Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Washington Capitals - Heny

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

> > > :cup: < < <

Obrázek


Max Pacioretty ☺ Evgeni Malkin ☺ Oliver Bjorkstrand
Boone Jenner ☺ Nicklas Backstrom ☺ Leon Draisaitl
Brendan Perlini ☺ Mikael Backlund ☺ Joonas Donskoi
Brock McGinn ☺ Pavel Zacha ☺ Evan Rodrigues

+ Valentin Zykov

Jaccob Slavin ☺ Aaron Ekblad
Thomas Chabot ☺ Ryan Pulock
Matt Grzelcyk ☺ Niklas Hjalmarsson

+ Tucker Poolman

Matt Murray
Malcolm Subban

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Salary Cap: 76 mil.
Cap Payroll: 75.9575 mil.
Cap Space: 0.0425 mil.
Tenhle tým má všechno. Jména na centrech, sexy beky, jednoho Čecha, Afroameričana..
V obraně chybí pořádná veteran presence. Takže :thumbsdown:
AndyF píše:V obraně chybí pořádná veteran presence.
Obrázek

A 3x :!:
Rozhodně nejlepší centři a nejlepší třetí lajna. Obrana trošku slabší imo. :doh:
Tak jdeme na to. Pro mnohé největší favorit, skoro každoročně, i pro mě byl. Letos i teď jsou hlasy, že by to mělo být první místo. Já mám prostě top 4 týmy teď a je to na minci, co rozhodne. Každý tým má něco do sebe, tento je třeba top vepředu, C depth unreal. Je to heavyweight, ale já prostě nemůžu jinak, než nechat Henyho pod stupni.

V bráně no problem, dvojnásobný SC winner, sice po horší sezoně, ale ta byla ovlivněna mnoha faktory. Rázem jasná jednička, větší tlak, zranění a úmrtí otce. Pořád ale super volba do brány, mladý top gólman. Subban se otřepal z těch svých předešlých NHL startů a jako backup je úplně v pohodě.

Útok působí možná nejsilněji ze všech. Líbí se mi Zacha zakompovaný jako 4C, líbí se mi pick Rodriguese, dost často jeden z nejagilnějších hráčů v zápasech Buffala. Od Zykova letos čekám pokračování toho, v čem začal. Backlund na 3C velkej luxus, ale parádní volba. Donskoi taky dobrá volba, Perlini letos breakout, dobrá volba, i když vidím i lepší křídla pro třetí lajny někde. Nebo srovnatelné, takže nějaký extra edge tu není, když vidím ty další 3C jako Trocheck nebo Zibanejad.

2nd elite prostě, Backström s Draisaitlem a Jennerem, to noční můra všech soupeřových top lajn hrát proti takové lajně. Ta má všechno, skill, two-way schopnosti, elitní scoring power. Asi nejlepší lajna letos. První na tom je podobně, zdravý Malkin je pořád top 3 centr, Pacioretty by po jeho boku určitě rozkvetl a zase se blížil nebo spíš i překonal 40golovou hranici. Bjorkstrand tomu neublíží, schopný mladý hráč.

Já ale nejsem spokojen teda s obranou. Ty rozdíly mezi vámi tady byly orpavdu minimální, každý měl nějakou menší mezeru. Tady i přes top útok vidím v té obraně opravdu mezeru. Líbí se mi třetí pár zkušeného Hjalmara s Grzelcykem, který je ve správné úloze, hrál letos velmi dobře. Moderní mladý bek. Jenže ta top 4 prostě pokulhává. Slavina beru, pro mě jasnej top 4 i top pair materiál. Ale zbytek? Ekblad po těch slabších ročnících v top pairu po boku Slavina? Nevím nevím, nepůsobí to na mě dobře. Asi by to vypadalo lépe, kdyby byl kvalitnější 2nd pair. Ale dám tam 2 rookies, kteří pomalu ještě ani neměli prostor ukázat, co v nich je, to je trochu moc velká risk. Jeden ok, oba a ještě spolu, za mě tady kámen úraz, hlavně Pulock, kterému ta transition mezi dospěláky trvala moc dlouho na můj vkus.

Vyvstává ve mě prostě otázka, jestli se nedalo upustit třeba od Backlunda nebo jiného dražšího útočníka na úkor nějakého lepšího beka do top 4. Obrana jako celek je z těch 4 týmů, co mi zbyly k hodnocení, nejslabší. Pro mě tedy letos 4. místo.
tomasinho píše:za mě tady kámen úraz, hlavně Pulock, kterému ta transition mezi dospěláky trvala moc dlouho na můj vkus.
To je jako kdyby si řekl, že je Martin St. Louis špatný hráč, protože mu ta transition mezi dospěláky trvala moc dlouho. Vždyť na tom nesejde, kdy do NHL prorazí. Teď je Pulock naprosto super. Leddy by se měl bát o jedničku. Už letos vykazoval čísla prvního páru. To samé Chabot.
Pokud Ti vadí dva rookies v páru (ach ta vet presence), zkus využít slovíčka variabilita, které tady nejednou zaznělo. Od toho je tam Hjalmarsson, kterého můžeš posunout výš, kterému se v Arizoně vůbec nic nestalo, který je stále ten stejný hráč. A prostě to ve své hlavě prohoď. Např. takto :arrow:

Chabot – Hjalmarsson
Grzelcyk – Pulock

Chabot s Pulockem byli napsáni spolu, páč bych je nerad brzdil. A to v čemkoli. Chabot s Pulockem jsou napsáni spolu proto, abych dal důraz na to, že jim věřím. Zpočátku klidně off zone starty a přidávat. Grzelcyk a Hjalmar by si zase střihli shut down. Grizzly není totiž jen PMD, má i výborný defenzivní impact na hru svého týmu.
tomasinho píše:Ekblad po těch slabších ročnících v top pairu po boku Slavina?
Jakkoli zpochybňovat Slavina je přinejmenším úsměvné. Stačí se podívat, jak dokáže eliminovat střely ve svém pásmu. Ohrožený je v podstatě jen pravý horní roh, kde tolik neoperuje.

Obrázek

Ekblad má neodmyslitelný potenciál a opravdu špatnou sezónu měl předloni. Navíc čekám výrazný breakout. Like Hedman & pátý rok. Ono, pokud ti nevadí EJ v prvním páru u Logana, proč by měl potom Ekblad? Když si teda vezmu paralelu s Loganem (jenž má dle Tebe tu obranu lepší), tak já bych určitě volil jako čtyřku Chabota oproti Edlerovi. Který je, jak si sám řekl, za zenitem. + Troubovatění
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES