Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa "No Money" Senators - andy_hawk

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Obrázek OTTAWA SENATORS Obrázek


GM:
andy_hawk


Depth Chart:

SKINNER - BARZAL - ARVIDSSON
PANARIN - TURRIS - KASE
GRABNER - BONINO - SILFVERBERG
BENNETT - SPOONER - HINOSTROZA
PETAN

GIORDANO - MANSON
MORRISSEY - MONTOUR
DERMOTT - JOHNS
DJOOS

ELLIOTT
MRAZEK



Draft Picks:

#01: Mathew BARZAL
#02: Artemi PANARIN
#03: Mark GIORDANO
#04: Viktor ARVIDSSON
#05: Josh MANSON
#06: Ondrej KASE
#07: Joshua MORRISEY
#08: Jeff SKINNER
#09: Jakob SILFVERBERG
#10: Kyle TURRIS
#11: Brandon MONTOUR
#12: Ryan SPOONER
#13: Michael GRABNER
#14: Travis DERMOTT
#15: Vinnie HINOSTROZA
#16: Sam BENNETT
#17: Stephen JOHNS
#18: Brian ELLIOTT
#19: Nick BONINO
#20: Nicolas PETAN
#21: Christian DJOOS
#22: Petr MRAZEK

Money Left:

Pár šušňů od Melnyka. Náš vynikající majitel jich přislíbil rovných 65 milionů $. Z toho už jsme něco ukrojili za naše pičky.

Jak to dopadlo?

Payroll: $ 64,466,625
Melnyk Space: $ 533,375

:ciga:
Speed, speed, skill, more speed and skill here and there. Two-way line. The best 4th line in the game, so much speed and skill. Nic Petan-speed and skill.

Puck movers and Stephen Johns. Montour PP QB, Giordano getting some PP time too.

Dva cedníci.

To všechno pod tlakem Melnyka.

To je moje #kampaň.
Že bychom se pustili do Melnykovy tlupy ještě? Slyšel jsem, že Giordano Grabal na paní Bennettovou, když vařila kaši. Asi se budou soudit. No, džouky stranou, pojďme na vážnější notu. Rozhodně je to lepší než real life Ottawa :-D Už jen díky tomu, že tam má 4 Kačery (a ne Granta nebo Ritchieho :giggle: )

Elliott a Mrázek - Elliotta jsem měl loni, moc kreditu mi asi nepřinesl, letos oba takové jako nemastné neslané roky. Jsou teda týmy s lépe pořešenou bránou, ale taky to není žádný průser. Ono v podstatě žádná brána není totální ústřel.

Kupodivu se mi tam líbí ten Johns mezi těmi puck movery. Dermottovi by mohl dost pomoct, jako šestka vůbec ne špatný nápad. Nejsem si moc jistý, jak by fungoval Morrisey s Montourem, ale tak funguje i s Troubou a Montour zase s Fowlerem. Dokážu si představit i lepší druhý pár, vzhledem k tomu, že vím, co za šílenosti dokáže v D-zone Montour vymýšlet. Přesto žádný problém, který by mi nějak výrazněji vadil. Giordano je stále klasa, stačí pohledět na Brodieho bez něj. S Hamiltonem jeden z nej párů ligy. Sice je to prase a ví to i Bob, ale je top (ještě i básničky skládám).

AD Bob: Murray has some strong words for Mark Giordano's hit on Fowler. "He's done this before. I have no respect for people who go after knees."

Pro někoho možná Manson moc na první pár, ale zrovna tohle zkampaňuju jak máloco. Manson je v podstatě bůh, milovaný fanoušky Ducks a stále větším množstvím odborníků, kteří žasnou, jak herně vyspěl. Přišel jako urostlý borec z AHL, co umí rozdávat hity a hraje safety first hokej. A vypracoval do top shutdown beka ligy, top pair materiál, který s Lindholmem tvoří nerozlučnou dvojici. A ne, není to jen o Lindholmovi, Manson zvedá čísla komukoliv s kým hraje. Ke své skvělé hře dozadu a schopnosti dostat puk rychle nahoru na ty naše dřeva vepředu, zvládl letos i podpořit útok. Nejen díky zraněním dalších beků byl letos dokonce nejproduktivnější a to prakticky s nulovým IT na PP. A dal tak skoro 40 bodů, i když denně bránil top lajny soupeře. Zvládá hitovat, mstít spoluhráče, rozehrávat, dobře bránit a ještě přidávat i góly, dokonce ze samostaných úniků jako mazák. Prostě do it all player, kterého Ducks rodina miluje.





Tady vykoupal i Vezina kandidáta Luonga :jn: :jn:

No nic, óda na Mansona by byla, jdeme dopředu. Líbí se mi 4. lajna, to musím uznat, Hinostroza se Spoonerem a Bennett, který prostě není bust ještě. Ale souhlas i s Henym, já to říkám taky nějaký čas, potřebuje change of scenery, tak proč ne zrovna v Melnykově. Dobře vypadá i třetí lajna, Silf je zvyklý hrát s Coglianem, to je Grabner bez střely, tak proč ne. Osobně me Bonino nějak neuchvátil, mohlo to dopadnout hůř na 3C, ale neskáču z něj úplně do výšky.

Osobně bych to ale zkusil postavit vepředu trošku jinak. Nebál bych se tu top 9 proházet úplně tak, aby byla k dispozici kvalitní shutdown lajna. Dost by se mi hodil k Turrisovi Silfverberg a k nim i ten Grabner klidně. Je tam moc praváků, ale co už. Panarina bych si dovedl představit s Barzalem, k nim Arvidsson. Možná ta druhá vypadá moc kostatně a defenzivně, ale sebrala by těžší minuty té třetí, která by pak s Kašem a Skinnerem trhala obrany. Jen takový můj návrh.

Panarin - Barzal - Arvidsson
Grabner - Turris - Silf
Skinner - Bonino - Kaše

Každopádně dobrej tým, zbylo mi jich tam 7, o kterých míním jako o top 7, přesné pořadí nemám, to uvidíme. Top 3 ale letos asi ne. I přes Mansona a další Kačery.
Nebude Melnyk naštvaný, že máš tak drahou 4.lajnu? A proč vlastně ten interní rozpočet? Bavilo Tě to víc?
Nebude, do rozpočtu jsem se vešel. A ano, bavilo mě to.
Na můj vkus moc drahý tým :hmm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS