Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Tak jako sudi zachranili od dlouhe oslabovky 3 na 5 nevyloucenim Sobotky (tesne pred golem na 3:2) za jasnou sekeru na Greena, tak si to vynahradili u golu na 3:2.. Nemam chut k tomu vice psat, koledovali si o to cely zapas a hlavne ve 2.tretine a se sudima to nema nic spolecny. Tradicne za neco stoji jen uvod (taktika vlitnout na soupere, dat prvni gol a uspokojit se) a pak to jde postupne do haje.
Ou to hovori ten pravy 2 vodky 3 fernety 4 vlaky 27-ka zas plna. Jak vidim trafene husi zagagali. Podme k hokeju, Salak to mal chytat hoci bol jasne atakovany v brankovisku? Co to ma s jeho povahou/primitivnostou? Nema to skor nieco s Vasou oblubou ceskej repre?
komplexy :-D
Intelekt a povaha hráča vo veľkej, veľkej väčšine prípadov priamo ovplyvňujú hráčovo správanie na ľade. Stupídny faul jednoducho väčšmi čakať od hráča, ktorý to v hlave nemá urovnané. Samozrejme, sú aj extrémne skraty, ale v tomto smere povaha hráča v globále hrá úlohu. A v Salákovom prípade na to Česi ešte na tomto turnaji môžu doplatiť (vlastne do istej miery doplatili aj dnes, pretože tento zápas Salák nezvládol v hlave).

A tú strelu mohol v pohode chytiť. Ten Dán do neho nenakorčuľoval v plnej rýchlosti, Saláka prakticky nijako neovplyvnil pri slajde a aj samotná strela smerovala do miesta, kde bol Salák.

Navyše, aj tak to bol len jeden gól. Keby ostalo len pri ňom, tak sa to skončí 3:2 pre Čechov a nikto nič nerieši.

Ohľadom nejakej obľúbenosti českej repre, to totálne varíš z vody. Ja som jeden z tých posledných, kto by tu mal chuť na nejaké národnostné ťahanice. Skrátka sa snažím na hokej pozrieť bez nejakého zaujatia a, ak si si nevšimol, nijakým spôsobom tu nevelebím hru Slovákov trebárs aj po dnešnom zápase, keď sme mali dosť veľa šťastia (2x žŕdka, zase dva razy zázračný Laco a celkovo opäť pasivita v tretej tretine). Čiže je to len tvoja domnelá predstava, že tu idem kydať na Saláka, lebo ja ako Slovák si nenechám ujsť žiadnu príležitosť kopnúť si do Čechov. Sklamem ťa, ale ja taký prízemný život nevediem.
ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:49 » akože ten Salák je maximálny primitív, ktorý by mal byť izolovaný od spoločnosti. Ono, dosť hovorí o ňom aj jeho výzor.
ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:52 » a radśej povedzte tým vašim sedlákom na lavičke, nech si dajú kravaty
ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:53 » ten Salák je k****, fakt.

Ale no tak
FLYERS FAN » Sob Máj 17, 2014 11:26 pm píše:ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:49 » akože ten Salák je maximálny primitív, ktorý by mal byť izolovaný od spoločnosti. Ono, dosť hovorí o ňom aj jeho výzor.
ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:52 » a radśej povedzte tým vašim sedlákom na lavičke, nech si dajú kravaty
ThrashersFan « 17 Máj 2014, 17:53 » ten Salák je k****, fakt.

Ale no tak
ty si asi nepozeral zápas a nevieš vôbec na aké situácie boli tie komentáre na saláka, že?

a to, že Ružička je sedlák, to vedia aj česi (resp. majú na neho aj oveľa horšie označenia)

Tak nechápem, prečo tu zbytočne démonizuješ druhých, je to trápne
Nejako to vylučuje tomu, čo som napísal? Pretože stále sa točíme len pri Salákovi.

Ale ak teda si z toho vyčítal, že mám nejaku averziu voči Čechom, tak gratulujem, pretože to dokazuje, že ku kategorizovaniu máš ďaleko bližšie ty než ja. Ak chceš argumentovať príspevkom o kravatách, poslúž si. Len som upozornil, že ako jediní členovia RT na šampionáte nemajú kravaty. Nič viac. Zároveň som k tomu pridal môj názor. Ale rozumiem – keď to takto vytrhneš z chatu a dáš ako tri príspevky, ktoré nasledovali po sebe, tak to má ďaleko väčšiu kadenciu.
Viem presne v akej situacii to bolo, Salak po nespravne uznanom gole v afekte teatralne posunul branu a preto je ko*ot a zasluzi si facku. Nagy po zapase nakydal na rozhodcov, ale boli to emocie tak sa to da pochopit. Oh wait
Ja som sa Nagya nezastával a ani som ho neospravedlňoval. Ale Salák mal podobné teatrálne gestá už v predchádzajúcich zápasoch. U neho to teda nie je nič výnimočné a podobné správanie je u neho teda dlhodobé. U Nagya si dosiaľ nepamätám nejaké takéto tupé reči. Ak máš iný názor, prosím, ale podlož ho nejakými faktami. U takého Demitru by som napr. vedel, že ho nemôžem brať vážne pri pozápasových vyjadreniach, s Nagyom mám prvú takúto skúsenosť.
http://www.sport.cz/hokej/ms2014/clanek ... tion-artcl" onclick="window.open(this.href);return false;

Dojemný. Jenomže to není jen o nás. Rozhodčí na tomto MS jsou přímo otřesní. To co pouštějí a to co naopak pískají.. Nad tím někdy zbývá jen kroutit hlavou. (Ještě bych podotknul ty super mantinely, které budou ještě hodně dlouho proklínat hlavně Finové).
Tak přibral Růžičku, jo? Myslím, že když hrál repre naposledy, tak to bylo nic moc.

Ježišmarjá, ale jinak, na to se nedá dívat. Kdyby mi někdo 15 let zpět řekl, že bude hospoda vybuchovat v gejzírech radosti po rozhodujícím gólu v prodloužení, který rozhodne o důležitém vítězství nad Francií, tak omdlím.
No jo, ale Kanadanum se nepovedlo ani to :neviem:
Nicméně Kanada zbytek zápasů tak nějak zvládla. A není to myšleno špatně proti Francii, hrajou docela pěkně a postup si zasloužili.
Pánové tak co? Byl to gól nebo ne? A jestli ano, uznali byste to kopnutí?
Guddy.44 píše:Pánové tak co? Byl to gól nebo ne? A jestli ano, uznali byste to kopnutí?
Byl, neuznal.
Obrázek :grc:

Jinak Češi zatím paráda. :wave:
Rono píše:Jinak Češi zatím paráda. :wave:
No těch hrubek v rozehrávce (teď třeba Kindl 2x po sobě, předtím Zámorský), nedůslednost. ztráty.. S tou obranou hrou bych byl opatrný. Ale jinak paráda. Hlavně PP. :thumbsup:
cesi opet ukazali ze aj ked nemusia hrat na sampionate nejaky extra hokej tak vzdy vedia zapnut v pravom okamihu..kludne mozu mat medailu
Rozdiel medzi nami a Čechmi je ten, že Česi aj keby na MS prišli s výberom z extraligy tak pôjdu do každého zápasu s tým, že ho idú vyhrať. Proste to narozdiel od našich majú v hlavách, že ten zápas môžu vyhrať a bojujú ako levi a to mi na nich veľmi imponuje. Kdežto my, my ideme do každého zápasu s tímom BIG6 s tým, že ho prehráme. Môže "iba" prekvapiť, napr. tak ako zápas so Švédmi, odhliadnuc od toho, že sme mali zdravotné problémy som si bol na 100% istý, že ten zápas prehrajeme a na našich hokejistoch to bolo vidno od začiatku, že si absolútne neveríme proste je to o psychike veľmi. Pekne ste zákerných amíkov poslali domov, medailu získate podľa mňa na stopro a najradšej by som bol, ak by ste zasa vypiekli Rusko :wink2: btw ten Hertl si hru s Jágrom evidentne užíva, neskutočný borci obidvaja, mohol by sa manažment NJ posnažiť dotiahnuť Hertla do Newarku nech to stojí, čo to stojí :-P
Hej, hej, naši hokejisti idú do zápasu s tým, že ho idú prehrať a to, že ho prehrajú je vlastne dôsledok toho, že to tak chceli :dudo:.

To je len vec kvality. Česi sú kvalitnejší hokejisti.
ThrashersFan píše: To je len vec kvality. Česi sú kvalitnejší hokejisti.
to nepopieram, ale že sme slabí najmä po psychickej stránke tak za tým si stojím........................ách jáj kiež sa raz dožijem spoločnej československej repre :roll:
:eek2: k comu by to bolo dobre?
Jarda :) :arrow:
Ahoj HR. Tak se nám dnes podařilo zvládnout klíčový zápas na mistrovství světa, i když ty poslední dvě minuty byly docela infarktové... Ale zásluhou obětavosti některých hráčů a hlavně neskutečného výkonu gólmana Saši Saláka jsme to nakonec udrželi. Věřím, že když on bude pokračovat v takových výkonech, máme na tomto turnaji velkou šanci,i když naše hra zatím není kdovíjak ideální... Hlavně mně osobně se zatím vůbec nedaří,nemůžu najít svoji pohodu, ale věřte mi, že se snažím, jak nejlíp můžu...A musím říct,že mi to dává spousta lidí pěkně sežrat:) Tolik negace a kritických zpráv od našich hokejových fanoušků, expertů a analytiků jsem už dlouho neslyšel. Dokonce mi přijde, že je jich letos víc než klíšťat v lese a to jich letos má má být ještě víc než kdy jindy... Dokonce jsem si vzpomněl na slova mého táty, který mi už od deseti let pořád opakoval: "Musíš dřít a dřít, protože je velké množství lidí, kteří čekají na to,až se ti přestane dařit. Přece jim nechceš udělat radost!" A koukám, že měl zase pravdu... No ale na druhou stranu museli čekat víc jak 30 let. Což taky není špatný:) (a někteří se ani nedočkali, protože se toho nedožili). Takže držte nám palce, ať to všechno dobře dopadne a můžeme se vidět na Staromáku!
A všem mým kritikům - mám pro vás skvělou zprávu: ještě dva zápasy to musíte vydržet a pak už mě nikdy neuvidíte a ani už o mě nikdy neuslyšíte:) Snad to zvládnete!:) A k tomu mám ještě jedno motto, které jsem vymyslel a myslím, že sem krásně zapadá - CHVÁLA JE PŘÍJEMNÁ,ALE KRITIKA POTŘEBNÁ:)
Jágr je fajn, ale ty jeho životní moudra, to už ve mně evokuje panWericha...
Sekáč je vynikajúci hráč a takmer v každej činnosti!
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS