Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vegas Golden Knights - hapy

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Obrázek VEGAS GOLDEN KNIGHTS Obrázek

GM: hapy



Rickard RAKELL - Tyler SEGUIN - Mikael GRANLUND
Gabriel LANDESKOG "C" - Jordan STAAL "A" - Sam REINHART
Mathieu PERREAULT - Adam HENRIQUE - Sven ANDRIGHETTO
Austin WATSON - Andrew COPP - Devante SMITH-PELLY
Joakim NORDSTRÖM


Jake MUZZIN - John KLINGBERG "A"
Noah HANIFIN - David SAVARD
Nikita ZADOROV - Damon SEVERSON
Dylan DeMELO


Sergei BOBROVSKY
Robin LEHNER



Draft

1. kolo - John Klingberg (4.500)
2. kolo - Tyler Seguin (6.500)
3. kolo - Rickard Rakell (3.800)
4. kolo - Sergei Bobrovsky (6.200)
5. kolo - Mikael Granlund (5.500)
6. kolo - Noah Hanifin (1.775)
7. kolo - Jake Muzzin (4.450)
8. kolo - Gabriel Landeskog (6.000)
9. kolo - Sam Reinhart (3.482.500)
10. kolo - Jordan Staal (6.000)
11. kolo - David Savard (4.750)
12. kolo - Nikita Zadorov (2.200)
13. kolo - Damon Severson (3.000)
14. kolo - Mathieu Perreault (4.000)
15. kolo - Sven Andrighetto (1.550)
16. kolo - Austin Watson (1.100)
17. kolo - Andrew Copp (1.100)
18. kolo - Dylan DeMelo (0.900)
19. kolo - Robin Lehner (1.500)
20. kolo - Devante Smith-Pelly (1.000)
21. kolo - Adam Henrique (5.500)
22. kolo - Joakim Nordström (0.900)

Salary cap : 76.000.000

Cap space : 0.292.500

Trades : Obrázek 12. výběr +27. výběr +141. výběr Obrázek 2. výběr + 37. výběr + 151. výběr Obrázek
Jména mě baví :good: Uvidíme, jak to rozdělíš..
EDIT: Brána dobrý, obrana taky dobrý. Jen bych asi prohodil Hanifina s Muzzinem.
Wow, wow, wow. Pro mě naprosto největší překvapení letošního ročníku. Tohle jsem v podání nováčka opravdu nečekal. Ten tým je prostě pro mě top 5, o chloupek u mě předčil i andyho s Rethonem, kompatkní jako prase, menší výhrady tam jsou, ale je to veskrze velmi kvalitně složený tým s filozofií, takřka se vším co má mít. Nepřestává mě to udivovat, ta konkurence top 5 je silná, tak pro mě asi pětka, ale o chloupeček, tady už to je na hození kostkou.

V bráně není co řešit, nejlepší gólman posledních 2-3 let, k tomu Lehner jako dvojka, absolutně bez výtek, spíš naopak, Bobr je prostě naprosto nejužší špička.


Obrana, tady bude možná malinkatá výhrada, i když jen drobná. První pár je výbornej, bez výtek, Klingberg ukázal letos, že dokáže být jednička v obraně a nejen ofenzivní bek. K němu Muzzin, což je safe pick prostě, skvělej hráč po bounce back sezoně, na roli dvojky je zvyklý, takže tady žádný problém. Líbí se mi taky docela třetí pár, Zadorov jako 5/6 je obhájitelný, i když to není úplně můj šálek kávy, nevadí mi tam ani trochu. Se Seversonem by to navíc mohlo klapat a na lehčí matchupy docela pohoda. Menší malinkaté minus za ten 2nd, Savard jako čtyřka asi jo, nejsem až tak o něm přesvědčený. Možná, kdyby měl víc proven trojku vedle sebe. Hanifin je pro mě zatím docela záhadou, do it all player, ale nic, v čem by výrazně vyčníval. Jestli mu to brzké nasazení neuškodilo a neměl rok počkat stejně jako jeho draft class kolegové Provorov a Werenski, kteří jsou teď dále. Celkový dojem to nekazí ale.

Útok? Za mě možná top 3 v tomhle ohledu, ta top 5 zase určitě vepředu. To je prostě filozofie a sestavení útoku, jak to mám rád. Vytknul bych možná až moc bid bodied v 4th, stačil by asi jeden z dua Watson - DSP a místo druhého něco rychlejšího. Ale výrazně to nevadí, Watson i schopný depth scorer, DSP je zase clutch player. Top 9 jako celek na mě působí ku*evsky dobře. Skvělá první lajna, shutdown druhá lajna (možná by tam někdo kreativnější být mohl, přesto bomba) a k tomu kreativní, ofenzivní 3rd line, jejiíž složení se mi taky moc líbí.

Perreault je hrozně underrated playmaker, sice ho trápilo zdraví, ale dokáže produkovat na fakt velmi dobré úrovni. Henrique zase letos u nás ukázal, že je to na pozici 3C skvělý hráč, možná až příliš dobrý, schopný zakončovatel, navíc střelec taky docela důležitých gólů. A k nim rychlík Andrighetto, který by taky zvládal zakončovat, té lajně prostě na můj vkus nechybí nic.

Landy - Jordánek - Reinhart, taky super two-way lajna. Dokážu si představit, že tohle postavím s přehledem proti nejlepší lajně soupeře a nechám té první ofenzivní více prostoru rozkvést. Jak jsem říkal, mohlo jedno křídlo být maličko kreativnější, přesto parádní řada. Staal je pořád v tomto ohledu top, o Landeskogovi se nemusíme bavit. Reinhart zatím nerozbalil úplně naplno své schopnosti v ofenzívě, ale vykazuje taky známky toho, že to bude kompletní hráč. Asi nedá nikdy 80 bodů, ale těch 55-65 si dávat bude, navíc bude odpovědný.

První lajna top ofenzivní zubraň, playmaker v Granlundovi, střelec v Seguinovi, Rakell dokžáe být obojím, nehorázně vyspěl. Fakt nevidím jediný problém.

Opravdu velká pochvala za výborně složený tým hapy, mile jsi mě překvapil :klobuk:
tomasinho píše:Wow, wow, wow. Pro mě naprosto největší překvapení letošního ročníku. Tohle jsem v podání nováčka opravdu nečekal.
Vyhrál poslední fantu klasiku...
(samozřejmě protože se proti mě všechno spiklo, ale to je jiný příběh)

.
.
.

Rakell v první lajně, víme odkud fouká.. :bee:
AndyF píše:
tomasinho píše:Wow, wow, wow. Pro mě naprosto největší překvapení letošního ročníku. Tohle jsem v podání nováčka opravdu nečekal.
Vyhrál poslední fantu klasiku...
To ako keby si povedal ze “preco sa cudujete ze je na prvykrat dobry v krasokorculovani, ved uz predtym bol dobry rychlokorculiar”…

Na uspech v KD treba uplne ine kriteria splnit ako na uspech vo fante :neviem:
Jedno je primarne pocitovo, subjektivne orientovane (a hlavne hodnotene) a to druhe explicitne statisticky :neviem:
petrik píše:
AndyF píše:
tomasinho píše:Wow, wow, wow. Pro mě naprosto největší překvapení letošního ročníku. Tohle jsem v podání nováčka opravdu nečekal.
Vyhrál poslední fantu klasiku...
To ako keby si povedal ze “preco sa cudujete ze je na prvykrat dobry v krasokorculovani, ved uz predtym bol dobry rychlokorculiar”…

Na uspech v KD treba uplne ine kriteria splnit ako na uspech vo fante :neviem:
Jedno je primarne pocitovo, subjektivne orientovane (a hlavne hodnotene) a to druhe explicitne statisticky :neviem:
Ne to je jako "proč se divíte, že vyhrála sjezd na lyžích, když je nejlepší na snowboardu".

Ale na každý pád, abys vyhrál fantu, musíš mít o hráčích dost přehled, protože ten tým vzniká především při draftu.
tomasinho píše:....
Díky moc za tak pozitivní hodnocení. :good:

Vesměs s těmi výtkami souhlasím. V plánu byli úplně jiní beci, Hanifina jsem bral hlavně kvůli příznivé ceně. Svoje si ale odehraje, Savard mu poskytne prostor pro jeho ofenzivní choutky, řídící místo na modré v druhé PP formaci má jisté. K Hanifinovi do páru byl plánovaný Pesce, ten ale zmizel asi pět picků přede mnou. Jinak tam už moc vhodných RD, co by se mi zamlouvali, nebylo, takže padla volba na Savarda. Letošní sezona sice horší, ale na TOP 4 to stále stačí. Tu čtvrtou lajnu bych asi přeskládal na Nordström - Copp - Watson a posadil DSP. Působí to o něco málo lépe. Na tom LW měl být Tanev, jinak tam už nebylo co brát. Ale i tak to není úplně nejhorší 4th line, dvojka Copp - Watson se mi víc než zamlouvá.

Upřímně můžu říct, že sám jsem s tím týmem spokojený. Působí vyváženě, kompaktně, zkušeně a zároveň perspektivně, lajny jsou schopné zahrát kvalitně jak směrem dopředu, tak i dozadu. Velkou měrou té vyváženosti přispělo, že jsem záměrně nedraftoval hráče, který by bral více než 7 milionů. To jsem si hned na začátku nastavil jako limit, přes který nepůjdu. Ještě bych zmínil jedno omezení, kterým jsem si trošku ztížil výběry. Ignoroval jsem všechny hráče, kteří nemají odehráno alespoň 100 zápasů v NHL. Nakonec jsou v týmu pouze dva (DeMelo a Andrighetto), kteří jsou pod dvěma stovkami zápasů, takže to se povedlo nad očekávání.

Doufám, že to na desítku nejlepších bude stačit. A když ne, tak se budu muset na příští rok lépe připravit, udělat seznamy, kampaň a tak. :)
The Rev píše:Jen bych asi prohodil Hanifina s Muzzinem.
V žádném případě, Hanifin na 1st pair zatím nemá. S Klingbergem by to směrem dozadu byl slušnej průchoďák. Dvojka Muzzin – Klingberg je úplně boží. :slintac:
AndyF píše:Rakell v první lajně, víme odkud fouká..
Přesně kvůli tomu jsem ho bral. :giggle: A Henriqueho už jen jako bonus.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES