Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Paul Stastny

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Matejko píše:
Derryl píše:zvlasĹĄ preto, Ĺľe to musi byĹĄ pre kaĹľdeho trenera to najvyššie ocenenie a velká pocta.
On nieje trener!!!
Ale to ja velmi dobre viem, ale mal byĹĄ a odmietol to!
Všimaj si toto: pamatas sa ako odmietol trenovať našu reprezentaciu? A to som napísal ako predposledny prispevok k tomuto!
Ale nechajme to uĹľ tak: pretoĹľe to nikde nevedie ,kaĹľdy si stojĂ­ za svojim!

toto je podla mna pekna blbost,uz v tom sa sekli,ze ak by reprezentoval,tak nie Kanadu ale USA :roll:

http://www.bleskovky.sk/cl/12/135660/Pa ... bo-Kanada-

kajo píše:toto je podla mna pekna blbost,uz v tom sa sekli,ze ak by reprezentoval,tak nie Kanadu ale USA :roll:

http://www.bleskovky.sk/cl/12/135660/Pa ... bo-Kanada-
Presne tak.Aj podÄľa mĹ

v jednom denniku som cital,ze sa musi rozhodnut medzi USA,Kanadou a Slovenskom...ale podla mna v tom uz ma jasno a bude hrat za USA...aj keby ma velmi potesilo,keby aspon jeden syn Petra Stasntneho reprezentoval krajinu,ku ktorej sa tak hrdo hlasi...lenze Paul na rozdiel od svojho starsieho brata nevie po slovensky...ale ked sa na to pozriem takto...ja som z NR,a keby som si mal vybrat,ci budem hrat za Nitru,alebo za Blavu,odkial je moj otec,urcite si vyberiem mesto,kde som vyrastal ja....

Palo bodoval uz v 18tom zapase po sebe a prakonal tak novacikovsky rekord Teemu Sellaneho :!: :!: :!:

Nase vedenie spamatajte sa Paula Stastneho proste nasa repre potrebuje, nastupca Demitru :!: :!: :!:

OpenFire píše:Palo bodoval uz v 18tom zapase po sebe a prakonal tak novacikovsky rekord Teemu Sellaneho :!: :!: :!:

Nase vedenie spamatajte sa Paula Stastneho proste nasa repre potrebuje, nastupca Demitru :!: :!: :!:
Tak, uz coskoro sa to zrejme rozhodne. Colorado uz je zrejme definitivne mimo playoff a Paula uvidime na MS. A v akom drese :?: Moja prognoza je takato
:arrow:
USA 99, 9%
Kanada - 0,09 %
Slovensko - 0,01%
tisiciny sa mi nechcelo pisat :lol:
Slovensko vraj nemalo záujem

Príbeh Petra Šťastného je známy aj tým, že ako jediný hokejista sveta reprezentoval tri krajiny. V Československu bol dvakrát majstrom sveta, s tímom Kanady vyhral Kanadský pohár 1984, novú slovenskú reprezentáciu priviedol do

A-kategórie MS, bol jej kapitánom na olympiáde 1994.

Jeho syn Yan Stastny hral za USA dvakrát na MS, vo Viedni 2005 i v Rige 2006. Podľa pravidiel Medzinárodnej hokejovej federácie už nemôže reprezentovať inú krajinu. Hoci Paul Stastny hral vo výbere USA na Viking Cupe, má v otázke reprezentácie stále právo voľby.

Otec Peter má stále ťažké srdce na vedenie Slovenského hokejového zväzu. "Viem, že obaja synovia mali vnútorne prvú voľbu pre Slovensko. Žiaľ, necítili záujem z druhej strany. Stačilo, aby naša diplomacia prejavila trochu vôle a snažila sa zmeniť skostnatenú klauzulu IIHF, podľa ktorej hráč musí absolvovať v danej krajine dve juniorské sezóny. Môj priateľ, ruský minister športu Slava Fetisov v prípade Jevegenija Nabokova našiel riešenie."

Potom čo Nabokov hral za rodný Kazachstan na juniorských MS 1993/1994, nemohol v Salt Lake 2002 reprezentovať Rusko. Na ďalšej olympiáde v Turíne však už Nabokov chytal za zbornú.

Peter Šťastný: "Dal by sa nájsť rozumný kompromis o jednej generácii. Napríklad, aby zrazu povedzme Chelios a kopu ďalších nemohli hrať za Grécko. Slovensko nie je také bohaté na talenty, aby mohlo ignorovať synov Ihnačáka, Šťastného alebo Vaneka."

Obrázek Obrázek

paul Stastny bodoval uz v 18 zapase v rade cize super :cool: :cool: len takd alej

Ja by som bol velmi rad keby reprezentoval Slovensko.Ved nam by to len pomohlo a nie uskodilo...cize jasne plus pre SR repre!

nechcem nejako moc kritizovat nase vedenie,ale myslim,ak by to bol pripad Finska,Svedska,ci Ceska tak myslim,ze minimalne zaujem z vedenia by bol.nasi si asi myslia,ze takeho Stastneho nepotrebujeme,co je skoda.ale aj tak mu stale fandim

uz mi je zle z vedenia slovenskeho hokeja.. taky talent ako je Paul sa u nas tazko hladaa..
myslim ze keby velmo chceli, mohol by reprezentovat, ibaze to je banda urazlivych neschopnych ludi :beee:
ach jaj, no aby som nebol :offtopic: , taq koncim, kazdopadne, je to velkyy talent, velkyy syn velkeeho cloveka 8)

no Paul by bol urcite skvelou posilou do ansho timu. A tesi ma hlavne, ze je zaujem aj z jeho strany. Akurat si myslim, ze aj tak za nas hrat nebude, sak nase vedenie je blbe, ti pani tam myslia iba na svoje vyplaty. Ale ked mam pravdu povedat, ak nas nebude reprezentovat, tak mi to nebude az tak luto, predsalen nevie ani slovo po slovensky :roll:

no jo bolo by to velmi dobre keby Paul hral za nas dvojkriz ale ako ste uz povedali mame takych kretenov ktory nemislia na uspechy a na nic ine iba na ich bankove konta .a ked sa uz nieco nevidari tak uz odvolavaju trenera ale tu nejde ani tak o trenera ale o mancaft. a Paul by bola velka posila

minule bola debata s petrom stastnym a sa ho pytali,preco jeho synovia nehraju za SVK, on odpovedal, ze velmi chcel,aby hrali za svk,dokonca aj oni obaja velmi chcel (vraj najma paul),ale museli mat vraj dake hostovanie ci co na slovensku,aby za nas mohli hrat, oni chceli,ale siroky im to vraj nepovolil,tak z toho nic nebude....nepoculi ste to dakto? ak je to pravda,by mali od*ebat sirokeho, lebo paul stastny je fakt Pan hrac

Normalne ma privadza do zurivosti, ze nam spod ruku uteka taka velka posila..to debilne vedenie co im siblo v hlave?, ze taku hlupost vypotia z hlavy...ine by to bolo keby paul nechcel za svk hrat..ale ked je aj z jeho strany pozitivna odpoved tak nechapem co ty somari tolko vymyslaju...ved ked nam odide sucasne generacia tak neviem kto nas bude reprezentovat a hla paul ma len 20....dufam ze svoje rozhodnutie este zmenia...skoda ze obcania a fanusikovia slovenska tomu nemozu pomoct! :(

newiem ci to este bude mozne vybavit

V prvom rade blahozelam Paulovi k rekordu a dufam,ze to este potiahne prekona aj celkovy rekord(ak sa nemylim tak 22 zapasov).....
Pre mna su Paul aj Ian slovaci:ved aj mama,aj otec su slovaci....To,ze nie je slovakom moze len ta dnesna nechutna multikulturna spolocnost,ked sa to vsetko miesa.....a k vedeniu SZLH.Je to jedna banda spolu so SFZ...tychto hajzlov treba len obesit na vystrahu!!!!!!

Skor na vystrahu by som vytrhol staremu Stastnemu jazyk, lebo vie akurat tak hrat hokej a rozvracat repre, lenze na to prve je uz stary a to druhe nam ublizilo!

chorche: neviem o com to tocis? Stary Stastny urobil toho vela pre nas hokej aj propagaciu krajiny. To neznamena ze s nim suhlasim vo vsetkom ale obvinovat ho z rozvracania reprezentacie je nezmysel. To sa obrat na nase vedenie pocnuc estebakom Sirokym.

Ak ste neciatli tak chekujte tento clanok na SME. Iba debilizmus sucasneho vedenia zvezu a jeho neschopnost brani tomu aby Stastny hral za Slovensko a to som bol skeptik ale ten chalan by kludne za slovensko hral stacilo trochu snahy.

Bude skoda Stastneho..ale co uz ked taky neschopaci vladnu nasemu hokeju...mozno ze nam nejaky zazrak pomoze!

pekny clanok. Potesilo ma, ze rozumie po slovensky. Btw dnes Paul zase bodoval, dal vitazny gol. Tak ma napadlo, ze by sme na mailovu adresu SZĽH (szlh@szlh.sk) mali napisat nejaky mailik, nech sa spamataju. Sice to nepomoze, ale aspon budem mat lepsi pocit :)

ano napisme ho...napiseme tam nick-y ktore s tymto suhlasia mozno to pomoze .no mozno nie....ale vylepsi to naladu ,ze sme to nenechali tak.

Dalsi dobry clanok o mladom aj starom Stastnom na ESPN.

http://sports.espn.go.com/nhl/columns/s ... id=2796828

EASTON píše:ano napisme ho...napiseme tam nick-y ktore s tymto suhlasia mozno to pomoze .no mozno nie....ale vylepsi to naladu ,ze sme to nenechali tak.
ja by som bol za,ved co, uskodit s tym nemozeme :)

je to skoda ze Paul aj s Yanom nemaju slovensku narodnost.....pretoze ak by sme chceli aby hrali za nasu reprezentaciu tak by museli hrat 2 roky v nasej sutazi...a to je pre nich nepredstavitelne......lebo hraci ich kvalit by sem nechceli dojst...a kto vie ako by to vyzeralo keby vyrastali u nas a nie za morom....aj ked mozno maju talent po otcovi ale tu je to ina kava ako tam....tak len mozme americanom ticho zavidiet
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS