Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS - Philly

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Smrtící útok

1. lajna Jamie BENN (13.000) - Nolan PATRICK (3.575) - Jakub VORÁČEK (9.250)

2. lajna Jordan WEAL (1.750) - Radek FAKSA (2.200) - Michael RAFFL (2.350)

3. lajna Dmitrij JAŠKIN (1.100) - Scott LAUGHTON (1.050) - Jake VIRTANEN (1.000)

4. lajna Taylor LEIER (0.720) - Gemel SMITH (0.720) - Remi ELIE (0.735)

13. útočník Tomáš HYKA (0.650)

Neprostupná obrana

1. pár Dustin BYFUGLIEN (8.000) - Brent BURNS (10.000)

2. pár Derek FORBORT (2.250) - Shea WEBER (6.000)

3. pár Robert HÄGG (0.832,500) - Julius HONKA (1.332,500)

7. bek Jake McCABE (1.775)


Zeď

starter Ben BISHOP (6.500)

backup David RITTICH (0.800)

:cup:

TOTAL CAP HIT: 75.580 (totally)
Koukám, že stejný problém jak u mě loni. Zatím nedorazily hokejky pro obránce na levou stranu.
The Rev píše:Koukám, že stejný problém jak u mě loni. Zatím nedorazily hokejky pro obránce na levou stranu.
A to tam má ešte ďalšieho RD, Honku
The Rev píše:Koukám, že stejný problém jak u mě loni. Zatím nedorazily hokejky pro obránce na levou stranu.
Tak zatím problém u LD jen v 1. páru, ale jak jsem psal do chatu - Dustin si tak přál být součástí Dallas Stars, že se přizpůsobí a holt následující sezónu odehraje na LD :thumbsup:
Takže after 14. pick si stojí organizace Dallas Stars takto: Co se týče gólmanů, tak naprostá spokojenost. Bishop velmi spolehlivá 1, které kryje záda Rittich, kterého jsem si zejména na letošním MS velmi oblíbil, chytá v klidu a chytá zejména co má. Obrana si dovolím říci TOP 3, velmi tvrdá ale zároveň produktivní, Honka má obrovský potenciál a bude se jen zlepšovat. Útok - tak 1. lajna no comment, prostě eskadra smrti-stroj na góly. Zbylé formace zatím vypadají hodně pracovitě, bude se hrát hodně tvrdě do těla, padat do střel a max. dozadu. Možná někoho překvapuje Jašin ve 2. formaci, ale tohodle kluka jsem si na letošním MS neskutečně oblíbil, hraje přesně "mojí" hru, navíc umí dát góla a žere led pro tým. Takže celkově jsem zatím velmi spokojen, každého soupeře bude zápas se Stars "ku*evsky" bolet a zejména kdo vjede do našeho obranného pásma, tak návrat na střídačku pří vší dobré vůli nelze zaručit, alespoň ne v původním zdravotním stavu :klobuk: !!!!
Brána rozhodně slušná, když už si nemohl brát toho Štěpánka :neviem:
Obrana podle mě nebude fungovat, i když jména tam máš dobrý.
1. lajna určitě elite, protože jsem taky homer, ale zbytek bude odpad, to už víš i ty.
AndyF píše:Brána rozhodně slušná, když už si nemohl brát toho Štěpánka :neviem:
Obrana podle mě nebude fungovat, i když jména tam máš dobrý.
1. lajna určitě elite, protože jsem taky homer, ale zbytek bude odpad, to už víš i ty.
Štěpánek stojí za starou belu, chtěl jsem původně jako 2 Francouze, ale kvůli nějakem "vofukům" v pravidlech to prý nešlo :hroza:. Obrana dle mého názoru ok, jasný, chybí tam Gudy, ale je to další RD a navíc nemám fufňajze. No a útok bych tak špatně neviděl - 1. lajna je někde jinde, ale ten zbytek bych za odpad určitě neoznačil. Třeba takovej Faksa do 2-3 let Bergeron 2.0, o Jaškinovi jsem psal a třeba Laugts, to je dle mého názoru super 3C, akorát jsme ho v reálu zabrzdili jak sviňa a málem sejmuli úplně. No nic, uvidím jak to poskládám dál :tvrdas:
Tak jo, vše hotovo - tým na SC. TOP3 brána, TOP3 obrana. Co se útoku týče - 1. lajna nej v lize, co se produktivity týče bude přicmrndávat 2. lajna, zbytek vyvážený. Nechť zhodnotí (objektivně) komise, já jsem velmi spokojený :thumbsup: !!!!
Philly píše:. Nechť zhodnotí (objektivně) komise, já jsem velmi spokojený :thumbsup: !!!!
Komisia nehodnoti hodnotime si to navzajom :wink2:
Začnu tedy svou kampaňovou pouť tady. Asi pro mě nejslabšího týmu letošního ročníku (překvapivě že jo).

Brána je ještě cajk, Bishop je sice vagína, svůj strop už dosáhl, přesto je to pořád dobrá jednička, nic to nemění ani tady, na pozici jedničky tedy žádný problém. Rittich jako dvojka je težce unproven, ale jako budiž, ještě to pořád není žádný průser, pokud vezmu, že by měl chytat nějakých 20 zápasů cca, tak by to snad zvládl, hlavně při lehčích soupeřích,

V obraně začíná ale průser. Žádná strategie, teda možná jedna a to všecky zbourat. Tomu samozřejmě odzvonilo, proto pick Webera za ty prachy, k tomu Hagga a Forborta, to je průser. Byfuglien a Burns jsou sami o sobě oba top hokejisti, ale spolu v páru bych je vidět nechtěl. Jednak díky jejich charakteristice, druhak kvůli stejnému držení hole. Zvlášť praváci jen málokdy hrají přes ruku, takže by to tady byl průser.

Totálně nezvládnutý je ale útok. Benn s Voráčkem fajn, dva top wingeři, kteří na svých stranách patří do top 5 zřejmě. Jenže tady končíme. Patrick je na 1C prostě joke, unproven, docela IP. Jakkoliv z něj může být top hráč a já mu věřím, tak zdaleka to není 1C, ne ještě v NHL, natož v KD. Být to v druhé lajně vyváženo nějakým top two-way centrem jako ROR, Bergeron, Kopitar, Barkov, whatever, tak ok. Takhle je Patrick prostě slabina top 6. Spíš top 3 teda, protože zbylých 10 útočníků, to je unikátní sbírka 4th linerů, přinejlepším 3rd linerů (Faksa). Takže máš jednu ne úplně ideální první lajnu a k tomu v podstatě tři 4th line, to fakt nestačí ani omylem. Jak už jsem říkal, nejslabší tým letos.
Devadesátky volaly. Chtěj svůj nhl all star tým zpět.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES