Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Paul Stastny

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

takze co hovorite zatial na vykony tohto "Slovaka".trufol som si ho dat do sekcie Slovaci v NHL,ved tie hokejove vlohy urcite nema po mame :D urcite je lepsi ako Yanicko.neviete,ci by mohol reprezentovat SR?aj ked je to podla mna viac ako malo realne :(
a statistika:
10Z-2G-7A-9B

aj ked viem,ze open ma asi za tuto temu sunda,a mozno nebude sam.

No Open si ta poda,na to sa uz tesim :D.Inak ja fandim Paulovi,tak,ako slovakom,predsa len vzdy,ked ho spomenu,tak spomenu aj Slovensko.Mrzi ma,ze rodicia sa mu nevenovali viac,co sa tyka slovenciny :(

No ved nasi legionari zo zamoria sa s nim bez problemov dohovoria aj po anglicky :lol:

nehral uz nahodou za USA na poslednych dvoch MS a OH06? Ci to bol iny stastny?

hral tusim na jednych MS,a OH,to neviem.ale bol to Yanko :D

hej, to bol bracka, ale ten bol aj 05, aj 06 MS

moze byt.ale Paul ma talent po otcovi a Yanik asi po mamke,lebo moc mu nejde zatial.
inak joe mohol by si si upravit uz ten podpis :wink:

Vyzerá to, Ĺľe Paul je talentovanĂ˝ hokejista.Len podÄľa mĹ

no,ja viem,ze do tejto temy asi nepatri,ale aj tak mi to nedalo.urcite sa viac citi ako Amik,a na Slovensku mozno ani nebol.ale bol by som rad keby sa rozhodol hrat za nas.aj ked sanca=0,1% :(

Neviem preco by som vas mal za tuto temu sundavat, vsak aj ja ho pokladam za slovaka, ale za nasu repre asi tak skoro hrat nebude hlavne kym tam bude Siroky :?

O Palovi :D sa to uz vedelo davno ze je to velky talent aj je omnoho lepsi ako Yan je to nieco podobne ako Hossovci, Paul=Marian Yan=Marcel :wink:

OpenFire píše:Neviem preco by som vas mal za tuto temu sundavat, vsak aj ja ho pokladam za slovaka, ale za nasu repre asi tak skoro hrat nebude hlavne kym tam bude Siroky :?
Tak ja ho teda za Slováka, vôbec nepokladám.On je Amík.Narodil sa tam ,cíti sa tak a bude aj reprezentovať USA.Uvidíš.Bolo by pekné, keby chcel reprezentovať Slovensko, ale neverím tomu.Prečo si mysliš, že by sa cítil ,ako Slovák?Kvôli tomu, že jeho otecko, sa tu narodil?Nebuď naivný.Kajo to napísal dobre, že sa Paul cíti zrejme viac ako Amík, ale, že by aj tak chcel, aby nás reprezentoval.To beriem.Ale Open napísať, že ho pokladáš za Slováka :?: To si už trochu prestrelil.Veď on tu, možno ani nebol.A aj keby bol, tak tu nestrávil toľko času, aby sa cítil ako Slovák. To by som rovnakou logikou mohol chcieť ,aby za nás hrávala Hingisová.My máme dosť talentovaných našich hokejistov, ktorý by mali dostať šancu Balej,Rúžička,Kopecký,Olvecký ...

Milos: Presne tak ako Cesi pokladaju Holika a NEdveda za svojich a pritom oni sa uz davno nehlasia k ceskej narodnosti.

Myslis ze naivita je to ze si myslim ze syn legendy Slovenskeho hokeja raz bude hrat za repre? Tak potom neviem, Viem ze sa narodil v Amerike a ze ho to skor taha do repre USA ale ja si myslim ze reprezentovat krajinu v jeho pripade nebude v ramci narodnej hrdosti ale bude to brat ako keby hral za klub. Keby bol Stastny na mieste Sirokeho tak ja verim tomu ze by za nasu repre hral.

Paula ja nikdy ako Slováka brať nebudem, hoc by sa zmenilo vedenie a Široky odstupil, narodil sa v USA, je to Amík :!:
Dokonca aj samotny Peter, sa už citi viac Amíkom ako Slovákom a tie jeho reči, aky je on velky Slovačisko si može strciť do :censored:
Mna nezaujmaju vykony jak Paula tak ani Yana či jak sa to píše.
Presne ako to napísal Milos suhlasim, mi mane dosť talentovanych hokejistov, ktorí onedlho verím, že prerazia, velku šancu dávam hlavne Kopeckemu, Ružičkovi, Valábikovi, Sekerovi a Laščekovi!
Dokonca sa najdu aj v našej extralige a je ich dosť napriklad v Slovane teraz :wink:

Derryl píše: narodil sa v USA, je to AmĂ­k :!:
tak potom za Slovaka neber ani Bondru ani Bondrove deti ani deti dalsich nasich hokejistov ktore sa narodili mimo SVK

OpenFire píše:
Derryl píše: narodil sa v USA, je to AmĂ­k :!:
tak potom za Slovaka neber ani Bondru ani Bondrove deti ani deti dalsich nasich hokejistov ktore sa narodili mimo SVK
zvlasť od teba som prekvapení, že si ho tak zastavas, ty ktorí kolkokrat hoc je nejaky hrac lepsi ale nieje Slovák nevieš uznať jeho kvality!
Peťo hoc sa narodil na Ukrajine ale je to Slovačisko jak repa a takych si vážim!

Tenhle hrac bude asi neco jako Bobby Holik, co? :D

Teraz hra AVS v zlozeni :
Brunette-Sakic-Svatos
Wolski-Stastny-Hejduk
Laaksonen-Arnason-Laperiere

zaujimavy naozaj ten druhy utok ale ked sa im dari

Derryl píše:
OpenFire píše:
Derryl píše: narodil sa v USA, je to AmĂ­k :!:
tak potom za Slovaka neber ani Bondru ani Bondrove deti ani deti dalsich nasich hokejistov ktore sa narodili mimo SVK
zvlasť od teba som prekvapení, že si ho tak zastavas, ty ktorí kolkokrat hoc je nejaky hrac lepsi ale nieje Slovák nevieš uznať jeho kvality!
Peťo hoc sa narodil na Ukrajine ale je to Slovačisko jak repa a takych si vážim!
Povedz mi len jedneho hraca ktoreho kvality som neuznal ( samozrejme okrem cechov) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ved ja viem ze Bondra je Slovacisko ako repa vsak to bol moj uplne detsky idol ked som vstaval rano o 6:00 a prve co som spravil som pozeral na TXT ci nasi nebodovali a este ked hral WSH tak to bolo este nieco navyse pretoze Bondra bol pre mna stale cislo jeden a pamatam si ako mali niektory narazky ze je to Ukrajinec a nieje Slovak ale ja som si ho stale zastaval, dokonca aj s Matejko a Janikom sme sa stale hadali kto je lepsi Palffy alebo Bondra a boli to fakt husté hádky ale az ked nasi ziskali zlato v Goteborgu tak si myslim ze obidvaja sme pochopili ze obidvaja su vynimocny.

Opakujem: Ja Paulovi budem fandit tak ako som mu fandil doteraz v nizsich sutaziach, pretoze o jeho talente som vedel uz davno, ale stale ma bude skriet to ze nehra za Slovensko... mozno raz.

este nieco... Derryl velmi ma vedia nasrat take reci ako Stastny sa hra na Slovaciska atd... Vies vobec kolko toho Stastny pre SVK spravil? Je to najvacsia osobnost hokeja ktoru si pamataju v NHL (Mikitu ako Slovaka nikto nebere) Za repre odviedol vzdy maximum a co sa tyka manazerskej cinnosti tak tam sa dokonale prejavil napriklad ked naliehal na Majitela STL aby pustil Demitru na MS v Helsinkach kde sme mimochodom ziskali bronz a Demitra to poistil, dalej sa neda nespomenut ZOH SLS kde by sme s hviezdami ako Sechny, Torok mohli pilit drevo, a budme radi ze sme tam neskoncili posledny. A neda sa tiez nespomenut aku pracu odviedol pre SVK v ramci STL kde na jeho naliehanie sa vytvoril utok Demitra-Handzus-Bartecko a patril k najlepsim v lige alebo neskor dotiahol Nagya a pozrime sa na Hadzusa a Nagya teraz aky su z nich vynikajuci hraci.

Siroky nikdy tolko pre SVK neurobil :evil:

ja Petra Stastneho sice uznavam ako hraca,ale ako clovek je mi trochu nesympaticky.mozno to robi aj to suslanie :D
ale musim uznat,ze na nasom hokeji mu fakt asi zalezalo(a ja dufam,ze aj zalezi).

Ale spat k Paulovi :) Je to skutocne velky talent a buducnost klubu z Colorada. A urcite odohra aj nejake tie zapasy za narodny tym a dufam, ze aj medzi najlepsimi hracmi na svete na ZOH. Ale nie za Slovensko, ale za USA :roll: Ja nevidim ziaden dovod preco by mal hrat za Slovensko, ktovie, ci tu vobec niekedy bol. Ma sice korene na Slovensku vdaka svojmu otcovi Petrovi, ktory spravil pre Slovensko strasne vela, ale to predsa nie je dovod, preco by mal hrat za Slovensko. Sice jeho otec hraval aj za Kanadu, ktoru taktiez povazoval za svoju vlast rovnako ako Slovensko, ale Paul ma podla mna takyto vztah len a len k Spojenym statom :)

Open: ten tvoj Prešťastny tak na Slovensky hokej se*e, kedže je europoslancom, kde bere prachy za nič, kedže sa tomu tak rozumie jak kura do sopla :lol:
A dohodil ho tam bicklista Miky.
A to jeho komentovanie pochopili jak v STV tak aj v kratky cas na Markize! ( raz tam beĹľali MS)

Derryl: ale ked reprezentoval Slovensko tak si na neho nenadaval, ked spravil vsetko to co som pisal v predchadzajucom prispevku tiez si urcite nenadaval. alebo ano?

OpenFire píše:Derryl: ale ked reprezentoval Slovensko tak si na neho nenadaval, ked spravil vsetko to co som pisal v predchadzajucom prispevku tiez si urcite nenadaval. alebo ano?
zas si nemysli, že som na strane Širokeho to nie, ale vravím, že Štastny, nieje taky svatuškar za akeho ho pokladáš ti.
Ako hokejista bol skvely, to mu nemožno uprieť, ale pamatas sa ako odmietol trenovať našu reprezentaciu?
A toto mu nikdy nezabudnem, zvlasť preto, že to musi byť pre každeho trenera to najvyššie ocenenie a velká pocta.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS