Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

neumí to na nás, umí to na Hadamczika. Pod Růžou jsme je většinou vyklepli. ale to nechme být. Taky budu fandit Finům. A taky si myslím, že vyhrajou. Dají mladíkům ze Švédska, kteří se nakrmili na naši neschopnosti rozebírat švédské šance v zárodku, pohlídat si přechod soupeře přes střední pásmo a až příliš troufalému ponechávání prostoru i času švédskému soupeři, pořádnou lekci! (to co hrál Rolinek v tom oslabení, kdy Švédi vyrovnali na 1:1 kdy nechal pálícímu Švédovi tři metry okolo sebe volného místa a času 2 vteřiny na střelu ještě jak se mohl ten Švéd napřáhnout až ke stropu a měl čas a prostor jako o posvícení, to byla největší troufalost. Náš obránce při přesilovce by se v životě takhle ke stropu napřáhnout nemohl, protože by mu ten puk okamžitě někdo vypíchl a šel by do brejku. Nechali jsme jim strašně moc času a místa na střely a to rozhodlo) Fini na ně dokáží zahrát. dokáží si rozebrat Švédskou hru, stejně jako Švédi si dokázali rozebrat naši hru, a nebudou zoufale (jak naši) tvrdit, "my je neznáme, hráli v Košicích, nesledovali jsme je, musíme hrát naši hru" tohle je názor alá 70. léta někdy. v moderní době má káždej tým svoje pozorovatele. vyhrát jsme si nezasloužili. Tým šlapal celý MS, ale jenom díky tomu, že měl tak dobré střelce, že se pokaždé dostal do vedení o dvě branky a potom si při nejhorším nechal snížit na rozdíl branky a už to dohrál. Ale teď jsme se dostali do pozice, že nám teklo do bot a to se teprve projeví duch týmu. A ten tam nebyl takovej, jako loni.
Getzo5 píše:Ok, totalita je sviňa, ale tak čo už, žijeme v 15. storočí after all. :roll:

Držím palce proti Rusom, budem fandiť ako o život!
To tady nemusíš psát. Už jsme z tvých příspěvků během mistrovství pochopili, že bys fandil i Severní Korei, kdyby hrála proti Česku.
ČEŠI ZÍSKALI BRONZ :clap: :clap:

Byl to krásný turnaj na kterém češi předváděli skvělý hokej ( nejhezčí hokej za poslední roky ), taky zodpovědně bránili a když se k tomu přidal neskutečný Pavelec tak z toho vznikla medaile, která po druhé výhře nad Ruskem těší dvojnásob. Klukům děkujem za krásné mistrovství. Jsme na ně hrdí !
Gratulácia do Čiech, prvé prianie hrať o bronz s Rusmi sa mi splnilo, druhé, vyhrať s nimi taktiež, tak a teraz už len aby vyšlo to tretie.

Plekanec, Eliáš, Jágr, Michálek, Pavelec :poklona2: Zaslúžili ste si to.
Údajne ste mali šťastie a Rusi boli lepší. Nemôźem posúdiť, zápas som nevidela. Ale aj keby to bola pravda, Rusi mali śťastie v zápase s Kanadou, môźu byť radi, že vôbec boli štvrtí a necestujú z hanbou domov. Takže gratulácia do Ćiech, v tomto zápase som radśej nikomu nefandila, leno Rusom som medailu za takéto otrasné výkony vôbec nepriala.
Ja zase ctu na jistem foru ze nam zahrali hraci Stesti, klika a nahoda :) uz se tomu musim smat :)


Jinak bronz je dobrej sice ne zlato ale uspech to je :)
No, tak dva góly boli srandovné, to je pravda :D Ten prvý šťastný odraz, ten druhý výstavná asistencia Aťušova :lol: čo je ale jeho chyba (i keď jeho nešťastné rozhodnutie bolo šťastným pre vás). Vyhral ale jednoznačne lepšie pripravený, lepšie hrajúci a najmä hokejovejší tím, ktorý do toho vložil srdíčko, tak prečo sa nad tým vôbec pozastavovať. Tentoraz určite nie.

Len doplním, že ako sa Eliáš postavil za spoluhráča :good:
Letos mě i ten bronz těší, protože až na jednu třetinu se Švédy, to byl skvělý turnaj a jsem na kluky hrdý. Jak říkali v telce, letos jsme měli tým, ze kterého měl každý respekt a byli jsme pasování na nevětší favority po základní části a to zcela zaslouženě. Bronz mě těší o to více, že jsme opět poslali Rusáky se staženým ocasem domů. To byla krásná poznámka i od komentátorů, že loni sundali Rusi na prostest proti rozhodčím medaile a letos už nemohli sundat nic :D Na druhou stranu byli potom Rusové naprosto OK, takže ty pomluvy co je čekají v Rusku jim nepřeju, ale tomu mongolovi Bykovovi ano, doufám že dostane vyhazov a pěkně si to slíže...

Celkově byl turnaj skvělý, hodně kouzla bohužel stratil brzkým vyřazením Slováků. Je to opravdu velká škoda pro Slovensko i celý šampionát...ale co se dá dělat :cry: Nakonec to dopadlo i zde na foru nad očekávání dobře a všichni jsme našli společnou řeč.Děkuji také CEPIMU, že dokázal udělat tak tvrdé prohlášení proti vlastním řadám, což není vůbec jednoduché. Pro mě to znamená hodně, už jen proto, že vím že je zde stejný metr na všechny a že se už nikdy nebude opakovat olympiáda.Díky lidi a bavme se hokej neustále více a více ! :wave:
:yes: Gratulácia BRATOM z Česka k bronzu ! :cinka: :wave:
zapas som zial nemohol vidiet ale gratulujem :thumbsup:
Anger píše:Ja zase ctu na jistem foru ze nam zahrali hraci Stesti, klika a nahoda :) uz se tomu musim smat :)


Jinak bronz je dobrej sice ne zlato ale uspech to je :)
Mne v príspevku išlo o iné, a keď som zápas nevidela, nemôžem tvrdiť, či ste šťastie mali, alebo nie. :) Pre mňa je dôleźité, źe bronz nezískali Rusi, pretože aj keď ich mám rada, za tieto majstrovstá si nezaslúžili postup do semifinále, nieto ešte placku.
Mimochodom, ako by ste vy, kto sledovali MS, zhodnotili výkony Jakuba Voráčka a v tomto zápase aj Fjodora Ťjutina? Díky.
:cool: :cool: !!! Zasloužený BRONZ je doma !!! :cool: :cool:

Skvělé mistrovství světa pro náš tým.Předvedená hra a bojovnost si zaslouží jen pochvalu. !!! DIKY HOŠI !!! :clap: :clap: :clap: :wave: :uvodzovky: :cze: :cze:
:cze: :klobuk_dole: Obrázek
Tak jestli i po tomhle zápase někde napíšou, že jsme měli štěstí a Rusové byli lepší, je to už opravdu jen k smíchu (teď nemluvím o tomto fóru) :lol2: . Jinak bronz jsme získali naprosto po zásluze, i vzhledem k výkonům během celého šampionátu. Měli jsme výborného gólmana a velice dobré dva útoky, neváhal bych dokonce zařadit Plekyho na pozici nejlepšího centra na turnaji :thumbsup: . Škoda té druhé třetiny se Švédy, jinak jsme možná mohli sledovat až večerní nedělní zápas... Ale i bronz je velkým úspěchem, co by za něj Rusové nebo Kanaďané dali... Opravdu letos mohu říct, že jsem se při našich zápasech nikdy nenudil a za to patří našim klukům velký dík :yes: .
Pridávam sa k gratulacii :oslava: :wave: :cool:
Určitě Plekanec do Top pětky turnaje, hrál naprosto výborně. Byl ho plný led jak v útoku, tak i v obraně...neskutečně letos vyzrál, tak jak se mi předtím moc nelibíl, tak teďka fakt smekám..
neis píše:Určitě Plekanec do Top pětky turnaje, hrál naprosto výborně. Byl ho plný led jak v útoku, tak i v obraně...neskutečně letos vyzrál, tak jak se mi předtím moc nelibíl, tak teďka fakt smekám..
Tak se tam nakonec dostal místo něj Jágr a na jeho post Berglund, což se dalo asi čekat vzhledem k jeho produktivitě, ale co se univerzálnosti a platnosti pro mužstvo týče, pro mě jasnou volbou Pleky (a nejenom kvůli mým již známým sympatiím k tomuto člověku... :) ).
Jinak Finové přejeli Švédy neskutečným způsobem... :poklona: .
jen tak pro zajímavost- http://sport.ihned.cz/hokej/c1-51795320 ... kne-hotelu" onclick="window.open(this.href);return false;
tady si můžete přečíst blogy, které psal Patrik ( jsou 3 )
Tak a máme po dalším MS. Člověk se pokaždé těší a těch 14 dní uteče vždy jako voda a hlavně když tým, kterému držíte palce válí tak je to ještě zdvojnásobené. Každopdáně jsem si letošek užil parádně a naši kluci mi pomohli zapomenout na nepříjemné věci, které poslední dobou musím řešit.

Domů jsme si přivezli další medaili. Je to pro nás už 11 a začínáme tedy druhou desítku :) Bronz je určitě úspěch. Sice ten tým měl určitě na finále, ale štěstí se nás po minulém roce zkrátka držet věčně nebude.
Předváděná hra dělala ohromnou radost a na zápasy se koukalo jedna báseň. Se Švédy to sice nevyšlo a možná měli vystoupit tahouni a nebo trenér a říct jasné, rázné STOP před tím bláznivým ofenzivním pojetím, ale to je kdyby. Jak už jsem řekl. Medaile je medaile a hlavně lidi zase mohli být hrdí a bavit se hokejem.
Před turnajem jsem se bál, že Hadamczik to prokoučuje, ale musím se mu omluvit. Sestavil naprosto fungující celek, který držel při sobě, hrál kolektivně a s ohromnou chutí. Zkrátka složil mix hráčů, kteří plnili taktiku na jedničku. Což musí okamžitě letět další omluva. Dokonce Šišla dokázal reagovat na vývoj zápasu. Zkrátka sorry trenére a doufám, že příští rok se ti to zlato už povede!
Nechci moc hodnotit hráče. Žádný nepropadl. Naopak každý odehrál to co se od něho očekávalo, ale přeci mi to nedá abych nevypíchl některé jedince -
Jágr - Pan hokejista a velký respekt!
Plekanec - Prostě všeuměl. Defenziva, ale i ofenzivní činnost na naprosté špičkové úrovni! Smekám před ním!
Pavelec - Ukázal, že to je gólman na kterém se dá stavět a Češi se nemusí bát o budoucnost v brankovišti. Vysloužil si velký respekt!
Židlický - Nejlepší bek. Komplexní a bezchybný.

Kluci děkujeme za pěkně strávené chvíle u hokeje!!!!!
mt-svk píše:Mimochodom, ako by ste vy, kto sledovali MS, zhodnotili výkony Jakuba Voráčka a v tomto zápase aj Fjodora Ťjutina? Díky.
Odehrál celý turnaj ve stylu na který jsme zvyklí. Výborně bruslil, byl přímočarý a důrazný. Bojovník jedna báseň. Neříkám, že nějak exceloval, ale velice platný člen mužstva. Já jsem s ním byl spokojený!
neis píše:Děkuji také CEPIMU......
:)

ale po tomto asi zmenis nazor :D

Výborný, rok 2003: "Slováci sa teší z bronzu jako šašci"

Obrázek :hehe:

s tymto svojim nazorom, ci vystupovanim, som nemal najmensi problem.....nejeden user, najmä teda ten cesky si pomysli, ze ked su admini + mod slovaci, tak to bude zavanat slovenskou jednostrannostou....nehrozi, na tomto "ceskoslovenskom" fore je fajn to, ze tu nasli spolocnu rec cesi a slovaci a uprimne, bez vas by to tu nebolo ono, takze ja osobne si cesku pritomnost vazim, tesim sa z nej a vôbec to nie je o nejakom pchani sa do zadnej casti tela, ale o tom, ze takuto spolocnu ceskoslovensku skupinku si treba vazit, utuzovat ;)

ak by bronzovu placku uchmatli matriosky, nenahneval by som sa, no vasa MS jazda si zasluzila kov - 9Z - 8V :klobuk_dole: a navyse po vykonoch, ktore maju daleko od privlastku stastkovy......uz aj z toho dôvodu som normalne rad, ze ste to pre seba uchmatli vy a ukazali poniektorym nasim zakomplexovanym slovenskym zavistlivcom :fucker2:

:klobuk_dole:
cepi píše:
neis píše:Děkuji také CEPIMU......
:)

ale po tomto asi zmenis nazor :D

Výborný, rok 2003: "Slováci sa teší z bronzu jako šašci"

Obrázek :hehe:

s tymto svojim nazorom, ci vystupovanim, som nemal najmensi problem.....nejeden user, najmä teda ten cesky si pomysli, ze ked su admini + mod slovaci, tak to bude zavanat slovenskou jednostrannostou....nehrozi, na tomto "ceskoslovenskom" fore je fajn to, ze tu nasli spolocnu rec cesi a slovaci a uprimne, bez vas by to tu nebolo ono, takze ja osobne si cesku pritomnost vazim, tesim sa z nej a vôbec to nie je o nejakom pchani sa do zadnej casti tela, ale o tom, ze takuto spolocnu ceskoslovensku skupinku si treba vazit, utuzovat ;)

ak by bronzovu placku uchmatli matriosky, nenahneval by som sa, no vasa MS jazda si zasluzila kov - 9Z - 8V :klobuk_dole: a navyse po vykonoch, ktore maju daleko od privlastku stastkovy......uz aj z toho dôvodu som normalne rad, ze ste to pre seba uchmatli vy a ukazali poniektorym nasim zakomplexovanym slovenskym zavistlivcom :fucker2:

:klobuk_dole:
Jak už napsal neis výše, takovýhle postoj se cení :thumbsup: a není zdaleka tak samozřejmý, jak by se někomu možná mohlo zdát - opak je spíš častější... :-( .
Nicméně cepi, to nic nemění na tom, že pro mě jsi pořád ten největší rival... :box: :D :D :D .
mt-svk píše:Mimochodom, ako by ste vy, kto sledovali MS, zhodnotili výkony Jakuba Voráčka a v tomto zápase aj Fjodora Ťjutina? Díky.
Ja sem s Vorackem maximalne spokojeny. Toho hrace zacinam cim dal tim vic obdivovat opet byl neskutecne rychly durazny neodstavitelny od puku tah na branu a kontrola puku parada. Kolik on udelal golu... Stejne jako loni byl velice dravej a velkej prinos. Je mu 21 myslim, ze z nej muze bejt hvezda.
Nevím jestli to už sem někdo nedával... :-D
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES