Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Philadelphia Flyers - Esem

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Obrázek


Vlad NAMESTNIKOV - Claude GIROUX - Nikita KUCHEROV
Shayne GOSTISBEHERE - Kris LETANG


Piere Luc DUBOIS - Sean MONAHAN - Tyler TOFFOLI
Alec MARTINEZ - Justin BRAUN


Ryan DZINGEL - Jean Gabriel PAGEAU - Adrien KEMPE
Brayden MCNABB - Jakob CHYCHRUN
7.bek Mike REILLY


Oskar LINDBLOM - Jacob DE LA ROSE - Antony DUCLAIR
13.útočník J.T. BROWN


Corey CRAWFORD
Anton FORSBERG
Ta první obrana je :slintac:
Finální podoba týmu, kde jsem chtěl skloubit zkušenosti s dravým mládím. V první lajně dva 100 bodový hráči :ciga:
Pro mě kupodivu jeden z nejslabších týmů, i když jména má dobré. Trošku postrádám filozofii. Fajn vazby v útoku, ale..

Brána cajk, i po tom zranění, Crawford je furt elite, takže u mě opět brána bez problémů, stejně se cedníci přeceňují (pokud se nejmenují Gibson :frajer: ).

Já ti nevím, i když ta obrana vypadá takhle jmenovitě na papíře fajn, není tam žádná slabina, nevzbuzuje ve mě dobrý pocit. Třetí pár je solid, sice dva leváci, ale výrazný problém to není. Martinez s Brownem působí jako shutdown pair docela adekvátně, i když na můj vkus jim něco málo chybí. Jsou asi tak sexy jako loni můj druhý shutdown pair Dumoulin - Pysyk, taky asi nedostali úplně kredit. Na kombinaci Ghosta s Letangem by se možná dopředu dívalo dobře, ale vůbec mi k sobě nepasují, Letang už mi přijde trošku po těch zraněních opotřebovaný a šel celkově dolů. Ghost je top materiál, ale jestli by sám utáhl tuhle obranu, až by se Letang zase sesypal, nejsem si tak jist :neviem:

Útok? 4th vypadá pro mě nejlépe snad, líbí se mi, rychlost Duclaira, skill i size Lindbloma, De la Rose mi taky nedělá problém. Vůbec ale nepobírám 3rd, Pageau budiž, ale křídla prostě ne. Dzingel je schopný dát nějaký ten gól, ale celkově to prostě ta lajna nevypadá dobře. Kempe by se hodil spíš do té čtyřky.

Jak jsem říkal, postrádám trošku filozifie? Koho postavíš proti top lajnám soupeře? Ještě ne úplně vyhraného Duboise s Monahanem, který na to má v Calgary jiné lidi a jen nastavuje Johnnymu hokejku? Toffoli fajn, dobrej two-way winger, ale celkově ta lajna na mě nepůsobí dobře, ani jeden z nich není prostě driver lajny ve svém týmu, tři passengeři vedle sebe.

První má dva stobodové hráče, ok. Namestnikov asi jen díky ceně a Kucherovovi, jinak to top line materiál není, ale nepřekáží mi. Ale trošku me udivuje, že jako Flyer dáš Girouxe po top top top sezoně na křídle zpátky na centra. Nevím jestli to je úplně rozumný krok. Kucherov samozřejmě bez komentáře, elite.

Tak nějak to u mě nehraje jako celek.
Ad tomasinho:
Podle by mě by stačilo trochu ty hráče proházet a vypadalo by to líp.

Giroux - Dubois - Kucherov
Namestnikov - Monahan - TOffoli

V obraně Ghost napravo
Martinez - Letang
McNabb - Ghost
Chychrun - Braun

a hned by to vypadalo líp a dávalo větší smysl, aspoň já bych to tak poskládal
Logan píše:Ad tomasinho:
Podle by mě by stačilo trochu ty hráče proházet a vypadalo by to líp.
Na zásadní podstatě to nic nemění. A takto by postrádal smysl i Namestnikov.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO