Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Colorado Avalanche - Redy

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

COLORADO AVALANCHE

GM: Redy



SESTAVA:
Johny GAUDREAU (6,750) - Auston MATTHEWS (3,775) - Cam ATKINSON (7,375)
Matthew TKACHUK (1,775) - Jeff CARTER (5,000) - Jordan EBERLE (6,000)
Danton HEINEN (1,1375) - Alex WENNBERG (4,500) - Alex TUCH (1,350)
Dominik SIMON (0,750) - Riley SHEAHAN (2,100) - Barclay GOODROW (0,650)
Pontus ABERG (0,650)

Morgan RIELLY (5,000) - Alex PIETRANGELO (7,000)
Mattias EKHOLM (4,000) - Colton PARAYKO (6,500)
Travis SANHEIM (1,2325) - Mackenzie WEEGAR (0,900)
Ben CHIAROT (1,600)

Jonathan QUICK (7,000)
Curtis MCELHINNEY (0,850)



TOTAL CAP HIT: 75,895 mil. USD
CAP SPACE: 0,105 mil. USD
A jdeme na vrchol, pro některé možná trošku překvapivě, i když já jsem jako každý rok řadil Redyho mezi favority. Ten tým působí na mě tak bezchybně, až byl nenápadný. Už během skladby se mi zdál dobrý, ale vyšperkoval se pěkně. U mě prostě nejkompaktnější družina letošního ročníku. Je to o prsa, protože další tři měli super týmy a někteeré věci možná i kvalitnější, celkový dojem tady ale převážil tady.

Brankář pohoda, já zrovna nejsem fanoušek Quicka, nemám ho rád, jeho styl, jeho jako osobnost, což je částečně pramenící i z rivality s Ducks. Pořád je to ale top 10 gólman ligy, takže tady za mě bez problémů. Možná by se dal sehnat trošku lepší backup, ale taky to nijak výrazně mému hodnocení neubralo.

Obrana je tady velmi dobrá, až přímo vynikající. Ta Joa je kapičku zvučnější a možná i lepší, ale jinak jednoznačně druhá nejlepší defenzíva tohoto ročníku. Skvělý top pair Rielly s Pietrem, kompaktní pár, vyvážený, oba spolehlivý hráči požírající největší porci minut. Totéž se dá říct o Ekholmovi, který je místy beast jako loni v PO, letos byl zase skvělý, měl i s PKem pak těžké D-zone starty. Parayko je taky moderní všestranný bek, navíc s ještě pořád trochu nevyužtým potenciálem směrem dopředu. Top pair vyrovnaná, skálopevná, bez jediné mezery. Mladý třetí pár by pak klidně mohl pobírat 12-14 minut a nestresovat se, vyhrát se a nechat tu zátěž na top 4. Možná by mohl být 3rd pair lepší, mně nevadí ani takto.

Líbí se mi 4th line, kde Simon dodává pohyb a skill, Sheahan zkušenosti a na bottom prostě solidní two-way hru. Není to lajna, ze které bych padal na řiť, ale vypadá dobře a funkčně, víc mě u 4th line nezajímá. Třetí je na tom podobně. Dalo by se polemizovat, že soupeři měli Backlunda, Zibu, Trochecka. Ok, Wennberg proti tomu je malinký propad, ale zase ne až takový. Letošní zhoršení nepovažuju za výrazný problém, může za to dost i celkově zhoršená PP Columbusu. Na 3C pořád adekvátní volba. Heinen za mě super pick, i když pak ke konci polevil, pořád pro mě docela zjevení. Totéž se dá říct u Tuchovi, pro mě jedno z nej překvápek u Vegas, na svoji výšku je hodně rychlý, má solidní skill, je využitelný na PP i PK, dobře se orientuje před bránou. A skvěle se uvedl i v PO.

Moc se mi líbí i 2nd line. Trošku zkopíruju to, co jsem popisoval u Joa. Lajna dvou two-way hráčů zvyklých hrát těžké matchupy a k nim jeden produktivní střelec se skillem v podání Eberleho. Eberle je další důkaz špatného managementu Oilers, letos ožil a měl velmi dobrou sezonu. Carter sice dost vynechal, ale je to pořád špičkový hráč. Tkachuk je zm*d non plus ultra, ale prostě takového hráče v týmu chceš, navíc je underrated pořád, je zvyklý hrát po boku Backlunda právě ty těžké matchupy. Můj loňský pick taky.

A 1st line. Wow, to mi přijde, že ti hráči k sobě padnou jak prdel na hrnec. přemýšles u toho. Johnny může tvořit do aleluja, když má na centru stejně jako v klubu výborného centra, ale ještě o parník lepšího nejen jako střelce, ale celkově jako hokejistu. Ta kombinace Johnnyho s Matthewsem je skvělý nápad, Atkinson k nim taky dokonale zapadne jako menší rychlý hráč, schopný tvůrce i střelec.

Jak jsem říkal, u asi dvou týmů mi přišel útok možná lepší, u Joa obrana, ale dohromady, to působí prostě kompaktně a na mě prostě nejlépe. Takže gratulace Redy, u mě seš letos vítěz, dobrá práce :pivo: :king: :serus: :vitaz:
Toho si moc vazim tomasinho. Celkove klobouk dolu za to, do jak obsahleho zhodnoceni vsech tymu ses pustil. Diky! :klobuk:
tomasinho píše:Možná by se dal sehnat trošku lepší backup
Opravdu? McElhinney měl životní sezónu. Letos top top backup s elitním HDSv%.

Mě se spíše nelíbí ten Goodrow vzhledem k tomu, že se tam stále válí volný Leipsic s totožným platem. A když už jsme u peněz, ten Chiarot, to by se nemělo stávat. :doh:
Heny píše:
tomasinho píše:Možná by se dal sehnat trošku lepší backup
Opravdu? McElhinney měl životní sezónu. Letos top top backup s elitním HDSv%.
Letos možná, ale už má věk a otázka tak zní, jaká je šance, že to zopakuje? Navíc ten sample size je tak malý, že se z té jedné sezóny nedají dělat nějaké extra conclusions.
Gratulujem. U mna si tiez vyhral. Kompletny tim bez vyraznejsej slabiny. Inde mozno bola lepsia prva lajna, bottom6, golman atd., ale ako celok sa mi tvoje druzstvo javilo najlepsie. Azda len ten treti par by podla mna mal byt lepsi.
Todle je taky dobrý. McElcosi je pro mě nonfactor, gatorade nosit zvládne.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS