Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Arizona Coyotes - Streetman

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Sestava:
Filip Forsberg - Sidney Crosby - J.T. Miller
Jason Zucker - Matt Duchene - Dustin Brown
Kyle Connor - Chris Tierney - Josh Anderson
Alex Iafallo - JT Compher - Denis Malgin
Nick Ritchie

Oliver Ekman-Larsson - Justin Faulk
Brady Skjei - Rasmus Ristolainen
Derrick Pouliot - Markus Nutivaara
Haydn Fleury

Cam Talbot
Casey DeSmith

Draft:
1. Sidney Crosby (10,000)
2. Oliver Ekman-Larsson (7,000)
3. Filip Forsberg (6,000)
4. Rasmus Ristolainen (5,400)
5. Jason Zucker (2,000)
6. Kyle Connor (1,775)
7. Brady Skjei (0,925)
8. Matt Duchene (6,500)
9. J.T. Miller (5,250)
10. Justin Faulk (6,000)
11. Chris Tierney (2,900)
12. Josh Anderson (1,850)
13. Markus Nutivaara (2,500)
14. Cam Talbot (4,200)
15. JT Compher (1,025)
16. Alex Iafallo (0,925)
17. Casey DeSmith (0,650)
18. Dustin Brown (5,500)
19. Derrick Pouliot (1,100)
20. Denis Malgin (0,715)
21. Haydn Fleury (1,6825)
22. Nick Ritchie (1,6825)

CAP HIT: 75,58 Mil. USD
CAP SPACE: 0,42 Mil. USD
Chudák OEL, ani v tom KD se z té Arizony nedostane. Představa Sida v poušti výborná, ale tak nějak si říkám, za co si ty prachy utratil, když tam dohromady nic moc není. S takovou by Arizona zase byla o krůček blíž relokaci :jn:
The Rev píše:ale tak nějak si říkám, za co si ty prachy utratil, když tam dohromady nic moc není. S takovou by Arizona zase byla o krůček blíž relokaci
Tak to samé si říkám i já. Dám dneska ještě jednu až dvě kampaně teda.

Začnu v bráně, jestli minule byl Talbot neprávem kritizován, letos by měl být tím tuplem. Není to úplný průser, ale tak jedna z nejslabších jedniček letošní KD teda.

V obraně bych trošku vyčetl Pouliota, to je dneska už prostě bust bez reálné hodnoty, ani jako sedmičku bych nebral. To ten Fleury je lepší. Jinak top 4 na jména hodně slušná, nejsem si jistý, jak by fungoval Skjei s Ristem, ale třeba by to šlo. OEL netřeba komentovat, s Faulkem asi jeden z top párů letošního ročníku. Obrana tedy nepůsobí vůbec špatně, vždy může být něco lepší, ale asi bych tady neviděl nějaké větší minus.

Oops, ale ten útok. Nelíbí se mi moc teda 4. lajna, nelíbí se mi Ritchie teda, jako třináctka nebo 4th liner jako budiž, ale zrovna jeho mám na očích neustále a asi bych ho nepicknul za žádnou cenu. Tierney, Connor a Anderson, moc všecko hráči na jednoho brdo, Connor bez playmaking schopností Wheelera se Scheifelem nebude tak zářit, zvlášť vedle dvou hráčů, kteří jsou solid, ale taky nejsou driveři a nemají úplně senzační skill.

Brown :scare: :scare: Ok, měl letos bounce back, Kopitar z něj opět udělal hokejistu. Ale abych za něj dal přes 5 mega? No lol, mi neříkej, že tam nebyla lepší varianta. Ta druhá lajna se dala sestavit trošku lépe, protože v podstatě i první může být matchup option díky všestrannosti všech tří hráčů. První lajna je vynikající, dost se mi líbí, představa Forsberga u Sida mě docela vzrušuje teda :giggle: Možná by se dal hodit i JT do té dvojky a někdo víc oskillený do jedničky. Jen takový nápad.

Rozhodně jsem viděl i horší týmy a je i několik lepších, ale není to žádný průser vyloženě, takový střed.
Ale jo, souhlasím s tím. Ty pravý křídla jsem podcenil a vybíral je pozdě a už tam nic moc nebylo. A Radulov za 8 už byl drahej. Ale tak celkově na první rok jsem s týmem spokojenej, třeba to příští rok bude lepší, jestli se zase zúčastním..
tomasinho píše:V obraně bych trošku vyčetl Pouliota, to je dneska už prostě bust bez reálné hodnoty, ani jako sedmičku bych nebral.
Cože? :sok:
Heny píše:
tomasinho píše:V obraně bych trošku vyčetl Pouliota, to je dneska už prostě bust bez reálné hodnoty, ani jako sedmičku bych nebral.
Cože? :sok:
A ne snad? Však je hroznej i u tak tragického týmu, jako jsou Canucks. Ty schopnosti někde v sobě mít musí, ale ten přesun z juniorského do seniorského hokeje totálně nezvládl.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS