Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sidney Crosby

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Why is a 22-year-old Sidney Crosby tired when a 34-year-old Ryan Smyth is answering the bell for his country despite having represented Canada at the Worlds already on eight occasions?
begbeee píše:Why is a 22-year-old Sidney Crosby tired when a 34-year-old Ryan Smyth is answering the bell for his country despite having represented Canada at the Worlds already on eight occasions?
Možno preto, že:

1. Crosby odohral prakticky úplnú sezónu, kým Smyth nie (konkrétne 81/67)
2. Crosby hral na OH, kým Smyth nie,
3. Crosby hral 13 ťažkých zápasov v PO, kým Smyth nie

okrem toho má Kanada dosť kvalitných hráčov, nie je v situácii ako my, že áno.
To som mala odpovedať ja,len nechápem čo presne odo mňa begbeee chce
mt-svk píše:
begbeee píše:Why is a 22-year-old Sidney Crosby tired when a 34-year-old Ryan Smyth is answering the bell for his country despite having represented Canada at the Worlds already on eight occasions?
Možno preto, že:

1. Crosby odohral prakticky úplnú sezónu, kým Smyth nie (konkrétne 81/67)
2. Crosby hral na OH, kým Smyth nie,
3. Crosby hral 13 ťažkých zápasov v PO, kým Smyth nie

okrem toho má Kanada dosť kvalitných hráčov, nie je v situácii ako my, že áno.
1.Malkin a Gončar taky tak, Gončar mal vzhľadom na pozíciu dokonca ešte vyšší ice time ako Crosby.
2.Malkin i Gončar hrali myslím obaja tiež na OH.
3.Malkin i Gončar hrali 13 ťažkých zápasov v PO.

4. Gončar je starý pes. A Malkin bol na MS ochotný zobrať aj štvrtý útok.
U Rusov je situácia trošku inakśia. Odmietneš, na budúce zabudni na pozvánku. Ale to, čo spravil Malkin sa mi veľmi páčila, moja mienka o ňom sa rapídne zlepšila. :yes:
mt-svk píše:U Rusov je situácia trošku inakśia. Odmietneš, na budúce zabudni na pozvánku. Ale to, čo spravil Malkin sa mi veľmi páčila, moja mienka o ňom sa rapídne zlepšila. :yes:
Wow! Tak ty tvrdíš, že tá loajalita Rusov je vynútená??? :shock:
Tak toto neberiem! Počas celého roka sme počúvali vyjadrenia Ovečkina, Malkina, Kovaľčuka i Dacjuka o hraní v Soči za akýchkoľvek okolností a ty teraz hovoríš, že to je len vynútené zväzom alebo čo za organizáciu na sibíri majú?
Ja nechápem čo tu riešime,Rusi išli a Crosbz nie.Nikto z nás to nezmení
begbeee píše:
mt-svk píše:U Rusov je situácia trošku inakśia. Odmietneš, na budúce zabudni na pozvánku. Ale to, čo spravil Malkin sa mi veľmi páčila, moja mienka o ňom sa rapídne zlepšila. :yes:
Wow! Tak ty tvrdíš, že tá loajalita Rusov je vynútená??? :shock:
Tak toto neberiem! Počas celého roka sme počúvali vyjadrenia Ovečkina, Malkina, Kovaľčuka i Dacjuka o hraní v Soči za akýchkoľvek okolností a ty teraz hovoríš, že to je len vynútené zväzom alebo čo za organizáciu na sibíri majú?
Celkom si ma nepochopil. Aj oni by si radi oddýchli. Ale mohlo by sa stať, že by ich pri inej príležitosti nenominovali. nechcel si hrať na MS? Dobre, na OH nebudeš tiež. Na druhej strane je pravda, že Rusi berú repre veľmi váźne, keďže pre nich sú aj MS dôležitý turnaj, kým pre Kanaďanov a Američanov až tak nie (tým netvrdím, že sú podradný),

Keď sa to tak vezme, možno máš viac pravdy ty. je ale otázka, ako by reagovali hráči ako Ovca, Kovy, Geno... ak by mali ísť pomôcť ruskému hokeju a repre tým, źe by sa mali vrátiť do KHL. :D
:backtotopic:

Jednoducho sa tak rozhodol. Nie je prvy, ani posledny. Navyse v olympijskej sezone su odmietnutia reprezentovat na MS nezriedkavym javom.
begbeee píše:
Možno preto, že:

1. Crosby odohral prakticky úplnú sezónu, kým Smyth nie (konkrétne 81/67)
2. Crosby hral na OH, kým Smyth nie,
3. Crosby hral 13 ťažkých zápasov v PO, kým Smyth nie

okrem toho má Kanada dosť kvalitných hráčov, nie je v situácii ako my, že áno.
1.Malkin a Gončar taky tak, Gončar mal vzhľadom na pozíciu dokonca ešte vyšší ice time ako Crosby.
2.Malkin i Gončar hrali myslím obaja tiež na OH.
3.Malkin i Gončar hrali 13 ťažkých zápasov v PO.

4. Gončar je starý pes. A Malkin bol na MS ochotný zobrať aj štvrtý útok.
ako nič v zlom... nechcem papuľovať :D ale gončar podla toho čo som ja mal možnost vidiet tie zapasy, nic moc... a ano, ma uz svoj vek,ale... no proste aj za pens vyzeral niekedy tak ze by sa na to najradsej vykaslal, a za rusov na MS mal obcas tiez taky vyraz tvare, navyse ako som pozeral rozhovor na stv po finale, nebol nejaky extra zroneny ze prehrali ... tak neviem... co si o tom mysliet... co sa malkina tyka, pacilo sa mi ako hral na ms, skoda ze v pittsburghu mu to tak neslo... ale to je vpodstate jedno, ja len na margo toho ze si pisal,ze gonchar hral viac,a prisiel aj na MS a sid nie... no myslim, ze sid sa musel stahovat od Maria :D:D:D takze mal prace az az :D :P navyse, mam z tvojho prispevku pocit, akoby bol momentalne crosby JEDINYM HRACOM PLANETY KTORY ODMIETOL REPREZENTOVAT SVOJU KRAJINU NA MS V NEMECKU :lol2: alebo to bolo myslene inak ???? :P :ejha:
ale gončar podla toho čo som ja mal možnost vidiet tie zapasy, nic moc...
Čo to má s tým, že neodmietol pozvánku?
co sa malkina tyka, pacilo sa mi ako hral na ms, skoda ze v pittsburghu mu to tak neslo...
Čo to má s tým, že neodmietol pozvánku?
ale to je vpodstate jedno, ja len na margo toho ze si pisal,ze gonchar hral viac,a prisiel aj na MS a sid nie... no myslim, ze sid sa musel stahovat od Maria :D:D:D
Gončar hral viac min na zápas a je snáď o 15 rokov starší ako Crsoby a prišiel.
Čo sa týka sťahovania, vážne myslíš, že to sťahoval Crosby?
takze mal prace az az :D :P navyse, mam z tvojho prispevku pocit, akoby bol momentalne crosby JEDINYM HRACOM PLANETY KTORY ODMIETOL REPREZENTOVAT SVOJU KRAJINU NA MS V NEMECKU :lol2: alebo to bolo myslene inak ???? :P :ejha:
Nikde som nenapísal, že bol jediný. To isté sa dá napísať o všetkých švédoch Detroitu vs. Dacjuk.

Tvoj dlhý príspevok vlastne neobsahuje jedinú myšlienku k veci. O milióne zbytočných smajlíkov (evidentne si preklikával z Pokec.sk) radšej pomlčím.
ejha... no fajn... tak teda zacnem asi tak ze to ze gonchar nehral nic moc naozaj nema vela spolocneho s tym ze neodmietol, takisto malkinove vykony ... co sa tyka veku a vytazenosti gonchara, uznavam, ze gonchar je starsi, a mal vacsi ice time a asi bol viac unaveny no prisiel ajtak reprezentovat svoju krajinu, a za to klobuk dole... stahovanie crosbyho... mozno sa niekedy spravam ako debil , to uznam, ale ze by som bol az taky kardinalny blb, aby som si myslel ze si veci stahuje sam... to je az moc silna kava... ti smajlici mali vyjadrit akurat tak pobavenie a to ze iste myslienky v mojom prispevku boli myslene zo zartu, ale uznavam ze domysliet ci to dotycny mysli vazne alebo iba zo zartu, je trocha moc "domyslave", ale ako vidim , ty si to zobral zhurta , a vsetko si vzal evidentne vazne, co sa tyka pokecu, s tym na mna prosim ta nechod, pretoze na tu stranku nechodim, takze to si si naozaj mohol odpustit, aj ked, ani toto si nemohol pravdaze vediet. co sa tyka mojich myslienok odveci, uznavam ze ten moj prispevok mohol byt odveci, nevravim ze vzdy sa striktne drzim topicu,ale zas ma za to netreba zjest aj s topankami... btw, ak mozem poprosit, o akesi vysvetlenie, myslim z cisto pre moju osobu, co je vlastne na tom zle ze crosby nesiel reprezentovat kanadu na MS ? teda, ak na tom nieco zle vobec je , vopred dakujem za odpoved.
theKID píše:co je vlastne na tom zle ze crosby nesiel reprezentovat kanadu na MS ? teda, ak na tom nieco zle vobec je , vopred dakujem za odpoved.
nie je na tom vobec nic zle
ma na to rovnake pravo ako kazdy iny hrac
a kazdy ma tiez pravo ho za to "kritizovat" ak uzna za vhodne. odmietnutie reprezentovat svoju krajinu z inych ako zdravotnych resp. vaznych osobnych dovodov je podla mna "regularnym" dovodom na rozumnu davku kritiky. nevidim dovod preco by prave wonderkid crosby mal byt v tomto vynimkou.
ja som nikde nevravel ze je vynimkou, akurat som bol zvedavy na nazor,preco to je zle, ak sa to zlym vobec da nazvat, a pravdaze rozumna davka kritiky je urcite namieste
theKID píše:btw, ak mozem poprosit, o akesi vysvetlenie, myslim z cisto pre moju osobu, co je vlastne na tom zle ze crosby nesiel reprezentovat kanadu na MS ? teda, ak na tom nieco zle vobec je , vopred dakujem za odpoved.
Nič. Zrušme reprezentácie aj tak každý odmieta. Prípadne im začnime platiť a spravme ligu z národných klubov.

Čo sa týka zvyšku:
určite som ťa nechcel zje*ať. Akurát si ma citoval a v celom tvojom príspevku nebola jedna reakcia, ktorá by sa vzťahovala na odmietnutie pozvánky reprezentovať.
Tiež si nemyslím, že predpokladáš, že Crosby sa sťahuje sám, ničmenej v tvojom príspevku si to uviedol ako dôvod. Keby si za tým mal jedného smajlíka tak pochopím, že ide o žart. Ty si ich tam mal 20 hala bala a bohužiaľ som sa strácal v tom čo ešte bolo myslené ako sranda a čo už nie.

Ale to je len dôsledok doby. Ľudia už zabudli na čo sa smajlíky používajú. Vidno to na fuckbúku keď každá pridrbaná skupina je zakončená aspoň 3x : D, bez toho akoby sa nedalo komunikovať.
co sa tyka tych reprezentacii, myslim ze by som to az tak nebral, ja mam pocit, ze MS dokazu byt atraktivne aj bez sida,alebo aj keby neprisiel ovechkin, tiez by boli atraktivne, navyse si myslim ze je stale dost dobrych hracov, co maju vôlu reprezentovat, a hajit svoje narodne farby, co sa tyka "hviezd" ktore odmietli reprezentovat, je pravda ze by to zvysilo uroven sampionatu,ale zas na druhej strane, myslim ze ten hokej bude kvalitny tak ci tak... a uznavam, citoval som ta, lebo som sa chcel k tomu vyjadrit, to ze tam z mojej strany potom chybala odpoved, to som asi po*ral... to je fakt... co sa tyka tych smajlikov, tiez nemozem nic ine ako suhlasit, lebo je to akesi prekliatie tejto doby, ako plno inych veci, o ktorych by sme mohli diskutovat do rana...

aby som teda nebol off topic, vcera som si klikol na nhl.com, a ak som dobre videl, boli tam tusim nominacie na ceny, a sid bol nominovany tusim na 2 alebo 3 ,a tusim v kazdej kategorii mu robili spolocnost ovie a sedin, tak som osobne zvedavy ci niektoru z nich ziska,alebo zostane len pri nominacii... ak sa mozem spytat, vie niekto kedy a kde sa budu tento rok odovzdavat ceny ? viem ze minuly rok to bolo las vegas ale datum si uz nepamatam...
dievčatko na korčuliach :lol: :lol: :lol:
michal225 píše:dievčatko na korčuliach :lol: :lol: :lol:
Tak to at se NHL stydí, letos vyhrála Mauriceho holka! :lol2: Jako děvče teda rozhodně nehraje :D
michal225 píše:dievčatko na korčuliach :lol: :lol: :lol:
Najlepší strelec ZČ 2009/10 :wawe: Najmladší kapitán,ktorý vyhral :cup: A pre niekoho najlepší hráč na svete :wink:
jj, súhlasím, pre niekoho najlepší hráč na svete, a pre niekoho zasa nie, je to čisto vec osobného názoru :wink:
Penguins captain Sidney Crosby won his fourth straight ESPY Award as the Best National Hockey League Player Wednesday night. :)
Crosby sa vrátil z prázdnin u babičky, ktorá sa o neho riadne starala a on tak veľmi zmužnel...
Obrázek
Babka mu dávala rastové hormóny?
yzy19 píše:Babka mu dávala rastové hormóny?
pridavala mu do buchiet testosteron :-D
Obrázek
360 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS