Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Nedá mi spať. :D Toto je ničiteľ.
Nakoniec to Montreal cele vyhra :-O
v montreale by si chceli ponechat aj Careyho Pricea, coho som sa obaval. Raz si nedaju povedat :doh: Jaro by mal vyskusat trh s volnymi hracmi a dat montrealu zbohom :fucker:
jednoznačne by nemal podpisat! keby ho tak kupili Capitals alebo Penguins
arek píše:tak v montreale by si chceli ponechat aj Careyho Pricea, coho som sa obaval. Raz si nedaju povedat :doh: Jaro by mal vyskusat trh s volnymi hracmi a dat montrealu zbohom :fucker:
Súhlasím s tebou, veľmi by som prial Jarovi, aby skúsil iný zámorský tím NHL...Rád by som ho videl v Tampe, alebo v Detroite, ale asi by som chcel veľa, že ? :-(
//Lenže v Tampe by sa asi nepresadil, mno nechajme sa prekvapiť, ako sa Jaro rozhodne..
V Tampe by sa nepresadil ????? Smith alebo Niitymäkky su podla teba lepší ? :shock:
Hlakák by byl podle mě v Tampě jednička, pokavad by podával výkony z lonský sezony, nebo by se minimálně pravidelně střídal s Anterem :thumbsup: Ale Halaka bych v Tampě bral :yes:
:eek2: to akoze... :shock: dobre vidim... ze halak... ide do blues ??? ako nic proti bluesmanom... pre mna celkom neutralny team, ale... ako... myslel som ze halak bude bud v nejakom teame co siaha na vyssie priecky,alebo zostane v montreale... ale toto ma zaskocilo ako... som velmi zvedavy co s nim bude v st. louis... good luck jaro
je cas stat sa jednotkou
presne tak, aj preto je STL pre neho dobrá voľba (netvrdím že najlepšia možná :) ) U nás bude mať pred sebou slušnú obranu a bojovný team, ktorý ak sa vhodne doplní v útoku, tak mu v najbližšej sezóne PO neujde, o tom som presvedčený.
A pokiaľ ide o tie reči, že u nás môže byť len do 30.6. to sú len také kecy. To by ho vedenie STL vyslovene muselo chcieť vymeniť, v opačnom prípade ak by nechcel podpísať Jaro, šiel by na arbitráž a tam by mu určili plat, to je tak všetko. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou bude v najbližšej sezóne hrať v STL :yes:
Tento prestup sa mi vôbec nepáči,ale čo už... :?
:?: Ako hodnotíte skončenú sezónu?
:arrow: V úvode som toho veľa neodchytal, no ako sezóna plynula, dostával som čoraz viac a viac príležitostí a vidíte, napokon sa to skončilo tak, že sme skončili vo finále Východnej konferencie, takže určite ju hodnotím pozitívne.

:?: Pomohli vám v nej aj olympijské výsledky?
:arrow: Bol som veľmi rád, že mi tréner dal dôveru a určil ma ako jednotku. Bol to krásny turnaj, ale škoda toho posledného zápasu. Hokej sa hrá na góly, my sme ich proti Fínsku dali menej, a preto sme medailu nezískali.

:?: Mrzelo vás to dlho?
:arrow: Aj teraz, keď si na to spomeniem, ma to mrzí... Chýbal nám kus šťastia, čo už.

:?: Potom už prišli vaše veľké kúsky v montrealskej bránke...
:arrow: Chceli sme sa dostať do play-off, to sa nám podarilo. V 1. kole nás čakal Washington, kde nám nikto neveril, a predsa len sme vyhrali. Potom sme to zopakovali aj proti Pittsburghu. Sú to chvíle, na ktoré nikdy nezabudnem.

:?: I napriek tomu vás však vedenie po sezóne vymenilo do St. Louis.
:arrow: Rozhodovali sa medzi mnou a Careym Pricom. Je to biznis, s týmto musíte počítať.

:?: Ako ste sa cítili, keď vám oznámili, že sa sťahujete k bluesmenom?
:arrow: Bol som prekvapený, nečakal som, že to príde tak skoro, dokonca ešte pred draftom. Generálny manažér mi povedal, že sa klubu naskytla dobrá výmena, a tak ma vytrejdovali. Prekvapilo ma aj to, že sa mi z Canadiens predtým nikto neozval ohľadom toho, či chcem ostať... Takže bolo to pre mňa aj sklamanie.

:?: Za čím vám bude z Montrealu najsmutnejšie?
:arrow: Je to hokejové mesto. Ľudia počas celej sezóny skvelo povzbudzovali, no a v play-off boli neskutoční. Aj keď sme prehrávali, stále nám verili a hnali nás vpred. Montreal bol môj prvý klub v NHL, bola to krásna skúsenosť zahrať si za Canadiens.

:?: Zaregistrovali ste, že počas play-off vám fanúšikovia vytvorili pesničku a vznikali aj kresby na vašu počesť?
:arrow: Keď sa priznám, tak počas play-off som to veľmi neregistroval, myslel som len a len na hokej. Potom som to začal trošku viac vnímať, bolo to pekné. Jednu z kresbičiek mám dokonca aj doma.

:?: Slová pesničky viete aj naspamäť?
:arrow: (smiech) Nie, nie. Počul som to, ale text neovládam.

:?: Keď sa povie St. Louis Blues, čo sa vám v mysli vybaví ako prvé?
:arrow: Curtis Joseph. Bol môj idol a v tomto klube začínal svoju hokejovú kariéru.

:?: Poznáte z klubu niektorých hráčov?
:arrow: Viem, že sú tam dvaja Česi, Ján Polák a Vladimír Sobotka, ktorého získali z Bostonu. Osobne sa s nimi ale nepoznám.

:?: Bude Halák za St. Louis aj chytať?
:arrow: Montreal síce vymenil Haláka do St. Louis, no ešte nie je isté, či bude rodák z Bratislavy aj dres Blues obliekať. "Hociktorý klub mi môže poskytnúť zmluvu, St. Louis potom bude mať 48 hodín na to, aby sa rozhodlo dorovnať túto sumu alebo ma nechajú ísť. Montreal ma vytrejdoval do St. Louis, zatiaľ patrím im, a rád by som sa preto s týmto klubom dohodol aj na zmluve. Čo sa však má stať, sa stane, určite niekde podpíšem."

:?: St. Louis sa v poslednej sezóne neprebojovali do play-off. Nechceli by ste preto ísť radšej do "silnejšieho" tímu?
:arrow: Je pravda, že o Stanley Cup nehrali, ale napríklad v základnej časti získali viac bodov ako Montreal. Majú mladé, perspektívne mužstvo, a preto by som tam veľmi rád zostal.

:?: Bude pre vás preto prioritou podpísať zmluvu so St. Louis?
:arrow: Montreal vymenil moje práva do St. Louis. Vo štvrtok sa začnú v NHL výmeny, takže uvidíme. Osobne by som teraz chcel ostať v St. Louis. Zatiaľ je na stole kvalifikačná zmluva, ale to je štandardný postup. Chcel by som dlhšiu zmluvu ako na dva roky, ale otázky ohľadom fincancií zatiaľ neriešim. To má v rukách agent.

:?: Ste pripravený aj na arbitráž?
:arrow: Patrí to k súčasti hokejového biznisu, ale samozrejme, chcel by som sa dohodnúť klasickou cestou.

:?: Aká je vaša vysnívaná hokejová destinácia?
:arrow: V Kanade som už hral, teraz patrím pod americký tím, tak uvidíme, aká bude Amerika (smiech).

:?: Aké sú vaše plány na leto?
:arrow: Hlavne si dobre oddýchnuť od sezóny. Uvidíme, kde vlastne zakotvím, to je teraz najdôležitejšie.

:?: Sledovali ste MS vo futbale?
:arrow: Pozeral som niektoré zápasy našich, urobili výborný výsledok, nikto to nečakal. Všetci by na nich mali byť hrdí. (pravdask)
z jarovej rozluckovej autogramiady :)
Obrázek
Krasa. :thumbsup:

V stredu by mal byť už v St. Louis.
jarova autogramaida mala trvat dve hodiny a nakoniec ju predlzili o dalsiu hodinu a pol :good: .
je mi ctou predstavit novu jarovu masku :thumbsup:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

na lavej strane su zobrazeny byvali brankari Blues, Liut, Fuhr a Jacques Plante.
Podarená. :wink:
Pokiaľ bude obrana Blues taká ako zatiaľ je (čo som čakal, že bude lepšia ako v Montreale, navyše Západ to istí), tak na Jara nepôjde toľko striel koľko má rád :D zatiaľ sa nižším počtom pasuje výborne. Len tak dalej Jaro :good:
Another shotout fot Jaroslav Halák! :good:
veľmi by som mu doprial, aby si zopakoval minuloročnú sezónu, čo sa úspechov týka a pokiaľ to bude len trošku možné, aby málinko vylepšil výsledok z minulej sezóny... :) :good:
:hroza:
Osobne ma mrzia Jarove a vôbec výkony celých StLouis z poslednej doby. Boli tak skvele rozbehnutý.

Stále rozmýšľam, kde by mohol byť problém. Jaro ukázal, že mu nevadí hrať pod tlakom, takže v tomto by som to nevidel. Vysoké očakávania? To sú od prvého brankára vždy. Možno je to práve tým, že prvýkrát je skutočná tímová jednička a ešte nieje pripravený na takú záťaž. Klasické výkyvy formy. Dúfam ale, že je to dočasné...
donekonečna to takto byť nemôže, dúfam že celý team sa otrasie a vrátia sa k výkonom zo začiatku sezóny. Verím, že sa karta obráti a Jaro bude excelovať. :yes:
skvelý rozhovor s Jarom, odporúčam prečítať, zaujímavé veci porozprával...

http://www.hokej.sk/nhl/clanok80591-Hal ... sonovi.htm
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG