez prvykrat sledoval az tento rok, a to tiez hlavne vdaka komentatorovi, toho proste totalne zeriem a tie preteky mi popritom ohromne utekaju, ked som zapol OH a bola cyklistika a zacul som jeho, nebolo o com

Taktiez komentar pri Snookeri mam rad

A tiez ma bavili zaznamy co bezali na Eurosporte z EURA 2008


:good: :thumbsup:
Včera ma dosť pobavil komenator na NOVE keď som F1 pozeral.
Dvaja sa ťukli už som zabudol kto a on v momente keď to ukázali skríkol bomba!!! a potom pardon chci říct kontakt. :D
Potom druhý krát keď hovoril o tom že preteky GP2 vo Valencii boli nuda a potom povedal :" ... ale našli se nadšenci kt. to opreli o zeď" :)
Ale vrchol bol keď povedal: " Situace na trati se stabilizovala a tak mužem dát komerčný přestávku, tak si ji užíjte." :roll: :bitka3:
Ten môj pokus napísať to v češtine si moc nevšímajte. :)
teraz na juve a artemdia koneic polcasu
stav po 45 minutach vyrovnany 1:0 :lol3: :lol3:
No keď sme už pri komentovaní F1 na Nove, tak som pozeral tohtoročnú GP Monaka v repríze na Galaxii Sport. Komentátor zahlásil reklamnú pauzu, ktorá však pri zázname nebola a komentátori, ale tých 5 minút ticha však vyplnili pársekundové pasáže, ktoré pochybujem, že mali byť v prenose, ako napr. hláška: "Ty pí**, to je déšť jak hovado"
Mě jednou dostal Slepička ze Sport 1 když zahlásil "Tenhle zápas je tak hnusnej že se divím, že na to vůbec koukáte" :-D :-D Pak zase dávali finále maďarského poháru a on na konci zahlásil "Tak jsme viděli strhující bitvu. Zápas to byl pěkný a Honvéd Budapešť se může zaslouženě radovat ze Slovenského poháru" :lol: :lol:
:lol: Teď Koukam na Eurosport na tenis (Nadal - Troicki), a páni komentátoři (nevím kdo to komentuje) řeší, který tenista s kým chodí, jestli se k sobě hodí a podobně :lol: :lol: :lol: :lol:
The Thrasher píše:a páni komentátoři (nevím kdo to komentuje)
komentuje to môj najoblubenejsi komentator na Eurosporte a jeden z naj vseobecne, Honza Homolka :good:
Dik ;-) Ale tím mě dostal :lol: Rozebírat kdo s kým chodí a nechodí, to je l o l :)
Ououou. Do STV sa vrátil Ičo Niňaj. Žiaľ, tragédia je na svete. Už sa aj uchytil na prenose CHL, Slovnaft Extraligy a žiaľ aj NHL. O jeho kvalitách slovenčiny a aj angličtiny svedčí skloňovanie slova Boston, keď v treťom páde vypotil slovo Bostnu (kam sa to o podelo?!). Na záver však nezabudol aj povedať "priezvisko" Bost(o)nu - a síce [brajns].

Snáď to vykompenzuje Andrej Miklánek, ktorý sa po vyhadzove zo stoličky projektového manažéra Trojky uchopil sedadla komentátora a vidieť, že on zo svojho umenia nič nestratil.

Ech ešte čakám, kedy sa vráti na obrazovky Mryglot, ktorý mi pravdupovediac aj chýba :lol2:


No a k futbalovým komentátorom sa vyjadrím, že Merčiak je špica, no a asi, teda určite, budem v menšine, ale mne sa aj pozdáva komentovanie exredaktora Petra Šajdíka, len by mohol zo svojho repertoára vynechať slová ako velice, ktoré mi trhajú nervy. Nehovorím, že nemôže používať nespisovné výrazy, ale keď aj trénerovi ďakuje po rozhovore slovami: "Ďakujem velice pekne" tak mi je až zle.
takze podla Icovho slovnika ide o Bostn Brajns :oslava:

Miklanek, pohodka, jeden z mala sk komentatorov, mimo komen. na NovaSporte + Mateja Hajka, ktory veci rozumie

Marecek Mryglot, jooj, tak ten mi chyba, ale ako uprimne :) on sa vedel inak vzit do daneho sportu :cool: a pre mna nezabudnutelna hlaska pred dôlezitym stretnutim nasej repre na MS v hokeji: "chlapci sa citia v pohode, na obed mali lahku stravu, kuracinku s ryzou, oblohou, zakuskom" :lol2:
ThrashersFan píše:mne sa aj pozdáva komentovanie exredaktora Petra Šajdíka.
to je Mlčanlivý BOB :?:
Joe S. - čo ja viem, kto je mlčanlivý BOB? :). Poviem to na príklade. Komentátor oboch zápasov Žilina - Levski a možno ho spoznáš podľa fotky - http://www.stv.sk/trojka/projekt/spot/3 ... ajdik.html.
fotku som nevidel, ale tak je to ten, co komentoval levski-ZA, ZA-RK alebo stvrtfinale Eura ITA-ESP :D
tyypci skuste si nieco komentovat vy :D :D moderatori a redaktori vobec nemaju lahku pracu
maros píše:tyypci skuste si nieco komentovat vy :D :D moderatori a redaktori vobec nemaju lahku pracu
ak sa uz daju na komentovanie, za ktore dostavaju financny pridel, patri sa ponuknut divakovi kvalitu..ak to dokazu borci na Nova Sporte, ci v slovenskom rozhlase (ex_Hajko, Jarkovsky, Cunderlik) tak asi niekde inde je problem..
cepi píše:ak sa uz daju na komentovanie, za ktore dostavaju financny pridel, patri sa ponuknut divakovi kvalitu..ak to dokazu borci na Nova Sporte, ci v slovenskom rozhlase (ex_Hajko, Jarkovsky, Cunderlik) tak asi niekde inde je problem..
mas recht cepi... ale ked sme pri Nova sporte, tak komentator Gaborik, to je cisty re*ard :D proste ked on komentuje, tak radsej ani nepozeram ten zapas... Okrem toho ze jeho vety su ako keby bol Madar, tak vzdy zakiksuje nejakou somarinou :D
V minulej sezone napriklad ked ukazali v zabere GM Detroitu Kena Hollanda povedal, ze to je Stan Mikita :D alebo v play off pred dvoma rokmi, ked bol treti detroitsky brankar Joey MacDonald uz daavno vymeneny(tusim do Bostonu), tak on o tom nevedel :D
Ale okrem neho som s urovnou na Nova sporte spokojny...
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS