Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

USA

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

USA

..ak bude na poste 1tky figurovat Timmy Thomas stavam sa (aj) :fan: USA :frajer2:

v time mame medvedie 3io (Kessel/Thomas/Stuart) :thumbsup:

Obrázek
cepi píše:..ak bude na poste 1tky figurovat Timmy Thomas stavam sa (aj) :fan: USA :frajer2:
Zradca, ale nie. :) Tak na Timmyho Thomasa som aj ja veľmi zvedaví, ako sa mu bude dariť. Toto bude koľké Thomasove reprezentovanie za USA? Ak sa nemýlim tak 1, ale moc sa mi to nezdá. :eek2:
Timmy figuroval v amer. vybere v rokoch 1995, 1996, 1998 a 2005, ale vtedy bol viac menej akoby do poctu, resp. nebol natolko znamy, ako teraz..naozaj, je fajn mat v nejakom repre vybere brankara svojho oblubeneho timu :yes:

inak som poprosil kamoska, nech tam pre mna pofoti nejake Timmy photo :thumbsup:
Matejko píše:Tak to by mohol pofotit nejake fotky slovenskeho vyberu vyhradne pre hf :D
on riesi hokejsk (jäzva) dnes odlieta, tak nejake fotky sa na hokejisk objavia uz v najblizisch dnoch..mas Matejko nejakeho specialneho borecka, ktoreho by si rad videl" zväcseneho"..?.. :)

inak Mark Stuart jednym z A kapitana USA Halperna z Tampy Bay..co povies leci, to C mu pristane na hrudi :D
jsem nadšený z toho že Jeff bude kapitánem. Za to co předváděl v Tampě na konci sezony si to zaslouží a nedivím se že mu ho Torts šoupl :) Jinak právě kvůli Tortorellovi bych USA úspěch trochu přál (samozřejmě že méně než Čechům :wink: )
leci píše:Jinak právě kvůli Tortorellovi bych USA úspěch trochu přál (samozřejmě že méně než Čechům :wink: )
vidis to, zabudol som, ty tam mas este Tortyho ako kouca :roll: noo, tak vidim ze mimo SK, CZ mame co sa tyka andenia, toho ktoreho timu jasno :wink: dufam, ze Torty sa bude v brank. ? riadit podla prveho pismena svojho priezviska..T ako Tortorella, T ako Thomas :cool:
cepi píše:inak som poprosil kamoska, nech tam pre mna pofoti nejake Timmy photo :thumbsup:
tak akurat som ho mal na ICQ drate, debatka..?.. :eek2:

cepi (06:18 popoludní)
nebudeme zdrziavat, urcite mate toho moc pan J., ja len ak by ste teda mohli pre mna exkluzivne pofotit Bruins duo Kessel, no najmä Timothy Thomas (casom no :) Thank´s, vsetko dobre..!..

jazva (06:18 popoludní) :
helou boy

jazva (06:19 popoludní):
neboj, sfotim tych ko*otov americkych

cepi (06:19 popoludní) :
ty hajzel :x

cepi (06:19 popoludní) :
go USA go :D

:lol2:
Dneska by to mohl bejt zajímavej zápas Amíku proti Lotyšům asi budu sledovat, no ještě uvidím. Jinak jsem si vsadil na Kessella, tak mě nezklam Phile! :box:
leci píše:Jinak právě kvůli Tortorellovi bych USA úspěch trochu přál
exkluzivne pre leciho :D

Obrázek
Obrázek
cepi píše:..ak bude na poste 1tky figurovat Timmy Thomas stavam sa (aj) :fan: USA :frajer2:
i pre cepiho :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
vyyyborne, Timmy nam hned v uvode stiahol roletku :clap: to robia urcite tie medvedie betony + maska :biglol:
díky cepi :cool:
Amíci první zápas zvládli na :thumbsup: a už se moc těším na jejich zápas s Kanadou :)
vyborne, Timmy je jasnou 1tkou, proti slovincom pustil za svoj medvedi chrbatik 1 golik, aaale! Timmyho uz chvalabohu cakaju superi, ktori ho konecne preveria :yes: proti Kanade to bude iste ina podivana :thumbsup:

Kessy pisal proti slovincom hattrick :oslava:
Tak cepiku,Timmy s Kanadou odchytal jen 2třetiny a nevím proč ho Tortorella stáhnul,protože v té druhé třetině chytal dobře. Snad není zraněný? :sad2: Nicméně ho v bráně nahradil Anderson a ten chytal minimálně stejně dobře(ostatně jako v zákl.části),to za prvé a za druhé-ta hra co dnes amíci předváděli,byla pro mě s převahou zatím to nejlepší,co jsem na MS viděl! To byla krása-rychlý,agresivní hokej,dokonce i se slušnou kombinací.Byli zkrátka všude a šli do toho s ohromným nasazením! Kanada to sice nakonec o gól vyhrála,ale mi osobně,se hra amíků líbila mnohem více a myslím,že to je prohra se vztyčenou hlavou!!! Můžou jít letos dost daleko-hráli moc dobře! :good:
Baffy píše:Tak cepiku,Timmy s Kanadou odchytal jen 2třetiny a nevím proč ho Tortorella stáhnul,protože v té druhé třetině chytal dobře. Snad není zraněný? :sad2:
netusim, ale dufam, ze nie..na stvrtfinale, resp. finale :D bude urcite pripraveny :frajer2:
a kamosko splnil moje photo Timmy prianie :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Baffy píše:To byla krása-rychlý,agresivní hokej,dokonce i se slušnou kombinací
tak to bola ozaj uzasna reklama na hokej Obrázek

klobuk dolu pred amikmi, ale aj listkami :yes: skvele hokejove divadielko nam predstavili oba mancafty so zaverecnou Heatlyho vystavnou lahôdkou :roll: hehe, Jason Chimera bude zajtra 100% frajerom na Markize :cool: uslo no :doh: :oops: :roll: leci ale asi nebude prilis poteseny, kedze to vyzera tak ze Halpern bude riesit nieco vaznejsieho :?

Obrázek
Obrázek

uff, inak nechcem si ani len predstavit, ak postupime do nadstavby, co za peklo nas tam caka Obrázek
Tu som čakala viac kanadských gólov...Aspo rozdiel 2... :frajer2:
:) Vlastně krom poslední třetiny,kdy američani začali být unavení a hra se vyrovnala,měli sem tam kanaďani převahu.Jinak byli celý zápas jasně lepší američani!!!Američani prohrávali 3-0 a přitom tvořili hru!!!To bylo kruté!!!!!!V té chvíli byl Tortorela na prášky,naštěstí dva slepené góly dostali znovu američany do zápasu!!!Zkrátka propracovaná kanadská defenzíva s rychlým kontrútokem slavili úspěch!!!Ward chytal opravdu skvěle a dá se říci,že kanaďany zachránil v prvních dvou třetinách od porážky!!!Smůlu měl Thomas!!!Protože se nudil a vždycky,když šel na něj protiútok,tak byl velmi nebezpečný!!!Podle mě za ty góly nemohl,bylo to po akcí kdy zasáhnout nemohl!!!Apropó ví se už proč střídal Anderson Thomase???Zranění,nějak to nedávalo po dobře odchytané druhé třetině smysl??Halpern má nohu taky zřejmě na maděru,do kabiny zamířil i Wisniewski!!!To tedy ten zápas stál američany hodně vysokou cenu!!! :?
Amerika mě opravdu překvapila,hrála dobře!!!!!
:wink: Jinak děvče se ti zdá pět gólů v americké síti málo???To je až dost!!!!Amerika přece není žádné ořezávatko!!!To jsou hráči plně rovnocení s kanaďany to jsi mohla vidět!!!Mnozí se s kanaďany znají z NHL.Thomas, Greene,Parise,Pominville aj. jsou přece špičkový hráči NHL,kteří mají něco odehráno!!!Nedalo se čekat,že američané prohrají rozdílem třídy!!!Naopak,jak řikám!!!!Po většinu zápasu byli opticky lepší!!!!Budou nebezpeční pro každého soupeře!!!!!
A trenér lišák Tortorela?? - Zkušenost a ostřílenost sama!!!!
Myslela som si,že ked už Kanadania nastúpili na turnaj ako naj vajčáci :D ,tak že aj Amerike nasúkajú toľko gólov ako iným tímom.
čo som videla tento zápas,resp.2.tretinu,kľudne sa tieto tímy môžu stretnúť vo finále a Amerika to tam môže Kanade vrrátiť a poraziť svojich susedov na ich domácom ľade :frajer2:
cepi píše:
Baffy píše:Tak cepiku,Timmy s Kanadou odchytal jen 2třetiny a nevím proč ho Tortorella stáhnul,protože v té druhé třetině chytal dobře. Snad není zraněný? :sad2:
netusim, ale dufam, ze nie..na stvrtfinale, resp. finale :D bude urcite pripraveny :frajer2:
a kamosko splnil moje photo Timmy prianie :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Baffy píše:To byla krása-rychlý,agresivní hokej,dokonce i se slušnou kombinací
tak to bola ozaj uzasna reklama na hokej Obrázek

klobuk dolu pred amikmi, ale aj listkami :yes: skvele hokejove divadielko nam predstavili oba mancafty so zaverecnou Heatlyho vystavnou lahôdkou :roll: hehe, Jason Chimera bude zajtra 100% frajerom na Markize :cool: uslo no :doh: :oops: :roll: leci ale asi nebude prilis poteseny, kedze to vyzera tak ze Halpern bude riesit nieco vaznejsieho :?

Obrázek
Obrázek

uff, inak nechcem si ani len predstavit, ak postupime do nadstavby, co za peklo nas tam caka Obrázek

cital som nazory fanusikov na rôznych serveroch a zhoduju sa v tom, ze to bol jeden z NAj zapasov za posledne roky co sa tyka MS..ale tak ako spominal montry, amici si za predvedenu hru nezasluzili prehrat, nakolko boli podla mna lepsim, aktivnejsim timom, no listky tie boli neskutocne efektivne..mne sa len potvrdila jedna vec a ta, ze s amikmi treba vazne ratat a moc im :fan:
montreal píše: Halpern má nohu taky zřejmě na maděru.
:o co se stalo? montry nestraš :shock:
montreal píše: A trenér lišák Tortorela?? - Zkušenost a ostřílenost sama!!!!

:yes:
:( Nevim nic konkrétního,ale v závěru se Halpern dostal do presu mezi dvěma kanaďany a vůbec nemohl vstát.Klečel a podle výrazu v obličeji ho to dost bolelo!!!Nakonec mu pomohli jakž takž na nohy a do kabin pajdal na jednu nohu!!!Teď ti neřeknu na jakou,mám dojem že levou!!! Jednoduše zápas neodehrál!!!!
Wisniewskiho tušim v první třetině taky sesbírali z ledu!!!Ten vipadal jako když dostal těžké KO!!!Pořád podklouzoval a hráči ho museli přidržovat!!!Taky skončil v kabině!!!!/řekl bych otřes mozku/
A Thomas dostal v první minutě druhé třetiny gól,odchytal skvěle zbytek třetiny a záhadně nenastoupil do třetí třetiny!!!!!Tomu taky jsem nerozuměl, proč??Nebylo třeba ho střídat, za obdržené góly nemohl!!!!!Pokud to byla taktika,tak hodně podivná!!!!
díky montry za info :thumbsup: Věřím že to nebude nic vážného, rád bych jej ještě viděl na turnaji hrát, nejdůležitější ale je aby byl v poho na příští sezonu :wink:
leci píše:díky montry za info :thumbsup: Věřím že to nebude nic vážného, rád bych jej ještě viděl na turnaji hrát, nejdůležitější ale je aby byl v poho na příští sezonu :wink:
podla mna uz na MS dohral, ale Tampu stihne :wink:

:sad2: "Thomas sa podrobí vyšetreniam, ktoré odhalia rozsah zraneného kolena. Po ich absolvovaní budeme múdrejší," poznamenal po zápase v Metro Centre americký kouč John Tortorella :fnuk: :plac:
Tak to ten zápas stál američany hodně, když přišli o tři hráče :shock: Můžou vůbec za zraněný napsat na soupisku někoho jinýho, nebo to pravidla neumožňují?
Halpern si už teda opravdu na MS nezahraje. Bude muset jít na operaci, měl by chbyět 4-6 týdnu. :cry:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG