Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Myslim si,ze Jaro ma za sebou uspesnu sezonu,aj ked hned na zaciatku bol zraneni,potom prisiel vo velkej forme,povolali ho do Hamiltonu AHL,kde pokracoval v skvelych vykonoch a ukazal,ze v predsezonnom kempe by si ho treneri a GM MTL mali vsimnut........Podla mna uz teraz ukazal,ze ma vacsi potencial,ako Mishaud,takze u Buldogov by mohol byt v buducej sezone #1,aj ked treneri v AHL dost rotuju brankarov....No a je tu este dalsie pozitivum.A to sa vola Aebisher.Peto ho vyhnal z COL a Jaro ho vyzenie z MTL :D :D :D
Takze vela stastia a uspechov,Jaro

To bolo dobre Alex!!! :D :D
Ale Halak je tiez velmi doby brankar dufam ze sa v NHL niekedy presadi!!! :lol:

Jaro je super 8) . Dufam, ze uz buducu sezonu nakukne do NHL :) a casom vytlaci Aebbyho :D

No nič v zlom, ale bol by som rád, aby sa niektorý z brankárov zranil a tak by mohol Jaro debutova» v NHL. V opačnom prípade si myslím, ľe budúcu sezónu eąte ąancu nedostane. Ale chlapec eąte má čas a keď správne na sebe zapracuje, tak nevidím dôvod, prečo by o také 2-3 roky nedostal ąancu. :wink:

Sak o dva roky sa uz musi urcite dostat do brany v NHL!!!A vytlaci dalsi slovak brankar AEBISCHERA

Presne tak o take dva-tri roky by sa mohol presadit v NHL,a budeme mat dvoch dobrych brankarov z nhl.PETO BUDAJ IS THE BEST :champions:

tak, tak, u habs neni taka strasna konkurencia, cez brankarov ako huet a aebi by mu to mohlo aj vyjst :cool:

Suhlasim Canesman,aj Huet,aj Aebby su tzv.formovy brankari,bud sa im zadari,alebo uplne pohoria....takze sanca je tu velka!!!

Ja si myslim ze Jaro musi zaziarit najma v kempe pred sezonou ale aj tak podla mna ho poslu na farmu a ked sa niekto z dvojice Huet, Aby zrani povolaju ho do prveho muzstva ak samozrejme bude pravidelne chytavat v NHL, myslim ze tak ako v Hamiltone tak tak aj v MTL budu tocit brankarov kedze im odisiel ich najlepsi brankar Theodore.

OpenFire:Mas pravdu,aj keby Jaro zaziaril v kempe,brali by to len ako,ze chlapec je vo forme,je to talent,mame buducnost....atd...Ale do MTL sa dostane,len za vynimocnych situacii...zranenie brankarov,katastrofalna forma brankarov,zmena vo vedeni.....Ale sanca tu je.Ak zaziari v kempe,tak do NHL podla mna urcite nakukne uz v buducej sezone!!!!

Raz som pocul, ze z Halaka by mal byt novy Ed Belfour. Ale v Montreale ma asi 1% sancu sa presadit. Tam si asi Europan len tak lahko nezachyta. Myslim si, ze ani Aebischer sa tam dlho neohreje. Huet a Danis ako Francuz a Kanadan budu urcite preferovanejsi.

Tak vedenie MTL poslalo Jara na farmu do Hamiltonu.Dalo sa to cakat :( .Ale som optimistom a verim,ze za urcitych okolnosti ta premiera v NHL pride uz v tejto sezone.V kempe Jaro odchytal len 30 mins chytil 11striel a inkasoval 2krat.
Vela uspechov v Hamiltone a skory navrat na klziska NHL.

Dnes hra Hamilton,mohol by uz chytat aj Jaro Halak.Nech ukaze vsetkym,ze NHL je pre neho realna uz v tejto sezone.Inak tie videa su uz stiahnute z netu :( .

Tak Jaro odchytal prvy zapas.Zial moc sa mu nedarilo,ked z 30 striel pustil za svoj chrbat 4 a jeho Hamilton prehral s Peoriou.Nabuduce to bude urcite lepsie,najlepsie........shutout

Drzim mu palce, mohol by sa presadit, je uz dost znami, poznam ho uz dlhsie , takze by ho mu mohli dat sancu v prvom time..

Jaro hned vo svojom druhom zapase v sezone vychytal shutout!!!!!!! :cool: :cool: V stretnuti jeho Hamiltonu s Albamy kryl vsetkych 27 striel supera a vyraznou mierou tak pomohol zvitazit jeho muzstvu v pomere 1:0.Jaro skvele a gratulujem!!!!

Jaro dostal opat prilezitost v brane Hamiltonu.A chopilsa jej skvele.Z 20 striel pustil za svoj chrbat len jeden a do statistik si opat mohol pripisat W :D .Len tak dalej.GL.

Jaro chytal druhy zapas po sebe a opat zaziaril.Zlikvidoval 42 striel supera a inkasoval len raz.Hlavne vdaka nemu sa Hamilton mohol radovat z vitazstva 2:1 na lade Toronta.Vyborne Jaro,len tak dalej... :cool:

Trener Hamiltonu dava v poslednej dobe viac prilezitosti Jarovi a ten sa mu odmeni vzdy spolahlivym vykonom.Aj v dnesnom nocnom stretnuti chytal Jaro.A vychytal druhy shutout v sezone!!!!!Hamilton vyhral jasne 5:0,Jaro si pripisal 20 uspesnych zakrokov!!!!!!!Tak kustod v Canadians moze pripravovat pomaly dres pre Jara Halaka :) :cool:

Jarovi posledny zapas co chytal(min. piatok) moc nevysiel,bol vystriedany na zaciatku 2 tretiny,ked inkasoval z 12 striel 3 krat.Ale aj napriek tomu je Jaro prvy v GAA,druhy(tesne) v SV% a prvy v shutoutoch!!!!!
Jarove statistiky:
GP:7,Mins:380,GA:11,Shutouts:2,AVG:1,74,W-4,L-3,SA:188,SVS:177,%:94,1

Ale nie!!!!!To snad nie je ani mozne!!!!Jaro vychytal dalsi shutout!!!!!!Ked uz tuto dezonu nebude v prvom teame,tak neviem!!!!!!GO Jaro GO!!!!!!

Jaro vychytal 3 shotout a utoci na rekord AHL, ktorý drží Steve Passmore. Momentalne ma 95 % uspesnost, fakt obdivuhodne. :shock: :cool: :cool:

Jaro podal dnes opat skvely vykon.Zial shutout to tentoraz nebol,ale inkasoval,len raz a dokonca si pripisal aj asistenciu.Z 32 striel pochytal 31 a zasa si vylepsil uz aj tak vyborne stats!!!Hamilton vyhral nad Milwaukee 6:1,Jaro sa stal 2 hviezdou.Len tak dalej!! :cool:

Alex píše:Jaro podal dnes opat skvely vykon.Zial shutout to tentoraz nebol,ale inkasoval,len raz a dokonca si pripisal aj asistenciu.Z 32 striel pochytal 31 a zasa si vylepsil uz aj tak vyborne stats!!!Hamilton vyhral nad Milwaukee 6:1,Jaro sa stal 2 hviezdou.Len tak dalej!! :cool:
Alex minule to shutout nebol ale tentoraz ano opat podal famozny vykon ked pochytal vsetkych 32 striel supera a pritom chytil aj samostatny najazd, dnes v noci sa mu podarilo vyrovnat rekord AHL a myslim si ze tento rekord ze urcite trhne, Zatial vedie statistiky AHL s neuveritelnými číslami 96% uspesnost zasahov a iba 1,32 inkasovaneho golu na zapas. Skoda len ze v NHL sa dari aj Brankárom Montrealu kedze Huet momentalne vedie statistiky brankarov :evil:
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO