Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

USA

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Já si zas myslím že měl jet Bishop, ale co už ...
Logan píše:Já si zas myslím že měl jet Bishop, ale co už ...
Samozřejmě, Miller, Bishop, Schneider ne nutně v tomto pořadí :thumbsup:
Parda píše:
Logan píše:Já si zas myslím že měl jet Bishop, ale co už ...
Samozřejmě, Miller, Bishop, Schneider ne nutně v tomto pořadí :thumbsup:
To ne, Quicka bych určitě nevynechal, od toho zranění chytá zase dobře. Miller, Bishop, Quick byla moje trojce při nominaci (a bylo by to i pořadí pro olympiádu). Momentálně už je pro mě Quick zase před Bishem...
Quick bude pred Bishopom kedykoľvek bude chcieť, Bishop je one year wonder, nič viac - nič menej :wink2:
Dnešní lajny:
JVR-Pavelski-Kessel
Parise-Backes-Callahan
Pacioretty-Kesler-Kane
Brown-Stastny-Oshie
(Wheeler/Stepan)
Teď už ta třetí lajna vypadá daleko líp.

Suter-Shattenkirk
McDonagh-Carlson
Orpik-Martin :lol:
Fowler-Faulk.
USA - opět černý kůň turnaje, kterého nikdo na zlato netipuje, ale nikoho nepřekvapí, když ve fin budou, na tento tým jsem opravdu hodně zvědav..
Parada.. Dokonce i Orpik (+3) zahral v pohode (v limitovany roli na kterou ma, problemem je ze v Pittsburghu ho Bylsma cpe do 1.paru). Genialni pohled byl jak si tam Bylsma s Laviolettem na stridacce spolu uzivali a bavili se :giggle: Dnes nejlepsi Kesler, ale jinak je to o tom ze ten team v zasade nema slabinu a vypada byt idealne poskladanej. Neni tam mozna takovy ten "wow efekt" co u Kanady, ale USA maji hodne 2-way hracu, kteri v pohode muzou prehrat kazdyho.

Navic Bylsma muze byt na tenhle typ turnaje idealnim trenerem a motivatorem (jeho problemem je prizpusobovani se zmenam taktiky soupere v 7-games series - coz tady neni.. + matchupy a rozhodovani o sestavach, ale tady je jedno kdo zrovna za USA hraje, takze ani tohle by nemelo vadit)
Souhlas, krom třetí třetiny moc hezký zápas. USA to zahrálo neskutečně, JVR-Kessel hodně dobří, Kesler... Tým je to hodně kvalitní, jsem na ně hodně zvědavý v dalším chodu turnaje :thumbsup:
Oshie :!: Oshie :!: Oshie :!: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: (za kazdy gol jedna poklona)
Oshie :klobuk: :klobuk: :klobuk:
Clutch play jak hovado... A som rád, že Američania potvrdzujú moje slová a idú na zlato :ciga:
A tohle nam chce Snider vzit? :!: :dup: Fantasticky zapas, totalni nasazeni... jen skoda, ze takovou bitvu musi rozhodnout saskarna v podobe najezdu. Musim ale uznat, ze Oshie bavil. :thumbsup:

Brown se zase predvedl. Snad ho to bude stat misto v sestave. :thumbsdown:
Redy, vcíť sa do kože majiteľov ;-)
Redy píše:A tohle nam chce Snider vzit? :!: :dup: Fantasticky zapas, totalni nasazeni... jen skoda, ze takovou bitvu musi rozhodnout saskarna v podobe najezdu. Musim ale uznat, ze Oshie bavil. :thumbsup:

Brown se zase predvedl. Snad ho to bude stat misto v sestave. :thumbsdown:
Prve vylucenie Browna, chyba rozhodcov, no cestne , viacej pomahali Amikom, gol Tjutina mal byt zascitany, ak bol gol Fowlera, Medvedev za nic, v OT mal byt vyluceny American, to je ale asi tak vsetko, inak bol super zapas a rozhodcovia zbytocne nezasahovali. Mne osobne sa pacilo, ze s vynimkou Nikulina hrali hraci KHL vyborne. By som povedala, ze Popov bol lepsi ako Parise a nevidela som nejaky velky rozdiel medzi Terescenkom a Stastnym, kto ale nepotesil, Kulemin, hra slabo.
mt-svk píše:gol Tjutina mal byt zascitany, ak bol gol Fowlera,
Ako to môžeš porovnať, keď pri Ťutinovom góle bola posunutá bránka? To pri Fowlerovom góle nebolo. Tie pravidlá nie sú najideálnejšie, lebo vychýlenie brány v tomto nehralo úlohu, ale jendoducho, keď už sú také pravidlá, tak ten gól byť uznaný nemôže. Skôr by ma zaujímalo, prečo sa po neuznanom góle vhadzovalo v strednom pásme, keď bránku posunul Kvik?
ThrashersFan píše:
mt-svk píše:gol Tjutina mal byt zascitany, ak bol gol Fowlera,
Ako to môžeš porovnať, keď pri Ťutinovom góle bola posunutá bránka? To pri Fowlerovom góle nebolo. Tie pravidlá nie sú najideálnejšie, lebo vychýlenie brány v tomto nehralo úlohu, ale jendoducho, keď už sú také pravidlá, tak ten gól byť uznaný nemôže. Skôr by ma zaujímalo, prečo sa po neuznanom góle vhadzovalo v strednom pásme, keď bránku posunul Kvik?
Pretoze Fowler strelil gol korculou, ktorou pohol. Mimochodom s tym buly mas pravdu.
mt-svk píše: Pretoze Fowler strelil gol korculou, ktorou pohol. Mimochodom s tym buly mas pravdu.
No goal shall be allowed:
1. If an attacking player deliberately kicks, throws or bats with the hands or otherwise directs the puck by any means other than his stick into the goal net even if the puck has been further deflected by any player, goalkeeper or official.

Fowler nespravil žiadny pohyb korčuľou, ktorej trajektória smerovala do brány. Navyše, nie som si istý, ale neviem či sa zároveň následne aj nedotkol hokejkou do puku, čo by len utvrdilo regulárnosť gólu.

Ešte by ma zaujímalo, či si niekto všimol, že celá procedúra samostatných nájazdov bola neregulárna, lebo brankár tímu, ktorý šiel na nájazd, ostal v bráne, hoci pri vykonávaní trestného strieľania, resp. samostatného nájazdu pri rozstrele, nesmie byť na ľade nikto okrem exekútora nájazdu/TS a brankára druhého tímu.
mt-svk píše:Pretoze Fowler strelil gol korculou, ktorou pohol.
:roll:
Fowlerov gol bol OK a Tjutinov spravne neuznany. O tom nema zmysel debatovat, take su pravidla. Rusov zalomil zbytocny Radulov faul v utocnom pasme a gol v naslednej presilovke.
ThrashersFan píše:Ešte by ma zaujímalo, či si niekto všimol, že celá procedúra samostatných nájazdov bola neregulárna, lebo brankár tímu, ktorý šiel na nájazd, ostal v bráne, hoci pri vykonávaní trestného strieľania, resp. samostatného nájazdu pri rozstrele, nesmie byť na ľade nikto okrem exekútora nájazdu/TS a brankára druhého tímu.
To je pravidlo IIHF, alebo NHL? Pokial viem, tak niekde toto neplati a obaja brankari mozu zostat v brane.

Skor by som zmenil pravidlo o najazdoch. Hrac, ktory na najzad uz bol, by nemohol ist az pokial sa "neminu" vsetci hraci (korculiari) jeho timu.
Také je pravidlo na Slovensku a čo som si prezrel IIHF Rule Book, tak tá to vyslovene pri Game Winning Shots nedefinuje (dokonca GWS ani nikde nie sú definované v pravidlách), ale pri trestnom strieľaní je napísané, že na ľade môže byť v čase výkonu TS len exekútor TS a súperov brankár.

V NHL tušímže na ľade môžu byť obaja brankári.
A prečo rozhodca nepískal posunutie skôr? Načo sú tam štyria. Navyše toto by mohli nejako upraviť podľa toho, či to tén gól aj nejako ovplyvnilo. A videli ste niekto lepšie tú situáciu v predĺžení, keď tam niekomu v rohu praskli nervy a nič sa nepískalo? Neviem už, kto to bol. USA mali podľa mňa krajšiu koncovku, ale hra sa mi ruská páčila určite viac.
V tom rohu meli byt vylouceni oba dva. Markov tusim tam drzel utocnika USA a ten oplacel.
Ale takto? Ako odtrhnutý z reťaze? Škoda, že to neopakovali, neviem to dobre posúdiť.
Oshie :dance: Sice jsem se vždycky bál, aby k té bráně vůbec dojel, ale :klobuk:
kajo píše:Oshie :!: Oshie :!: Oshie :!: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: (za kazdy gol jedna poklona)
Tých poklon malo byť viac. Bobra mal na lopate pri všetkých. Jeden mu zázrakom chytil, jeden smolne prestrelil.

Proste pán, ani raz som o ňom nezapochyboval. Len som sa smial a smial, lebo viac robiť nešlo. :lol2: :rev: Inak Rusi dosť nešťastná prehra... ale ešte to nerozhoduje o ich osude, takže čo tam potom. Hokej stál za to!
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES