Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Martin Havlat

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

To je pravda, pro oba týmy je to riziko. Gáborík ted říká že je 100% fit a v pořádku, sem zvědav kolik zápasů odehraje :) stejně tak jako Havlát.
17. července 2009

Hokejový útočník Martin Havlát se po skončení uplynulé sezony nedokázal dohodnout s vedením Chicaga na prodloužení spolupráce a v rámci trhu s volnými hráči podepsal šestiletou smlouvu na 30 milionů dolarů s Minnesotou. I po změně klubové příslušnosti se však nepřestal zajímat o dění u Blackhawks, kteří tento týden překvapivě provedli rošádu na postu generálního manažera.

"Jednání neprobíhala mezi Dalem (Tallonem) a mým agentem (Allanem Walshem), ale mezi Dalem a McDonoughem. Proč? Jelikož McDonough nemohl vystát, že to byl hlavně Dale, kdo byl tak úspěšný, když vrátil Hawks kredit. Z posledního místa nás vytáhl do finále konference. Nezapomeňte hlavně na to, že jsme loni měli jeden z nejmladších týmů v lize," nešetřil osmadvacetiletý pravý křídelní forvard kritikou na hlavu klubového prezidenta.

"McDonough už dlouho dopředu věděl, že Dalea vyhodí. Chtěl ve funkci někoho, kdo dá na něj. Toužil po uznání, že právě on přivedl toho a toho hráče. K Daleovi jsem měl hodně blízko. Ostatní hráči jej mají také rádi. Vím, že všichni z týmu stojí na jeho straně. Stále jsme totiž v kontaktu. Byl jsem součástí opravdu výjimečného mužstva, to už ale nadále neexistuje. Jsem z toho hodně zklamaný," dodal po Patriku Eliášovi druhý nejproduktivnější Čech uplynulé sezony NHL.

idnes.cz
Jeho dosavadní výkony u Wilds vyvolávají spíše rozpaky! Doufám že se Martin zvedne a ukáže všem co v něm dřímá! Já mu věřím a fandím! Je radost ho sledovat! :thumbsup:
Je zklamáním... ani Gáboríka nenahradil a to se čekalo od něj víc... :( Ach jo snad se Martin zvedne s celou Minnesotou vždyť s Péťou jsou to oni 2 co by měli držet tým nad vodou...
Já bych to az tak cerne nevidel, vede bodování týmu, i když zrovna nezáří, hold Minnesota mu asi nesedí a nahradit Gáboríka je těžký, ten kdyby nebyl ze skla, kdo ví kde by až byl...To by se třeba i Jarda Jágr musel třepat o některé své rekordy...
A celkově bych řekl, že to není tak špatné jak to vypada, i kdyz juniorské reprezentace hrají tužku a chtělo by s tím něco udělat, jinak spadnem na uroven Švýcarů, tak ve 4 klubech v NHL je Čech první v bodování ( Florida, Minnesota, Montreal a New Jersey), ve 3 druhý (Colorado, Edmonton, Phoenix), navíc ještě Krejčí zraněný, ale takhle dobře na tom nejsou ani Švédi ani Američané (2+5) ani Rusové (2+2), k tomu Klesla nejlepší v +/- a to hraje za Columbus, trojice skvělých golmanu. Sice již NHL nehraje moc Čechů, ale v evropských ligách je hodně těch, kteří by na to možná měli.František Kaberle, Aleš Píša, Petr Sýkora, Petr Tatíček, Josef Melichar, Bonk, Krajíček, Lojek, Polák,Varaďa, Martin Růžička, Lukáš Zíb,Martin Straka, Žižka, Vlasák, Mojžíš, Burger, Malík, Trnka, Balaštík, Filip Novák, Skuhravý, Klepiš, Štěpánek, Bulis, Marek, Jágr, Novotný, Vašíček, Rachůnek, Kašpar, Škoula, Blaťák, Čajánek, Čáslava, Červenka, Klouček, Rolinek, Irgl, Bednář, Kreps, Plíhal, Jaroslav Hlinka, Jan Hlaváč, Jan Hrdina, Petr Tenkrát a třeba Petr Nedvěd, který se zase rozehrál - neříkám, že tihle všichni mohou hrát NHL, zvlášť u Hlaváče by to mohlo být velmi těžké, ale tihle všeci by měli šanci se poprát o sestavu nějakýho týmu a odehrát minimálně 20 zápasů za sezonu a když se podíváme na současnou soupisku Islanders nebo i 3., 4. řadu Edmontonu možná i víc než 20, ale i kdyby se z nich prosadila půlka - jsme zase na číslech, která byla pro počet českých hráčů v NHL v posledních letech typická. A to jsou i další, kteří NHL hráli, nehráli špatně a ted se ztratili v naší lize - příklad za všechny Kraft, ale věřím, že i v něm pořád něco je, víc než třeba v MacDonaldovi u Islanders.
Co řikáte na Havlyho trejd do San Jose? Podle mě velice dobrý tah.
Přesně tak... Havlát si IMO zahraje v lajně s Thorntonem a Marleauem. Kde by mohl pravidelně sbírat body :thumbsup: Na druhou stranu kdyby hrál druhou lajnu, tak i s Clowem a Couturem by si měl rozumět. Havlát se do Sharks hodí, určitě by měl bejt platnější než Heatley. Zároven si zahrje i Play-Off, kde by mohl San Jose pomoct v lepších výkonech a dotáhnout je dál :)
Tak Havlát zatím v SJ bída s bídou, navíc teď dlouhodobě zraněný... Smlouvu má dlouhodobou a dost vysokou... Bojím se, aby neztratil v NHL své dobré jméno a aby si ho týmy nepřehazovaly jako horký brambor.


Keby sa svojho času aspoň zranil aspoň "štandardným" spôsobom. :slap:
Jo, po měrně komické zranění... Škoda, Martyho mám rád.
Kdy se plánuje jeho návrat :?:
Najbližšie za 5 rokov. Treba ho čo najrýchlejšie vymeniť!!! Havlát by mohol ísť za nejakého mladíka a spolu s mladíkom aj výber v prvom alebo druhom kole draftu. Napr. Huberdeau + 2nd round pick 2013
:eek2: :shock: Ty by si GM teda nemohol byť :D Myslíš, že Florida by si vzala Havláta, ktorý je už po 30-ke za 2nd round pick a budúceho kapitána ? Are you on drugs ?
Veď ja si robím srandu :D Havláta by som poslal preč a mne je jedno za koho len nech to je výhodné. Počul som, že Sharks sa pokúšajú o Pavelca. Tomu končí zmluva a bude obmedzeným voľným hráčom. Havlát by mohol ísť do Winnipegu + s ním by mohol ísť nejaký nevýrazný hráč. Toto by som rád privítal. Pavelec by bol najlepší brankár v histórii klubu a nám by veľmi pomohol!!! :clap: :clap:
Tak Nabokov je doteraz. Ak by však prišiel Pavelec tak by jeho rekordy mohol prekonať. Ja si myslím, že Niemi je dobrý brankár ale potrebuje lepšiu dvojku. Ak by nevyšiel Pavelec na post jednotky tak aspoň nejakého dobrého náhradníka.
Tak Marty se po zranění hezky rozjel :klobuk_dole: Aspoň si trošku vylepší náladu po zpackané základní části a do PO půjde v lepší náladě (pokud se tam teda SJ dostane)
Koukal někdo na All Star Game? Tam mu to moc nešlo :D
Alex89 píše:Koukal někdo na All Star Game? Tam mu to moc nešlo :D
On tam byl?.. :eek2:
Reeper.89 píše:
Alex89 píše:Koukal někdo na All Star Game? Tam mu to moc nešlo :D
On tam byl?.. :eek2:
Letos určitě ne :giggle:
Neví někdo co Marty dělá přes výluku?
Nic. Má malé mimčo, tak chce být s ním.
dejf píše:Nic. Má malé mimčo, tak chce být s ním.
No navic mi neco rika, ze pri jehe zranenich by jeho megakontrakt ani nikdo nepojistil..
Když pojistili Hemskýho nebo DiPiho. :neviem:
V TELH patří Spartě ne? A ta myslím by na něj peníze mít mohla, otázkou je, jestli by ho chtěla.
Sice ho má Sparta, ale on říkal, že by šel jedině do Brna. A jelikož je stejně v Americe s rodinou, tak už asi ani nepočítá s tím, že by letos hrál.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG