Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sidney Crosby

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

mt-svk píše:
Kika píše:Aj ja sa dobre zabávam na tom ako ti to stále vadí :wink:
Niekto nechápe, čo už. :lol3:
Teba nepotrebujem chápať
Kika... :skodoradostny2:
mt-svk píše:Kika... :skodoradostny2:
Vidím,že si o sebe myslíme navzájom to isté
Myslím, že to je trochu OT :-O ..ale nevadí..

Vráťme sa radšej k téme, no začnem zatiaľ takou otázkou k pokecu.. :roll:

Čo si myslíte o nasledujúcej sezóne a o Sidovi, bude ešte viac produktívnejší než minulú sezónu, alebo to bude rovnaké ?

Tak myslieť si zatiaľ nič nebudem, len som názoru, že čím bude Sid starší a skúsenejší, môže ešte dosiahnuť väčšie úspechy a výsledky ako v uplynulých sezónach :clap:
Ja si myslím, že zažije prelomovú sezónu..
Ty si naladený na pozitívny vlnu. Nikde si nespomenul, že sa môže aj o dosť zhoršiť, čo sa aj podľa mňa stane. Môžu prísť zranenia, súperi pred ním nebudú mať rešpekt, ani moc nemajú..
Nemusí zrovna vyrovnať počet bodov, čo dosiahol v minulej sezóne, alebo ho prekonať. Ja myslím, že nastane jeho pád..
yzy19 píše:Ja si myslím, že zažije prelomovú sezónu..
Ty si naladený na pozitívny vlnu. Nikde si nespomenul, že sa môže aj o dosť zhoršiť, čo sa aj podľa mňa stane. Môžu prísť zranenia, súperi pred ním nebudú mať rešpekt, ani moc nemajú..
Nemusí zrovna vyrovnať počet bodov, čo dosiahol v minulej sezóne, alebo ho prekonať. Ja myslím, že nastane jeho pád..
No, ale tak je logické, že zranenia môžu nastať vždy u každého jedného hráča NHL, ja si myslím, že zranenia to až tak nebudú, ale môže byť strelecká smola, keď nebude vo forme :ja_neviem:
Crosby pre mňa osobne nie je top strelcom, ale skôr top nahrávačom..
50 gólov, či koľko už podľa mňa zopakuje len ťažko..
V asistenciach môže trhať rekordy, ale ja mu neverím.. Pittsburgh pôjde dolu, pomaličky, ale isto a spolu s ním aj on..
yzy19 píše:Crosby pre mňa osobne nie je top strelcom, ale skôr top nahrávačom..
50 gólov, či koľko už podľa mňa zopakuje len ťažko..
V asistenciach môže trhať rekordy, ale ja mu neverím.. Pittsburgh pôjde dolu, pomaličky, ale isto a spolu s ním aj on..
No, je to možné, ja za toto nikoho nezatracujem :-(

Ale potom, žeby ožili tímy ako Tampa, Minnesota, Calgary ? :ja_neviem:
PenguinsFan píše:
yzy19 píše:Crosby pre mňa osobne nie je top strelcom, ale skôr top nahrávačom..
50 gólov, či koľko už podľa mňa zopakuje len ťažko..
V asistenciach môže trhať rekordy, ale ja mu neverím.. Pittsburgh pôjde dolu, pomaličky, ale isto a spolu s ním aj on..
No, je to možné, ja za toto nikoho nezatracujem :-(

Ale potom, žeby ožili tímy ako Tampa, Minnesota, Calgary ? :ja_neviem:
Stačí, že ožije New York Rangers..
Po prípade môže prekvapiť možno aj NY Islanders.. Ale verím skôr Rangerom. A Calgary tiež netreba zatracovať. Stačia dáke dve tri prekvapenia, ako tomu bolo na západe - LAK, Phoenix, či Colorado a nepostup je na svete..
Ja verím,že Sid dostane do útoku Malkina a že spolu vytvoria najproduktívnejší útok v NHL :wawe:
Kika píše:Ja verím,že Sid dostane do útoku Malkina a že spolu vytvoria najproduktívnejší útok v NHL :wawe:
Kto by bol tretí? Útok tvoria traja hráči..
yzy19 píše:
PenguinsFan píše:
yzy19 píše:Crosby pre mňa osobne nie je top strelcom, ale skôr top nahrávačom..
50 gólov, či koľko už podľa mňa zopakuje len ťažko..
V asistenciach môže trhať rekordy, ale ja mu neverím.. Pittsburgh pôjde dolu, pomaličky, ale isto a spolu s ním aj on..
No, je to možné, ja za toto nikoho nezatracujem :-(

Ale potom, žeby ožili tímy ako Tampa, Minnesota, Calgary ? :ja_neviem:
Stačí, že ožije New York Rangers..
Po prípade môže prekvapiť možno aj NY Islanders.. Ale verím skôr Rangerom. A Calgary tiež netreba zatracovať. Stačia dáke dve tri prekvapenia, ako tomu bolo na západe - LAK, Phoenix, či Colorado a nepostup je na svete..
jj, je to tak, každý tím hneď nemyslí na SC ( i keď niekedy to tak je), myslia skôr na postup do PO a až potom, ak sa tam zadarí, nikdy nemôžme presne vedieť, kto bude mať SC a kto bude posledný, všetko ukáže čas a takisto aj forma hráčov.. :yes:
yzy19 píše:
Kika píše:Ja verím,že Sid dostane do útoku Malkina a že spolu vytvoria najproduktívnejší útok v NHL :wawe:
Kto by bol tretí? Útok tvoria traja hráči..
Kunitz alebo Guerin na začiatok
yzy19 píše:
Kika píše:Ja verím,že Sid dostane do útoku Malkina a že spolu vytvoria najproduktívnejší útok v NHL :wawe:
Kto by bol tretí? Útok tvoria traja hráči..
No, ja by som tam vsunul Staala, ako jeden útok--> Crosby, Malkin a center Staal.. :clap:

Ale pravdaže sú aj iné alternatívy a to s kombinovaním..
Kika píše:
yzy19 píše:
Kika píše:Ja verím,že Sid dostane do útoku Malkina a že spolu vytvoria najproduktívnejší útok v NHL :wawe:
Kto by bol tretí? Útok tvoria traja hráči..
Kunitz alebo Guerin na začiatok
No, je to tvoj názor a ten ti neberiem, ale pens by mali porozmýšľať o novom vybudovaní 2 a 3 útoku hlavne, alebo to kombinovať Crosby v jednom, Malkin v druhom s centrom Staalom a tak, lebo ináč to už nejde, a postupne to kombinovať skúsenejších s mladšími.. :thumbsup:

Musí ten daný útok viesť jeden skúsenejší a až potom mladší, čo by bolo s takým útokom, kde sú všetci skúsenejší a ostatné útokjy by boli všetci mladí hráči ?
Práve preto,by som to zložila takto.V podstate sme nikoho do útoku nezísklai,preto sa dá len kombinovať.Uvidíme čo vymyslí Bylsma,ale najradšej by som bola keby tých dvoch spojil :wink:
Kika píše:Práve preto,by som to zložila takto.V podstate sme nikoho do útoku nezísklai,preto sa dá len kombinovať.Uvidíme čo vymyslí Bylsma,ale najradšej by som bola keby tých dvoch spojil :wink:
No uvidíme, už jak rozhodne, tak rozhodne, a kľudne by to mohlo byť aj tak, že by vyskúšal daný útok počas sezóny a mohol to v pohode meniť, takže vypadá to nádejne :good:
Tiež som jednoznačne zato, aby sa presunul Malkin na krídlo, dze, to má na starosti Bylsma... :)
No uvidíme aké budú útočné lajny s Comriem...
Weiwuer píše:No uvidíme aké budú útočné lajny s Comriem...
Zajimavejsi bude kolik odehraje zapasu :yes:
Aspoň aby bol zdravý pre playoff. :D 500k, to je skoro zadarmo.
Obrázek
Nadržaný Crosbýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Mať také baby doma som aj ja.
begbeee píše:Obrázek
Nadržaný Crosbýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Begbeee :D:D:D:D super fotka, velmi ma pobavila :D akurat... no... sidov svetrík ma dostal... ako... no radšej ho nekomentujem :D

Weiwuer diky za članok , mne osobne sa velmi pačil :) :good:

K sidovi naneštastie nemám čo dodať , pretože na moju hanbu som ho tuto sezonu ešte nevidel v akcii, ale dúfam, že sa to čoskoro zmení... som zvedavý čo ukáže túto sezónu :)
360 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS