Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kanada

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

My jsme Kanaďané, kdo je víc? :lol:
prvý deň a hneď megaprekvapenie :doh:

nájazdy :panika:

Ak pustia frantíkom 2 body, tak sú to megachuji :hroza:
:hroza: dementi, teraz nám to skomplikuje život v skupine :(


Ale Frantík to pekne zavesil Reimerovi, narozdiel od tých magorov kanadských
Joe S. píše: dementi, teraz nám to skomplikuje život v skupine
presne to iste ma napadlo :scare:
Videli jste ty kanadske najezdy? :rofl: Oni se snad vsadili kdo to udela hur..
ThrashersFan píše:My jsme Kanaďané, kdo je víc? :lol:
Jakub :hroza:
Vzdyt je to bezvyznamny turnaj kdesi v Evrope.
Redy píše:Videli jste ty kanadske najezdy? :rofl: Oni se snad vsadili kdo to udela hur..
škoda, že v tíme nemajú Huberdeaua a Kadriho... oh wait. :sarcasm:
Redy » Pia Máj 09, 2014 6:18 pm píše:Videli jste ty kanadske najezdy? :rofl: Oni se snad vsadili kdo to udela hur..
však totálni analfabeti, mňa totálne rozosmial Monahan, nezaprie klub, za ktorý hrá
Redy píše:Jakub :hroza:
Vzdyt je to bezvyznamny turnaj kdesi v Evrope.
Kanada prvý raz od roku 2004 nevyhrala úvodný zápas na MS (2004, remíza s Rakúskom 2:2), pričom prehra s Francúzskom je vôbec prvou prehrou v úvodnom zápase Kanady od roku 1978 :scare:
Smutný, když musí dát gól i Gudbranson.. :giggle:
Jinak ty nájezdy jeli jak ponocní. :hehe:
ThrashersFan píše:
Redy píše:Jakub :hroza:
Vzdyt je to bezvyznamny turnaj kdesi v Evrope.
Kanada prvý raz od roku 2004 nevyhrala úvodný zápas na MS (2004, remíza s Rakúskom 2:2), pričom prehra s Francúzskom je vôbec prvou prehrou v úvodnom zápase Kanady od roku 1978 :scare:
Ved ked ten žreb je riešený tak že prvé dni hrajú favoriti skupín s autsajdrami tak to nie je prekvapenie že ten 1. zápas neprehrali už večnosť... aj češi to ťahajú od 91-eho.
Peter DeBoer shootout factor :hmm:
Chytá Scrivens?
Sedlo40 píše:Chytá Scrivens?
ano :yes:
:clap: :hop: :yahoo: :scare: :cinka: :waa: :slintac: :pivo2: :pivo: :hufi: :tlap: :poklona: :poklona2: :king: :respect: :respekt: :hfman: :super: :povzbudzovanie: :groupwave: :vitaz: :banana: :ejha: :thumbsup2:
Obrázek
+Schenn+Couturier+Crosby
listy riesia pomaly OH vyber :scare:
Kdyby nekoho zajimalo:

Dnesni zapas Kanady
http://www.laola1.tv/de-at/live/oesterr ... 24162.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže G s Ennisem a Seguinem? :hmm: Kdo byl na RW? G or Seguin? Nedíval jsem se. Jinak G 1+1 :thumbsup:
Na RW Seguin, ale este nehrala Cindy
Kanada bude mať papierovo riadne silný tím. Neviem,mkto im teraz pribudol, ale tak asi aj Tavares ide, nie. No, ak sa dobre zohrajú, tak to bude zaujímavé. Ešte sa musím rozhodnúť, či viac budem fandiť im alebo Rusom. :-D
ja nevim co se furt divite.kanada i kdyby hrala s C tymem tak porad hraje o titul.
Anger píše:ja nevim co se furt divite.kanada i kdyby hrala s C tymem tak porad hraje o titul.
správnejšie bude použiť MALA BY HRAŤ. Ich maximum je posledné MS len 1/4.
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Anger píše:ja nevim co se furt divite.kanada i kdyby hrala s C tymem tak porad hraje o titul.
ale taky nadupany MS vyber este hadam nemala, teraz maju pomaly OH vyber :)
484 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG