Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Paul Stastny

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

http://www.sport.aktuality.sk/special/m ... yna-paula-
uz ma sere cely zvez.. vymenit to, neh su tam poriadky, lebo slovensky hokej neni cisty :(

Dneska je rozhovor s Petrem Šťastným i v České deníku Sport a kritika slovenského hokej.svazu je opravdu velmi silná.
Vůbec to nechápu proč Šťastný nehraje za Slovenskou reprezentaci :o

excelent píše:Dneska je rozhovor s Petrem Ĺ ĹĄastnĂ˝m i v ÄŚeskĂ© denĂ­ku Sport a kritika slovenskĂ©ho hokej.svazu je opravdu velmi silná.
Vůbec to nechápu proč Šťastný nehraje za Slovenskou reprezentaci :o
lebo si ho zrejme amerciky hokejovy zvez vazi viac nez slovensky :?

Tak po prve: vobec to nie je tak, ze by Stastneho niekto zo zvazu nechcel. Stastny nemoze reprezentovat Slovensko, pretoze podmienka je odohrat 2 cele sezony na Slovensku ( alebo 3 ? ale mylsim, ze 2). Je jasne, ze urcite by Stastny neprisiel hrat napriklad do takeho Trencina :D . Takze Peter Stastny zase iba kyda na tych hore...
Co sa tyka toho, ze je Paul Stastny v sekcii SLOVACI V NHL tomu vobec nechapem, pretoze on je taky Slovak ako ja Americanka...

Misinka píše:Tak po prve: vobec to nie je tak, ze by Stastneho niekto zo zvazu nechcel. Stastny nemoze reprezentovat Slovensko, pretoze podmienka je odohrat 2 cele sezony na Slovensku ( alebo 3 ? ale mylsim, ze 2). Je jasne, ze urcite by Stastny neprisiel hrat napriklad do takeho Trencina :D . Takze Peter Stastny zase iba kyda na tych hore...
Co sa tyka toho, ze je Paul Stastny v sekcii SLOVACI V NHL tomu vobec nechapem, pretoze on je taky Slovak ako ja Americanka...
Pravda :D Ja ho ani nechcem, naj si pekne hraje za USA :cool:

SAmozrejme,ze cely problem ma hlavne rysy v osobnych averziach Stastneho a Sirokeho.ALe tu Stastny naznacoval,ze vynimka sa dala pretlacit,lebo je logicke,ze Paul by nesiel na Slovensko hrat dve sezony.Ale Siroky a spol. ani len nenaznacili aspon maly naznak zaujmu o to aby trocha lobovali....Stastny aj uviedol nejaky priklad,ze vynimka sa da "vybavit.ALe nebola ochota...A moj osobny nazor?A co je,ked otec aj mamka su slovaci?Arab?Fin?Je to slovak ,ktory sa narodil v CAN a hra za USA.....

je to dost dobry hrac fakt dobry :cool: :cool:

no ty moj kok.t :o :o :o
wolf napisal cely prispevok gramaticky spravne :shock:

edit: nespamuj kripel

Myslim ze bude patrit v NHL medzi nadpriemernych hracov, prinajhorsom medzi priemernych... Ale urcite z neho nebude nejaka obrovska legenda

Na toto p. Ĺ ĹĄastnĂ˝ zabudol...

http://www.hokej.cz/index.php?view=clan ... 0&id=34764

Vanekova mama je Slovenka ???? otec cech ??? to som nevedel do riti mali by sme super reprezentacny tym !!!!!

Vzdy sa da spravit vynimka. Tak, ako ked sa Slovensko dostalo na olympijske hry v Lillehammeri v roku 1994, pricom sme boli po rozdeleni CSFR zaradeni do C skupiny MS.

Trocha neskoro,ale musim napisat,ze Paul JE Slovak,i ked reprezentuje USA.Dokonca reprezentoval Slovensko"18" na Svetovom pohari v Piestanoch (spolu s nim aj Brian Ihnacak).Obaja sa narodili v Kanade.Aj Paul,i ked tu pisete,ze sa narodil v USA.

Preco Paul Stastny nereprezentuje Slovensko?
1.Prisiel by o obcianstvo USA,ak by mal kanadske,nebol by to problem,mohol by mat dvojite.
2.Moze si raz zahrat s bratom v repre.
3.Podla novych reguli,by po poziadani slovenskeho obcianstva,musel nepretrzite odohrat na Slovensku dve sezony,co je asi nerealne.

:) Tedy děvče,četl jsem 3 krát tu stránku jak si přidala o občanství.Kdo jak může a nemůže reprezentovat,ale je to tak zamotané,že kdybych to četl po čtvrté tak mi to stejně nebude jasné.Podle mě IHF by k tomu mělo sepsat srozumitelné vyjádření a nějak to zjednodušit.Toto je tak nepřehledné,že se nedivím,že se v tom dělají chyby.Vždy jsem myslel,že je to podle místa narození a teď se do toho plete národnost rodičů a jestli dotyčný nereprezentoval někdy v minulosti,tu či jinou zemi..Vůbec to nechápu,protože ty regule jsou pro každý turnaj jsou jinak.U nás to byl PETR Nedvěd.Pamatuju ho jak v dresu Kanady,tak v Českém dresu.Tušim na OH za nás hrát mohl na MS ne,nebo obráceně to bylo.Už nevím..Může někdo logicky vysvětlit jak to je?Vždyť v každém turnaji je to jinak :!: . :evil:

svk píše:Preco Paul Stastny nereprezentuje Slovensko?
1.Prisiel by o obcianstvo USA,ak by mal kanadske,nebol by to problem,mohol by mat dvojite.
2.Moze si raz zahrat s bratom v repre.
3.Podla novych reguli,by po poziadani slovenskeho obcianstva,musel nepretrzite odohrat na Slovensku dve sezony,co je asi nerealne.
Slovenské občianstvo sa nevylučuje s americkým, takže by ho mohol mať pokojne. Viď jeho starší brat. Toľko k občianstvu.

Ak niekto posudzuje podÄľa prĂ­kladu Jevgenija Nabokova, tak:
1. Nabokov hral dlho v ruských hokejových súťažiach
2. Slovensko nie je Ruská federácia
3. Peter Šťastný je pokrytec, jeho syn reprezentoval Slovensko, mohla sa už vtedy začať vybavovať výnimka a najmä občianstvo, ak sa seriózne rátalo s jeho nasadením do slovenskej repre.
Paul odstartoval sezonu famozne... slovaci mozeme len lutovat... :(
moj oblubeny hrac za colorado aj zo sakicom celkom dobry :D
tak tento chlapec ma čoraz viac prekvapuje :lol: darí sa mu, je pri plovici gólov čo Colorado da tak len tak ďalej a nech potiahne aj mareka
no tak dnes mu to vislo 2 goly to je super zatial sa mu dari a to ma tesi :cool:
colorado gogogogo colorado gogogogo
velmi dobry hrac...len skoda ze nehra za slovensku reprezentaciu :D ale co sa da robit hlavne nech pomoze Coloradu k Stanley Cupu :)
Tak tohto hraca ozaj nemam rad je mi strasne nesimpatyci a cepi ma pravdu cely otec.
Sledovat Paulove vykony je radost aj smutok zaroven. No ale drzim mu palce, nech sa mu dari. Hoc aj v americkom drese...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES