Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sidney Crosby

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Ten chlapec (ved ma len 19) je skutocne vynimocny :angel: 6 bodov do rana proti Philadelphii ho dostalo na celo kanadskeho bodovania, z kadial ho uz nedostane nik, o tom som na 99% presvedceny :cool: :cool: :cool: A ma na to sa stat najlepsim hokejistom vsetkych cias :shock:

...

no tak jak vravis..cos sa stalo s malkinom mal taky dobry zaciatok a uz nic

no,neviem ci nic,stale ma viac ako bod na zapas.a Sidney je fakt super :cool: koli nemu ma rad pittsburg

Sidney je proste borec :cool: Nic jinyho se o nem neda rict...kam se na nej hrabou Kovalcuk, nebo Heatley...a ani ten Malkin na nej nema...
Uz se tesim, az bude ve vsech statistikach 1. Sidney Crosby. :cool:

Sidney je fakt dobry ale podla mna na Gretzkeho rekord nedosiahne ked skonci karieru bude mat tak 2460 bodov z toho 840 golov je to len moj tip urcite nie presny :D

Pre Sidneyho dalsie body, tentokrat do rana 4 (1+3), uz ma 7 bodovy naskok :cool: 10 bodov z 2 zapasov :cool: A to hra zatial iba za priemerny Pittsburgh, co za nejake 2-3 sezony, ked budu hrat Penguins o spicku. Dufam, ze sa mu budu vyhybat celu karieru zranenia :modlenie: a uz tuto sezonu nazbiera aspon 150 bodov :wink: Toto je len zaciatok :champions:

Já spíš doufám , že ho ještě letos něco zastaví a JArda vyhraje bodování, pak at si hraje jak si hraje, protože Jardu v počtu bodů tak jako tak překoná

neni sanca.Sidney bude proste prvy.kam sa nanho hrabe Jarda :P a aby to nevyznelo zas zaujato,ani Majo Hossa nema sancu

Tak třeba tu šanci na něj bude mít Laraque, i když to fakt zase né i já mám malý smysl pro fair play, ale jen malý 8)

tak ta jeho narazacka o mantinel nemala chybu 8) tiez si myslim ze ho uz nikto nedobehne sak ma z 28 zap. 50 bodov co je skoro 2 body na zapas :)

Mladej valĂ­ jak kdyby byl naspeedovanej. :D

No tak v poslednych 4 zapasoch 13 bodov za 3 goly a 10 asistencii + 9 plusovych bodov.Chlapec ma naozaj formu,som zvedavy do kedy mu vydrzi .

Tak už Jarda začíná dotahovat - je ro už jen o 3 body, i když Crosby má beztak nějaký zápasy k dobru :(

Crosby je talent a je to skvely hrac,ale to co sa mu podarilo minuly tyzden,tak bolo aj o velkom stasti.Neverim tomu,ze takto bude zbierat body aj vdalsich zapasoch....

take schopnosti ako ma Crosby by chcel asi kazdy !
Super hrac rychli vie presne vystrelit proste univerzalny vojak :lol:

kajo píše:neni sanca.Sidney bude proste prvy.
kajo:Crosby je výborný hokejista ,ale 1 nebude.Na Gretzkeho rekordy nedosiahne.Niektoré môže prekonať, ale o tých v počte strelených gólov a získaných bodov, môže tak maximálne snívať. :wink:

Tak rekord v počtu střelených gólů překonat může.... ten není zas tak nějak úžasnej - je mu 19... a může odehrát i více jak na sezón a kdyby každou sezónu dal 50 gólů, tak za 20 sezón má 1000, ale ty nahrávky nepřekoná určitě a body velmi velmi těžko

Vsetko je mozne a Crosby je velky talent a mozme od neho oÄŤakavaĹĄ Ĺľe nejake tie rekordy prepise

BigPete píše:Tak rekord v poÄŤtu stĹ™elenĂ˝ch gĂłlĹŻ pĹ™ekonat mĹŻĹľe.... ten nenĂ­ zas tak nÄ›jak úžasnej - je mu 19... a mĹŻĹľe odehrát i vĂ­ce jak na sezĂłn a kdyby kaĹľdou sezĂłnu dal 50 gĂłlĹŻ, tak za 20 sezĂłn má 1000, ale ty nahrávky nepĹ™ekoná urÄŤitÄ› a body velmi velmi těžko
Ale ty nepočítaš, aj možné zranenie.A v dnešnej NHL ,s tým musíš počítať.Na hráčov ako Crosby,Ovečkin si ešte nejeden obranca vyšlápne.To si nenechajú ujsť.

Crosby ale tolik golu nedá, on je spíše nahrávač.

milos76 píše:
kajo píše:neni sanca.Sidney bude proste prvy.
kajo:Crosby je výborný hokejista ,ale 1 nebude.Na Gretzkeho rekordy nedosiahne.Niektoré môže prekonať, ale o tých v počte strelených gólov a získaných bodov, môže tak maximálne snívať. :wink:
ja som to myslel,ze bude prvy tuto sezonu :)

BigPete píše:Tak rekord v poÄŤtu stĹ™elenĂ˝ch gĂłlĹŻ pĹ™ekonat mĹŻĹľe.... ten nenĂ­ zas tak nÄ›jak úžasnej - je mu 19... a mĹŻĹľe odehrát i vĂ­ce jak na sezĂłn a kdyby kaĹľdou sezĂłnu dal 50 gĂłlĹŻ, tak za 20 sezĂłn má 1000, ale ty nahrávky nepĹ™ekoná urÄŤitÄ› a body velmi velmi těžko
crosby??bavime sa o tom istom crosbym??tento nas crosby ma v priemere na kazdy streleny gol 2 asistencie...aby ten rekord musel prekonat, tak by sa z neho musel stat rydzi kanoier...k tomu rekordu sa ani len nepriblizili hraci ako bret hull, ktory dokazal nastrielat za rok aj 86 golov a ini...takze crosbymu moc newerim...skor by som si vsadil na to,ze prekona 2000 bodov...ale golov z toho bude asi tak 650...ak uz ma dakto realnejsiu sancu to prekonat,tak to je oveckin...stavil by som sa,ze pri dobrom zdravi,je v jeho silách nastrielať 800 golov...

Jen aby jsme se ještě nakonec všichni nedivili. Mladej válí. :D

toto meno si dobre pamatajte....lebo to bude LEGENDA NHL :!: :!: :!: .... urcite tento hrac ma predpoklady stat sa este lepsi ako The Great One (Gretzky) ... je to komplexny mlady hrac....ma vsetko co hrac potrebuje..

tak a uz to tu mame uz v jednom rekorde Gretzkyho prekonal stal sa najmladsim hracom s 200 bodmi :thumbsup: Gretzky tuto metu dosiahol tesne pred 20 narodeninami ale Crosby bude mat 20 az v auguste :roll: tak ten rekord v bodoch nieje taky nerealny ale musi pokracovat aj nadalej v takychto vykonoch a este lepsich a samozrejme sa mu musia vyhybat zranenia...
360 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG