Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Paul Stastny

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

canesman píše:
EASTON píše:ano napisme ho...napiseme tam nick-y ktore s tymto suhlasia mozno to pomoze .no mozno nie....ale vylepsi to naladu ,ze sme to nenechali tak.
ja by som bol za,ved co, uskodit s tym nemozeme :)
Ja sa tiep pripojim.Treba niekoho,kto to sformuluje na nejaku uroven a "podpiseme sa " pod to...Podla mna pravidla su na to,aby sa dali urobit vynimky.Tak teda preco by to nebolo mozne?A aj keby sa to nepodarilo,ale aspon mat zaujem o to riesit to a nie alibisticky sa vyhovarat na pravidla IIHF. BEAT THE SZLH!!!!!!

tiez sa pridam.mozno by som aj zbuchal nejaky ten text :)

ratajte so mnou :wink:
podla mna by bolo asi aj lepsie, keby sme tam dali skutocne mena... no newem..

pane jo, tak ten Paul teda vyvadza :roll: obdivuhodna seria, obdivuhodne vykony :thumbsup:

Obrázek

...

ja nechapem totich funkcionarov..
som cital ten clanok co stastny hovori ze sa vobec nebrania reprezentovat slovensko...a ze by aj sli..
lenze tam su nejake legislativne problemy..ze museli by odohrat dajake zapasy v lige ci co...a ze Yan uz startoval na MS za USA ale napr..na svetovom pohari a olimpiade im to vobec nebrani reprezentovat..slovensko kedze to neorganizuje IIHF...
a neze by sa hokejovy zvaz snazil riesit taketo problemy sa radsej na cele s panom sirokym /vysokym ci bystrozrakym/ riesia velke ho..o...
toto uz fakt hranici s debilitou..

Paul ukoncil svoju skvelu rekordnu seriu.HMM skoda.Ked som pozeral vysledok,tak som dufal,ze aspon bodik mat bude.Zial nie.Ale aj tak skvely vykon.

tak ako s tym listom, kto ho spise? :D

Na taketo nieco ak to ma mat nejaku hodnotu sa robi specialna stranka kde sa napise peticia a kto to chce podporit tak tam da svoje meno. Bude tam pekne vidiet cely zoznam kolko ludi podpisalo. Velkou vyhodou je ze to lahko siritelne, staci dat do najznamejsich for link na stranku a ludia to podpisu pretoze im to nic neda hodit tam svoje meno.

Teda urcite aj email je lepsi ako nic ale u nasho hokejoveho zvezu to nebude mat velku hodnotu.

Jasne lahko sa hovori ale uz tu stranku spravit to chce niekoho kto sa toho ujme. Netrebalo by nijaku zlozitu stranku. A v najhorsom pripade sa daju pouzit specializovane stranky kde si vytvoris vlastnu peticiu.

debil píše:Na taketo nieco ak to ma mat nejaku hodnotu sa robi specialna stranka kde sa napise peticia a kto to chce podporit tak tam da svoje meno. Bude tam pekne vidiet cely zoznam kolko ludi podpisalo. Velkou vyhodou je ze to lahko siritelne, staci dat do najznamejsich for link na stranku a ludia to podpisu pretoze im to nic neda hodit tam svoje meno.

Teda urcite aj email je lepsi ako nic ale u nasho hokejoveho zvezu to nebude mat velku hodnotu.

Jasne lahko sa hovori ale uz tu stranku spravit to chce niekoho kto sa toho ujme. Netrebalo by nijaku zlozitu stranku. A v najhorsom pripade sa daju pouzit specializovane stranky kde si vytvoris vlastnu peticiu.
To je dobry napad.Uz ho len zrealizovat.Ja si pamatam,ked bola vytvorena stranka,ked mal Schumi skoncit,tak tam fans vypisovali aby ostal...nieco na ten sposob by bolo super...

Vytvorit peticiu na nejakej stranke s peticiami nie je problem to mam za 5 minut. Ale lepsie by bolo keby niekto tu stranku spravil, lebo hentam to bude iba text peticie plus nejaky jeden obrazok a aj nazov domeny ktora napovie o co ide by pomohol.

to je vlemi dobry napad s tou peticiou ale asi to nepomoze vela uvid sa a ako by ste im to poslali?

Toto som iba vyskusal jak by to vypadalo keby sa vytvori peticia na nejakej stranke takze to neberte vazne to je iba na ukazku. Aj ten text tam bol iba tak narychlo napisany. Samostatna stranka by bola ale daleko lepsia.

http://www.ipetitions.com/petition/paul ... slovensko/

a urobi dakto tu stranku alebo uz mame zacat toto podpisovat? :)

Nepodpisuj. To tam nejako lepsie neformulujem ked nebude stranka. Alebo mozes ale iba tak skusobne. Este pozrem ci nie su nejake lepsie stranky kde sa daju aspon nejake obrazky dat.

Dalsie moznosti:
http://www.gopetition.com/online/11545.html P.S.Ten text tam je iba zo srandy. :D

ta prva sa mi paci viac,lebo druha by neurobila moc dobre ani hokejforu,kedze tam boli zvolene tvrdsie vyrazy.v podstate s nimi suhlasim,ale hadam sa to da napisat jemnejsie.inak je to dobry napad,ak sa neurobi ta stranka(co pochybujem,ze sa urobi) tak aj tato peticia nie je zla.dalo by sa to celkom dobre sirit.

Ale ved to je iba tak na ukazku. Jasne ze by to nebolo hentak formulovane. Stale si vsak myslim ze to nie je bohvieco takto na nejakej stranke s peticiami.

no ja ti neviem,vzdy lepsie jak nic.ale ak by sa niekto podujal urobit tu stranku,bol by som za.

sice si to debil len na skusku robil, ta prva sa mi dost lubila... no pome skuste niekto spravit stranku, lebo fakt hentam by to bola asi ,,len dalsia nudna peticia..."
drzim palce

Pridam sa k Vam. Ta prva formulacia bola super.

Ja stranku urobit neviem ale mame tu dost schopnych manikov na to tak hadam sa niekto najde a pomoze. :)

aj vam to tak priserne lezie na city,ked na galaxii ten komentator cesky cita jeho meno ako "pól stastny" a nie šťastný? :evil: :x

nechcem nejako rypat, ale majstrovstva sa blizia a my sme s tou peticiou ani poriadne nezacali :? teda samozrejme okrem debila..
ide niekto spravit tu stranku ci ako? ja sa do toho kkt rozumiem, inak by som to aj mozno skusil... :(

Schwolco píše:nechcem nejako rypat, ale majstrovstva sa blizia a my sme s tou peticiou ani poriadne nezacali :? teda samozrejme okrem debila..
ide niekto spravit tu stranku ci ako? ja sa do toho kkt rozumiem, inak by som to aj mozno skusil... :(
Ja som tiez kkt do tychto veci,ale inak som pripraveny bojovat o Stastny brothers 8)

no ohladom peticie som navrhol nieco cepimu tak uvidime co z toho bude. :)

Skuste ist priamo za prezidentom, nemyslim Sirokeho, ale toho druheho :D Ten je fanusik sportu i hokeja :cool: A Sirokemu hadam dohovori na zapase pocas finale extraligy alebo mu to da prikazom :hufi:

OpenFire píše:no ohladom peticie som navrhol nieco cepimu tak uvidime co z toho bude. :)
takze dnes som to co "prerokoval" s panom j. :) okrem toho "podstatneho" Obrázek som sa samozrejme opytal na :?: Paula..v tom stave v akom j. bol, co to prislubil, no uvidime ak bude(me) v tom fit stave... :wink:
..pocas vikendu budem vediet co a ako..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES