Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Detroit Red Wings - rambo001

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Detroit Red Wings


SESTAVA:
Taylor HALL (6,000) - Steven STAMKOS (9,500) - Kyle PALMIERI (5,000)
Sebastian AHO (1,775) - Nazem KADRI (4,500) - ALex DEBRINCAT (0,925)
Carl HAGELIN (3,666) - Mattias JANMARK (2,300) - Andreas ATHANASIOU (3,000)
Nikolay GOLDOBIN (1,045) - Zemgus GIRGENSONS (1,600) - Matt NIETO (1,975)
Jujhar KHAIRA (0,700)

Torey KRUG (5,500) - Dougie HAMILTON (5,750)
Michael MATHESON (3,500) - Jeff PETRY (5,000)
Ian COLE (5,000) - Matthew BENNING (1,800)
Jordie BENN (1,100)

Antti RAANTA (3,750)
Aaron DELL (2,200)



TOTAL CAP HIT: 75,586 mil. USD
CAP SPACE: 0,414 mil. USD
Konečná verze. Bude to bez omáčky kolem na to jsem moc hloupej a zbylo málo peněz na nějakeho odborníka na kampaň. :jn:
Pustím se ještě do toho i tady. Asi budu pokračovat v dnešní jedovaté slině, i když náznaky tu jsou fakt dobré.

Raanta byl loni považován za slabinu, letos ukázal, že dokáže být plnohodnotnou jedničkou, takže why not, nebudu za něj nic pomyslně strhávat, nemám s ním sebemenší problém. Dell taky pohoda.

První pár obrany vypadá hrozně sexy, přitom mi přijde jako co se týče fungování na ledě asi nejhorší. Nedokážu si představit Kruga s Hamiltonem moc. Možná mám omezenou představivost, ale asi bych je tak nesložil. Možná, kdyby s Krugem byl Petry, bylo by to lepší. Petryho osobně mám já rád, takové světélko v té temné montrealské řiti. Na druhý pár ideál, s Mathesonem by to klapat mohlo, i když si dokážu představit i lepšího beka ještě v druhém páru. Ale vyloženě mi tam nevadí. Benning jako šestka fajn, taky jsem ho loni měl, on upside na víc nemá, ale je spolehlivej docela. To ti tolik zbylo, žes narval 5 míčů na Cola? Nebylo tam v tu dobu v té cenš ještě něco lepšího?

Když půjdu do útoku, tak vidím určitou filozofii. Vidím, že sázíš na dnešní trendy, vybírals vesměs rychlé hráče, žádné big bodied dřeva. Ale přeci jen tam jsou nedostatky. Já bych teda na svém místě neinvestoval tolik do Palmieriho, měl klidně v top lajně Aha napravo a ty peníze investoval do trochu lepšího křídelníka pro Kadriho. Kadri je zvyklý na těžké matchupy, mít po boku aspoň jedno trošku víc dozadu zdatné křídlo a k tomu jedno kreativní, mohlo to vypadat lépe. Samozřejmě chválím Halla, to je no brainer. Zarazil mě Janmark na centru, kde v podstatě v NHL nikdy nehrál, přitom jinak ta třetí lajna je pure speed prostě, nic jiného, asi by tam mezi AA a Hagelina hodil víc klasický centr, než další rychlá křídelník. Nieto, Girgensons pohoda, Goldobin trošku wild card, ale proč ne.

Nevidím to tak špatně, jak jsem původně čekal, jsou tam dobré náznaky, jen by to šlo lépe dotáhnout do konce. Pak by ten tým jako celek vypadal lépe.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS