Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Minnesota1 píše:LET´S GO SUOMI
:hroza: fandi si komu chceš, ale to znie akoby si povedal DO TOHO FELVIDEK :sarcasm:
Naprosto perfektní shrnutí Slovenska. Vidím to naprosto stejně. Hold Slováci nejsou sebekritičtí a potom to tak dopadá (vyjímkou někteří zdejší useři)
neis píše:Naprosto perfektní shrnutí Slovenska. Vidím to naprosto stejně. Hold Slováci nejsou sebekritičtí a potom to tak dopadá (vyjímkou někteří zdejší useři)
No nezdá sa mi,žeby Vaši nejako extra boli...
neis píše:Naprosto perfektní shrnutí Slovenska. Vidím to naprosto stejně. Hold Slováci nejsou sebekritičtí a potom to tak dopadá (vyjímkou někteří zdejší useři)
To je blbosť jak Brno, práve naopak buď sú tak sebakritickí, že by vlastných najradšej zakopali alebo ich hnajú do nebies.
Pred MS som moc nesledoval zostavu SVK ( Cely rok som nesledoval hokej xd) Preco nenastupily Svatos a Kopecky? dik za odpoved
Freddie92 píše:
neis píše:Naprosto perfektní shrnutí Slovenska. Vidím to naprosto stejně. Hold Slováci nejsou sebekritičtí a potom to tak dopadá (vyjímkou někteří zdejší useři)
No nezdá sa mi,žeby Vaši nejako extra boli...
No to možná né, ale oproti Slovensku byli hodně extra... Ale chápu, že vás dokáže hodně ovlivnit komentování vašich komentátorů, to je samé smola smola smola....
myslim ze to zhrnul dobre..ono ja to zo stastim chapem inak...podla mna vcera sme s vami mohli vyhrat iba s pomocou stastia ktore neprislo a preto vyhral ten lepsi...Svatos a Kopecky su zraneni
Som optimista, verim Halakovi, skoda Nagya, dufam, ze Ruzicka bude hrat minimalne v 3tej formacii a hlavne ho chcem vidiet na presilovky.
Ja s ním súhlasím. Stojí to za prečítanie.
Verím, že počas zápasu, ktorý vypukne o 7 minút sa niečo zmení. Ale asi moc nie, musí si niekto otvoriť hubu!
blackhawks88 píše:Pred MS som moc nesledoval zostavu SVK ( Cely rok som nesledoval hokej xd) Preco nenastupily Svatos a Kopecky? dik za odpoved
Zranenia...
Aha tak to je skoda Kopecky je prave ten hrac akeho potrebujeme :bitka3:
Hraci aj media su strasne nekriticke, cesi nemaju byt preco kriticki, ked bsetko vyhrali...
mame tu dobrych hracov, ale tim je velmi velmi zly, nieco je hnile v tomto muzstve
Ten Čech naśe problémy vystihol jasne a zreteľne. Viac k tomu niet čo dodať.
Škoda dnešného zápasu. Vyzeralo to nádejne a brankár, ktorý nás dlho držal nás aj za minimum času potopil, ale bola to len otázka času, kedy to tam padne.
Aj tak sa chcem chlapcom poďakovať za chvíle, kedy som sa mohol aj s nimi tešiť z úspechov.
K dnešnému zápasu nebudem až tak kritický. Naša hra sa celkom aj zmenila k lepšiemu, hráči viac napádali, lenže takto sme mali hrať, keď nám ešte o nič nešlo. Dnes nám horelo pod riťou, tak tam malo byť ešte štyrikrát väčšie nasadenie. Proste sme hrali ok na obyčajný zápas základnej skupiny. Celkom sa mi páčil aj Ružička na presilovke, dalo sa na to tiež pozerať, aj že na tej presilovke hráči zachytávali puk na modrej.
Aj sme hrali celkom dobre do tela, Cibák tam nasadil jednému hráčovi luxusný strom.
Musím pochváliť aj Marcela Hossu, ktorý sa mi celkom páčil, snažil sa a ja som ho na ľade celkom videl. Naše hviezdy si aj poplakali, no mohli dať do toho určite viac. Demitra zvoľňoval v súbojoch, Majo to isté, ale škoda že aj Majo Hossa to celkom vypúšťal.
Pozitívum je, že Fíni sa neradovali nejako extra a súcitili s nami. Zdalo sa mi, že tak ako Česi, tak aj oni nám nechávali viac priestoru.
Inak v niektorých momentoch stál hokejový boh naozaj pri nás, viď. tutovka Granlunda a pod.
Prehrali sme si to sami :cry: ,celý turnaj.Škoda,že to bola posledná šanca tejto generácie.Už nám nezostáva nič iné ako veriť,že o pár rokov si vybudujeme novú.
zial cakal som neviem kolko zapasov no nasi vyhrat nechceli asi.. kde je ten hossa co patri medzi top 5-10 utocnikov NHL a pri kazdom jeho striedani sa superovi obrancovia modlia? kde je ten gaborik (no ten sa z casu na cas snazil) .. nejaky demitra postavil celu khl na nohy svojou seriou?? to na ms nestaci? a co halak ktory strapnoval oveckina, crosbyho atd..? a co handzus ktory vybojuje za zapas milion pukov?? preco je nagy nas najlepsi hrac? lebo nasi hokejisti neberu turnaje na taku vahu ako fanusikovia.. ked tam budeme hrat o 5 rokov no-nhl hracov, mozno nezahraju lepsie ako tito.. ale verim ze sa budu aspon snazit.. stacilo vyhrat zapasy s papierovo slabsimi supermi a mohli sme byt vo stvrtfinale.. potom by sa nikto nestazoval.. skoda no, fanusik sa moze aj na hlavu postavit ked sa hracovi nechce.. a sice som im veril dodnes.. ale im sa fakt nechcelo, asi preto lebo za ms nie su take peniaze
Pánové. :hroza: :hroza: :hroza:
Tolik jsem vám přál ten postup, ale už Němci vás asi zlomili. Proti nám to byla křeč (asi nejvíce daná divným herním stylem). Dneska - no dejme tomu, ale bylo potřeba ještě víc. :ja_neviem:
Pred MS mali všetci v mojom okolí veľké oči a každý deň som počúval : Anoooo, Višňa vypadol, Anooo Hossa je vonku z hry. Ako povedal Merčiak vo videu, kde nato nemáme, že aprílové čakanie na hráčov z NHL nie je vrcholom prípravy, mal pravdu. :wink2: Toto bola posledná šanca zlatej generácie, do 10 rokov sme v béčku :yes: Ešteže tu máme NHL :clap: Inak ma tieto MS vôbec nebavia :thumbsdown:
yzy19 píše:Vyzeralo to nádejne a brankár, ktorý nás dlho držal nás aj za minimum času potopil, ale bola to len otázka času, kedy to tam padne..
Brankář vás nepotopil. První gol byla naprosto školácká chyba Handzuše(paradoxně váš nejlepší hráč MS), to jsem snad ještě neviděl a druhý gol byl hodně něsťastně tečovaný. Ale celkem opět stejný problém, na to že šlo a zápas o všechno, bych čekal od hráčů mnohem větší zapálení,emoce atd.(už to sice bylo lepší, ale pořád nic moc). Hold tlačítko on/off selhalo stejně jako u Philly...Je mi strašně líto slovenských fanoušků, takovou podpásovku si nezasloužili a za takovou fantastickou kulisu a oddanost hokeji si minimálně čvrtfinále zasloužili.
Azizek píše:
aký škandal by si tu z toho robil keby to bolo opačne ...
mide16 píše:
Azizek píše:
aký škandal by si tu z toho robil keby to bolo opačne ...
Vždyť to byla předzápasová provokace, to se ještě o žádném konci nevědělo...
mide16 píše:aký škandal by si tu z toho robil keby to bolo opačne ...
Když myslíš :-)
OndroNR píše:Pred MS mali všetci v mojom okolí veľké oči a každý deň som počúval : Anoooo, Višňa vypadol, Anooo Hossa je vonku z hry. Ako povedal Merčiak vo videu, kde nato nemáme, že aprílové čakanie na hráčov z NHL nie je vrcholom prípravy, mal pravdu. :wink2: Toto bola posledná šanca zlatej generácie, do 10 rokov sme v béčku :yes: Ešteže tu máme NHL :clap: Inak ma tieto MS vôbec nebavia :thumbsdown:


:hroza: no a ešte čo ti guľa predpovedala..?
To je niekedy neskutočné, ako ten náš národ padá do kolien, akonáhle príde neúspech, ešte pred nedávnom hráči ktorých všetci videli v boji o medaily a dnes už sme pomaličky na ceste do B-čka. Pýtam sa prečo..?
Veci treba vidieť zo širšieho spektra a nepísať takéto unáhlené úsudky. Kto všetko vlastne končí? Z toho čo si napísal to vyznelo, že po MS ukončí repre kariéru polovica tohto tímu a to predsa pravda nie je. Možno skončia Šatan, Stumpel, možno Demo. :ja_neviem:
Gáborík a Handzuš sa vyjadrili že určite nekončia, Majo Hossa si tiež ešte nejakú sezónu zahrá a Marcelovi ani nehovoriac. Máme tu hráčov ako Surový, Meszaroš, Kopecký, Graňák, Podhradský, Rúžička a pod. A v zálohe sú mladí, ktorí už budú dostávať šance ako Pánik, Tatár, Marcinko, Hudáček. O talentoch ako Jurčo, Marinčin a ďalší, ktorých mená mi teraz ani neprídu na um, ale už teraz dokazujú, že z nich rastú skvelí hokejisti. To všetko je pre mňa osobne dôvodom na to, aby som sa budúcnosti našej repre veľmi neobával. Samozrejme z pohľadu fanúšika, ktorý nie len verí svojmu tímu, ale vie aj to, že úspechom tak malej krajiny, je už účasť v prvej 8 na svete. Tento fakt sme začali brať v posledných rokoch ako samozrejmosť, tak si asi musíme začať zvykať, že prípadná medaila bude znova veľkým a nečakaným úspechom jednej malej krajiny.
o to ze skoncime v Bcku by som sa urcite nebal, nasi europski mladsi hraci to dokazu v pohode uhrat okolo toho desiateho miesta a pri troche stastia to bude stvrtfinale.. dolezite bude aby mali volu a chuť bojovať aj na takom turnaji ako je MS, nielen vo svojich kluboch
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES