Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS - Rethon

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

[fieldset=]SAN JOSE SHARKS[/fieldset]
Dylan LARKIN - Jonathan TOEWS - James NEAL
James van RIEMSDYK - William KARLSSON - Mats ZUCCARELLO
Evgeni DADONOV - Mark JANKOWSKI - Thomas VANEK
Anthony BEAUVILLIER - Luke GLENDENING - Ryan STROME
Tomáš NOSEK

Duncan KEITH - Seth JONES
Marc-Édouard VLASIC - Charlie McAVOY
Jordan OESTERLE - Trevor DALEY
Tim HEED

John GIBSON
Keith KINKAID


76.000 000 CAP HELL
75.957 500 CAP HIT
0.042 500 CAP LEFT

1. Seth JONES - D (5.400)
2. John GIBSON - G (3.300)
3. William KARLSSON - C (1.000)
4. Dylan LARKIN - C/LW (1.575)
5. Charlie McAVOY - D (1.425)
6. Evgeni DADONOV - LW/RW (3.750)
7. Duncan KEITH - D (4.500)
8. Mats ZUCCARELLO - RW (4.500)
9. Anthony BEAUVILLIER - LW (1.045)
10. Marc-Édouard VLASIC - D (7.250)
11. James NEAL - LW/RW (5.750)
12. Keith KINKAID - G (1.300)
13. Thomas VANEK LW/RW (3.000)
14. Mark JANKOWSKI - C (1.600)
15. James van RIEMSDYK - LW (8.000)
16. Jordan OESTERLE - D (0.650)
17. Tomáš NOSEK - LW/RW (0.962 500)
18. Luke GLENDENING C/LW/RW (2.000)
19. Trevor DALEY - D (3.300)
20. Jonathan TOEWS - C (12.000)
21. Tim HEED - D (0,650)
22. Ryan STROME - C (3.000)

Ahoj milí spoludraftující. Tento rok jsem byl vylosovaný dozadu a rozhodl jsem se, že celý draft vezmu tak trochu odzadu. Znamená to především dvě věci:
1) že si dám hodně záležet na obraně a brankáři
2) že budu brát raději dříve levnější hráče, kteří třeba potom nebudou v sestavě moc vysoko, než se prát s ostatními o zvučné ofenzivní hvězdy. Předpoklad byl, že několik hráčů do první formace zbyde i ke konci a to se potvrdilo. Tím jsem si vytvořil jistý mis-match, jehož nevýhodou bylo, že polovinu top6 jsem vybíral z dost probraného seznamu. Výhodou naopak bylo, že spoustu pozic jsem řešil dříve než ostatní a měl tak největší výběr. Tím se mi podařilo picknout včas a za levný peníz několik hráčů, kteří poté podepsali tučnější smlouvu (Gibson, Karlsson, Larkin). Celkově jsem hodně spokojený, jak to vyšlo. Dalším cílem bylo sestavit tým bez větší slabiny a takový tým teď vidíte před sebou:

Brankáři:
Tady není třeba přílišné představování - John Gibson je jedním z nejlepších brankářů současnosti a Keith Kinkaid se z pozice dvojky v New Jersey stal v průběhu sezony jedničkou a pomohl překvapení ročníku do play-off.

Obrana:
Seth Jone se i ve svém nízkém věku etabloval jako výborný 1. bek včetně přesilovkových povinností. Duncan Keith mu bude skvělým parťákem, oproti Chicagu nebude na vše sám, odpočine si od přesilovky, přidá svoje zkušenosti a svou roli zvládne více než dobře.
V druhém páru se představí top shut-down obránce Marc-Édouard Vlasic společně s Charliem McAvoyem. Bruins věděli, že v něm mají poklad do budoucna, on však ve své první kompletní sezoně ukázal, že pokladem je již nyní. S Vlasicem jako parťákem se nebude muset držet zkrátka.
Zatímco v top4 mám na pravé straně mládí a vlevo zkušenost, třetí pár toto pravidlo porušuje - Trevor Daley je zkušený a zodpovědný mazák a držitel SC, který v případě nouze dokáže zaskočit do top4. Vedle něj se představí Jordan Oesterle, který se sice svou kariéru pohyboval mezi NHL a AHL, ale vloni v Chicagu ukázal své tvůrčí schopnosti a ve třetím páru se neztratí.
Připravený bude homer Tim Heed.

Útok:
Jonathan Toews již nedokázal táhnout Chicago, přesto je vítanou posilou v mých řadách. Jeho zkušenosti jsou k nezaplacení, jeho obranná hra nijak neutrpěla a tíha zodpovědnosti na něm viset nemusí - má kolem sebe spoluhráče, kteří dokáží svůj tým táhnout místo něho.
Formace Larkin-Toews-Neal v sobě skrývá defenzivní zodpovědnost a připravenost na těžké matchupy. Toews a Larkin umí výborně bránit a Neal dokáže být přinejmenším hodně otravný ... a využít Larkinovu rychlost nebo Toewsův přehled a zavěsit.
2-way play nabízí i druhá řada v čele s objevem minulého roku Williamem Karlssonem. On by se měl krom toho starat i o góly spolu s JVR, Mats Zuccarello jim je bude milerád připravovat. Pokud tu největší pozornost sebere Toews s Nealem a Larkinem, budou mít tihle tři ještě jednodušší se prosadit.
Třetí útok disponuje dalšími útočnými šikuly a pro soupeře bude velice těžké pokrýt všechny naše útočné hrozby. Vanek i Dadonov by mohli hrát výš, mně tu však tvoří páteř řady, která dokáže protivníka zasáhnout, když to ten nejméně čeká. Oba budou patřit i do přesilovkových formací. Mark Jankowski, tento zatím nevybroušený diamant z Calgary, bude z této spolupráce hodně těžit a dokáže překonat svůj breakout year.
Luke Glendening platí za jednu z nejlepších možností proti ofenzivním hrozbám soupeře. Ryan Strome a Anthony Beauvillier budou získávat zkušenosti a zajistí, že ani tato řada nebude moci zůstat nebráněna - vždyť mají dohromady za minulu sezonu na kontě 45 gólů.
Pozice 13. útočníka zbyla na Tomáše Noska - spolehlivý forward dokáže naskočit a využít své nově nabyté zkušenosti z pouti až do finále SC.

PP1: JVR-Karlsson-MZA-Larkin-Jones
PP2: Dadonov-Toews-Neal-Vanek-McAvoy
PK1: Glendening - Karlsson - Vlasic - Daley
PK2: Toews - Larkin - Keith - Jones
Až na ten ústřel s Vlasicem to je tým podle mého gusta zatím Obrázek
Tady si to Rethon zkampaňoval v podstatě sám, cítím to tak podobně jako on. Ale mrkněme se na to ještě ve zkratce, ať se neřekne.

Brána má nejlepší obsazení asi :-P :jn: Top 3 gólman letošní sezony, navíc z nejlepšího týmu pod sluncem, co tam člověk řešit více. Jen snad jeho zdraví - a od toho je tu Kinkaid, který dokázal obstojně zastoupit Schneidera letos. Ale Gibby nepotřebuje už větší kampaň, tu jsem mu tady dělal dostatečně velkou několikrát. Ale už jen díky tomu si Rethonův tým zaslouží pozornost.

Až tak mi úplně neštimuje ten třetí pár, Daley, který v podstatě hrál dobře jen u Pens. Průser to není, ale být koučem tohoto týmu, asi trošku přetěžuju tu top skvělou top 4. Ta má opravdu velmi kvalitní parametry. Jones po životní sezoně, dá se čekat, že v tom bude pokračovat. Jak píše Rethon, Keith si odfrkne, že nemusí hrát sám nebo se Seabrookem či dalšími dřevy. Norris formu asi už nenajde, přesto cenný top 4 materiál. Vlasic má sice příšerný kontrakt, který bude Sharks brzy trápit, ale zatím je netrápí jeho výkonnost. Top matchup option, McAvoy se může leccos přiučit i od modernějšího hráče, než je Chára :jn:

Útoku dlouho něco chybělo, nakonec se to ale poskládalo docela dobře. Bottom 6 má hodně skillu, hlavně Vanek s Dadonovem na 3rd line extra meteriál, který se bude dát využít i výš. Nijak nevadí ani Jankowski, když naváže na svůj breakout. Pick Toewse to docela zachránil. Dřívě přeceňovaný, teď už spíš pdoceňovaný Toews tomu týmu dodal něco navíc.Střelci tam byli, skill taky, ale Toewsova všestrannost se bude dost hodit. I proti nejlepším lajnám soupeře. Ty bránit umí i Larkin, což ukázal i na MS, kde vygumoval McDavida i Krejčího s Pastou. Neal už neexceluje, ani bruslařsky nikdy neexceloval, ale otravný být umí, scoring touch neztratil, mohl by těm dvěma dodat gólovost. Ve druhé brázdě zase bude MZA tvořit pro dva dobré střelce, nevidím tam větší problém.

Pro mě je tento tým docela překvapením, co z něj nakonc vylezlo. Další top 7 materiál, možná s Melnykovou družinou něco mezi 5-7 cca. Dobrá práce.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS