Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Ty na Slovákoch nepočúvaš komentár pre zábavu? :dudo: Tak teda aspoň do budúcna už vieš...

Zas aby sme len nehanili, Lintner podobné somariny netrepe (ten je expert na iné :giggle:) a ten český analytik ktorému meno nikdy :neviem: je fakt super. :good:

Inak poznámka smerom k tým, čo poznajú, kto komentuje - toho mladého čo do STV vzali asi pred dvoma rokmi a robí väčšinou len štúdiá (viackrát si ho pamätám komentovať magazíny EL či LM, Odpískané alebo tak - príjemný hlas, myslím, že budete vedieť) - jeho pokojne mohli dať komentovať aj hokej. Keď vypadol zvuk zo Stockholmu počas zápasu Švédov a Čechov (komentoval ten čo zvykol komentovať magazín NHL a Davis Cup ak sa nemýlim), prepojili do štúdia jeho a bol X-krát lepší než pôvodný komentár.

:protest: dajte šancu mladým! Dosť bolo Niňaja! Ten si vraj včera dovolil mať menšiu prednášku o výslovnosti mien kanadských hráčov. Dobre počujete, práve on. :lol2:

P.S.: K Hudokovi (a kolegovi čo stanuje vedľa zamboni) a jeho otázkam sa nevyjadrujem. :slap: Tam to cepi dokonale vystihol tou karikatúrou.
Getzo, zrejme máš na mysli Ľuboša Hlavenu.
Rozhovor začína v čase 1:53.
:ee: kdeže, Hlavenu po mene poznám, podobne Gašpara, Hudoka, Plesníka, Merčiaka, Gendu (on komentoval tých Švédov, spomenul som si), či Minaříka.
EDIT: našiel som meno. Matúš Mažec sa volá. Touto cestou ďakujem sekcii sme.sk :arrow: Niňajov svet :fan: Tiež tam má nejaké svoje pecky. :rofl:

EDIT: Práve som pozrel jeho Facebook profil. On fandí Devils? :rofl: Čo do prčic... no tak to je gól.
Mazec :doh: to ako keby som pocuval hlas z nejakej studne, ci jaskyne...idealny na zaspavanie :tired: :sleep2:

:arrow: Spomienky Jozefa Jarkovského: Zlatý Göteborg mu pripomína zlatá platňa :thumbsup:

JJ + Matej Hajko :poklona2:

a toto sa inak pocuva

Matej Hajkooo :wave: (kua normalne ma sere, ze je uz v RTVS minulostou :-/
Dnes na STV2:

:arrow: Brankár prekvapil svojim zákrokom (tesne potom ako nemecký snehuliak Kotschnew s ťažkosťami prikryl puk nahodený zo stredného pásma)


:arrow: Mali dať cenu pre najlepšieho hráča zápasu jednému z brankárov, ale nevedeli si vybrať, tak to dali hráčovi z poľa ( po vyhlásení Patrika Reimera za najlepšieho hráča Nemecka v zápase proti Nórsku)

:lol2: : :jupi:
Pár hlodů z onlajny.com :D
Norský kotel vyvolává hlasité "Norge, Norge", nicméně zní to docela jako "Morgen, Morgen", což by si Němci mohli přeložit jako pozdrav na dobré ráno...

Němci už nemají k dispozici oddechový čas a ani třetí brankář na střídačce nečeká....

Norsko právě vstřelilo branku! Jízda nekončí, tenhleten vlak nikde nestaví.

Ken Andre Olimb asi v životě nedal jednodušší gól, než jaký nedal ani teď.

Norsko právě vstřelilo branku!Hoďte tam ručník! Anebo čepice.

O přestávce odešli z hlediště nejen někteří němečtí fanoušci, ale také celá řada novinářů. Nutno přiznat, že Stiga hokej v útrobách press zóny je velkým lákadlem. Skóre se tam ale počítá maximálně do devíti, což by tady v Ericsson Globe nejspíš nestačilo.

Už se hraje nějak podivně dlouho bez gólu.

Endras, Kotschnew, Endras, Kotschnew. To není pokřik schizofrenického německého fanouška, nýbrž pořadí, ve kterém se dnes podívali do své branky dva odvážlivci. Poslední výměna nastala právě teď.

Dnešnímu utkání přihlíží 2452 fanoušků v hledišti a 22 německých hokejistů na střídačce.
zaujimalo by ma, ktory cze spolukomentator na CT4 pusta do obehu taketo vysoko odborne nazory

" Slováci jen jen postoupili a zahraji si zrejme posledny zapas s Kanadou. Svicari tyhle MS mrzi protoze prohrali jak s Francii tak se Slovenskem coz jsou timy hluboce pod uroven Svicaru. "

:roll:
cepi píše:zaujimalo by ma, ktory cze spolukomentator na CT4 pusta do obehu taketo vysoko odborne nazory

" Slováci jen jen postoupili a zahraji si zrejme posledny zapas s Kanadou. Svicari tyhle MS mrzi protoze prohrali jak s Francii tak se Slovenskem coz jsou timy hluboce pod uroven Svicaru. "

:roll:
Niekedy mám pocit, že niektorí naši susedia spoza rieky Moravy si myslia, že sú lepší a niečo viac ako my Slováci. Keď vypadnú s Tre Konor, potom som zvedavý čo bude rozprávať.
Tak tohle bych radši neřešil.. vaši komentátoři jsou ještě horší. Tohle je rivalita mezi námi a vámi a zdá se že nikdy neustane..
Neviem, ja u nás protičesky založeného komentátora na verejnoprávnom kanále nepoznám. :neviem:

Inak k princípu, Češi to majú k nám ako Nemci k Čechom a my k Rumunom. Niektoré veci sa len tak nezmenia, whatever.
cepi píše:zaujimalo by ma, ktory cze spolukomentator na CT4 pusta do obehu taketo vysoko odborne nazory

" Slováci jen jen postoupili a zahraji si zrejme posledny zapas s Kanadou. Svicari tyhle MS mrzi protoze prohrali jak s Francii tak se Slovenskem coz jsou timy hluboce pod uroven Svicaru. "

:roll:
Neviem kde to zaznelo. Ale sledujem MS na CT4, kedze STV nemam, a komentatori su vyslovene pro-Slovensky.
Svicari tyhle MS mrzi protoze prohrali jak s Francii tak se Slovenskem coz jsou timy hluboce pod uroven Svicaru. " mne sa nezda ze by to takto pvoedali
podarilo sa mi z kratkeho mini zaznamu, zriesit môjho najoblubenejsieho svk hokej.komentatora (mimo Mateja Hajka) Jozefa Jarkovskeho, ktory takymto spôsobom okomentoval nas 4 stvrtfinalovy gol proti Kanade



neviem si predstavit, co sa odohravalo v zapase proti Cesku :scare:
Chcel som to sem písať už minule, no dostávam sa k tomu teraz.

Komentátori na Nova Sport v 4.zápase perlili keď povedali:
"Adam Henrique mal do tejto sezóny skúsenosť len s pár zápasmi v NHL v play-off v minulej sezóne". Toto ma dostalo :lol:
Nizozemsko - Dánsko

"Robben měl míč na kopačce, dokud mu ho soupeř nesebral"

"Dostal první ze svých mnoha žlutých karet v kariéře."
rozhovor s Marcelom Merciakom

:arrow: Chcem to skúsiť na voľnej nohe

ceski komentatori pobavili :cool:

chlapik cista bu*na :D
zo zapasu Dansko-Slovensko

znamy expert na nezabudnutelne frazy (Borbely) pustil do obehu dalsiu z nich: "priestorový komfort" :cool:
Obrázek :joe:
Jozef Jarkovský - Gól Handzuša proti Kanade z Rádia
http://cekujto.com/clanok.php?read=114
Slavo Jurko včera na Dajto pri komentovaní zápasu Slovensko-Litva po góle Jakubka na 1:1 nadšene vykríkol:

"Toto je pán spermu " :lol2:
boze ten Ninaj to je ober :censored: jeden zapas mi postaci na to, aby mi aj ten totalne svojou odbornostou a pikacovinami totalne znechutil

posledne zapasy Rakusko - Nemecko, rakusania hraju v zavere bez brankara, nemecky hrac riesi uz na prvy pohlad jasny technicky gol, ved stacilo sa pozriet na reakciu sudiho a on dobru minutu splieta - nemci uz vitazstvo udrzia, kedze na trestnu ide raskusky hrac (medzitym sa nemci tesia z golu), on stale to svoje, ze sa z toho vylucenia tesia, su spokojni...a az potom ked sa to zobrazilo aj na "papieri", az vtedy mu doslo :doh:

:samovrazda:
Skorpion píše: Neviem kde to zaznelo. Ale sledujem MS na CT4, kedze STV nemam, a komentatori su vyslovene pro-Slovensky.
súhlasím! Borbélyho reakcia na na krížnu prihrávku: Videli sme diagonálu vo fáze sekvenčného azuritu :rofl:
Včera Niňaj s Lintnerom nemali chybu, keď dal Radulov gól Fínom :giggle:

IN: "Radulova ako vyzerá, by som nechcel stretnúť v tmavej uličke"
Citrón: "možno to je vzájomné"

Ale najväčšie šlehy dávali Lintner s Gašparom počas zápasu Fínsko-USA, to oni komentovali všetko možné len nie hokej.

Na margo nižšej kvality fínskych bekov:
- "Jalonen by mal dať svojim obrancom kompas a mapu"
- "alebo by im mohol dať aj modernejšie GPS zariadenia"
- "no, to by bolo jednoduchšie ako dať im buzolu a učiť ich azimut"

A pri jednom zo zákrokov Gibsona, "americký brankár sa otočil okolo svojej žrďky ako anakonda"
Joe S. píše:Ale najväčšie šlehy dávali Lintner s Gašparom počas zápasu Fínsko-USA, to oni komentovali všetko možné len nie hokej.
ano :D alebo pri osobnom súboji Melarta s Carterom s brankárom po ktorom išiel Carter na trestnú lavicu.
Rišo: Carter mal smolu narazil na najostrejšieho hráča z fínov. Melart je ostrý ako britva, to môžem potvrdiť.
Gašpar: Áno, Cartera aj oholil :lol:
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG