Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nashville Predators - Logan

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Obrázek

Rask
Kuemper

Provorov – E.Johnson
Edler – Trouba
Oleksiak – Pysyk
Dotchin

Kreider – Couturier – Stone
Galchenyuk – Eichel –Meier
Vrána – Trocheck – Rieder
Caggiula – Wagner – Kapanen
Barbashev

Cpa hit: 73 577 500
Cap space left: 2 422 500
Eichel nemůže být 2C. To si oprav nebo ti brzo Cootse vytrejduje.
Je to rozhodně nejlepší ansámbl nonamů, co se dal vyrobit.. :giggle:
Ohodnotím pak snad všechny týmy, až budou komplet. Ale ta první lajna je pro mě orgáč prostě :slintac:
The Rev píše:Eichel nemůže být 2C. To si oprav nebo ti brzo Cootse vytrejduje.
najprv ho ale benchne, až potom príde trejd, nie? :matika:
The Rev » stř srp 08, 2018 10:08 am píše:Eichel nemůže být 2C. To si oprav nebo ti brzo Cootse vytrejduje.
To je jen na papíře, já jako GM mám Jacka pod kontrolou.
Snažil jsem se o variabilitu, speed a skill ve všech řadách i special teams.
Line up by mohl vypadat taky takto
Galche - Eichel - Trocheck
Kreider - Coots - Stone
Vrána - Barbashev - Meier
Rieder - wagner - kapanen
Caggiula
Atd
Jdeme na bednu, bylo to těžké rozhodnutí. Jak jsem psal u Henyho, rozdíly minimální. Třetí místo za mě letos Logan a jeho Nashville. Velmi povedený tým zejména v ofenzívě, obrana nepokulhává nijak, i když první dva týmy mají kapičku lepší. Pojďme tedy postupně.

Brána je v pohodě, plnohodnotná top jednička, k tomu dobrá dvojka Kuemper, absolutně bez výtek, kvalita.

Trošku mi chybí nějaký lídr nebo true #1 v té obraně. Nevím, jestli do toho Provorov dorostl, EJ je dobrej, ale něco mi tam chybí taky. Edler jako #4 ok, sice je na můj vkus už za zenitem, ale Trouba by ho zvládl potáhnout snad. Naopak se mi dost líbí 3. pár, který by mohl ulevovat minuty top 4, kvalitní shutdown možnosti. Ta obrana je dobrá, kvalitní, ale není to úplně ono. I proto asi to třetí místo.

Naopak velmi dobrej depth v útoku, líbí se mi hrozně ten bottom. Wagner té 4th lnier s rychlíky Kapanenem a Caggiulou dodá egde, pověsí pár lidí na mantinely, odehraje si něco na PK, proč ne, 4th line se mí líbí. Trocheck je podobná situace jako Backlund, až je ho škoda na 3C, regulérní top 6 centr, skvělý hráč, po jeho boku rychlíci Vrána s Riederem zase, Vrána s jeho výbornou střelou by v takové řadě mohl atakovat 25 gólů cca klidně. Rieder je zase spolehlivý hráč.

Otázkou a možnou výtkou ostatních je Timo Meier v top 6. Meier se ale zlepšoval i během ročníku, je to mladý útočník se solidní rychlostí a dobrou hrou do těla, takový klasický winger pacifiku, akorát v modernějším pojetí. K dvojce kouč + Alex "nemůže hrát centra" Galchenyuk vhodný doplněk, i když by se určitě dalo najít něco ještě vhodnějšího. Eichel s Galchenyukem ale působí skvěle, oba jsou výborní playmakeři, ale zároveň taky skvělí centři s výborným one-timerem. Meier by jim mohl dělat prostor a chodit do brány. Nemusela by to být špatná kombinace.

Ale co se mně osobně na tomto týmu líbí nejvíc? Už jsem to naznačil před ofiko zkompletováním sestavy. Ta 1st line, to je pro mě orgáč a chtěl bych to vidět naživo. Couturier po kariérní sezoně, proti top lajnám soupeře by si užil až až. Možná by neměl až tolik bodů jako vedle Girouxe, ale tahle lajna má všechno. Hrát proti ní by bylo za trest. Bergeron mezi křídly Stone, který letos byl víc jak PPG v té real life Melnykově skvadře, naprostej klenot prostě. A pro Kreidera já osobně mám taky slabost, do it all player zase, s Larkinem skvěle shutdownoval na MS, trošku ho brzdí zranění. Přesto moderní powerforward, speed, edge, tak trochu zm*d, jakého potřebuje každý tým. Naprosto geniální lajna, možná jedna z nej, co letos byla složena v KD.

Celkově tedy skvělý dojem a třetí místo u mě. Wellness done :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES