Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Andrej Sekera

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

HF Rating: 6.5B

robil som s nim rozhovor, sympaticky, skromny chalan.. rozhovor je na HokejPortale alebo na stránke MŠHKPD

ak je ako kazdy prievidzky hokejista no do riti pohroma!!!!!!!!!!

m@ttush píše:ak je ako kazdy prievidzky hokejista no do riti pohroma!!!!!!!!!!
aky je kazdy prievidzsky hokejista? :twisted:

nic moc som z prievidze a bl som na par zapasoch a nezdali sa mi ako nejake hviezdy

m@ttush píše:nic moc som z prievidze a bl som na par zapasoch a nezdali sa mi ako nejake hviezdy
ideme do offtopicu, preto budem stručný. Tak neviem kedy si bol v Prievidzi na hokeji, ale sú aj dobré aj zlé zápasy, rovnako ako sezóny. Samozrejme, že aj medzi týmito chalanmi sa nájdu dobrí a šikovní hokejisti. A on nie je ako každý PD hokejista napr. aj v tom, že si zahral v NHL, čo bol vlastne prvý hokejista z PD. Ak by sa ti zdali hokejisti MŠHK ako hviezdy, určite by išli do iného hviezdneho tímu :) a nestrácali by čas v amatérskom klube :)

Andrej ma sancu prebit sa do prveho timu vdaka odchodu Helblinga a zaradeni Lehtonena medzi volnych hracov.....treba bojovat v kempe a mat trochu aj stastie a ma miesto v prvom time :cool:

Ja tieĹľ verĂ­m, Ĺľe sa Andrej do najvyššej súťaĹľe prebojuje a Ĺľe tam aspoĹ
Chcel by som upozornit na dnesny vyborny vykon Andreja Sekeru

Andrej SEKERA (BUF): +2, odohral 21:47

:good:
super velmi dobre nech to tak ide aj nadalej. musim nejaky zapas buffala so sekerom pozriet nech vidim aky ma Sekera potencial alebo ci to nie je dalsi Smrek/Obsut/Kudroc/atd.
debil Obsutovi trochu krivdis, mal proste smolu, posledne roky vo Svedsku dokazuje ze v tej NHL by veru druhe husle nehral... moj nazor
Andrej si urcite zasluzi, aby sme ho hadam natrvalo presunuli sem :yes:

1+0 / 21:14 / -1 / 2st. / 0PIM

:taptap: jeho premierovemu golu v NHL..pekna supa od modrej :thumbsup2:
No sekera može byť v buducnosti prinosom veraže a konecne mame zase dajakeho obrancu v nhl-ke bo mame ich tam pomalo .... posledne vykony co podava tak som z neho hotovy fakt bavi dobre...len aby mu to vydrzalo a aby nedopadol jak Jurčina ... a inač ten gol čo dal sekera poviem vam fajna šupa nech sa mu darí :cool:
Gratulujem k 1 golu v NHL a zelam ich co najviac...a nech sa konecne natrvalo prasadi do 1 muzstva......
naozaj pekna rana, necakana hned po buly. Len skoda ze nakoniec aj tak prehrali. Dufajme ze sa v 1.time udrzi na dlhsie, pripadne navzdy. Vela stastia. :good:
ludia kto ma nieco proti PD hokejistom grrrrrr !!!
podla mna sa snazia ale nie kazdy moze byt dobry ako rodeny Trencan :biglol:
tak ale musite uznat ze Andrej Sekera sa v buffale celkom uchytil posledny zapas !!! a myslim si tolko ze kto sa dostane do NHL tak uz to neni troska !!!
Ide mu to a nech mu to vydrži čo najdlhsie :cool:
Neboj sa Budaj uz sme dvaja ochrancovia Sekerku :bitka3: Bohuzial posledny zapas dostalo Buffalo pekne cez :censored: a Andrej si pripisal dva minusove body.Snazil sa ale bezvyznamne.Mozme len dufat ze to nebude mat vplyv na jeho postavenie v time :eek2:
Dnes 22:40 t.j. druhy najviac z obrancov,+2, takze dobre len tak dalej. Ale trochu to moze skreslovat lebo je odtrenera logicke ze ked mam velky naskok nechat vyhrat sa mladych hracov.
Debil skus si pozret statisktky Andrejovych 6-tich poslednych zapasov.Vkazdom hral viac ako 20 minut a nepamatam si ze by v hazdom mali taky velky naskok :wink:
Andreja dnes bolo opät vidiet, riesil oslabovku, presilovku, mal naznaky sance..ta -2 skresluje, napr. pri prvom gole bol na lade, ked Hecht poriesil taku hrubku aka sa pritrafi v ziackych zapasoch..3 gol detto..

:arrow: Andrej Sekera v akcii -) 0+0 / 18:47 / -2 / 1st. / 0PIM
Dnes Andrej hral aj ked menej ale hral mal dokonca asistku a +1 super :clap:
Sekera mal opet nizky cas iba 9 minut znamena to ze mu trener az tak neveri s velkym casom ale pokial sa vyhrava je dobre.
Sekera na farmu. Tym padom mozeme cislo uzavriet. V tejto sezone sa do zakladneho kadru nhl timu presadilo 0 (slovom nula) slovenskych hracov.
čo ti ja viem..zato Aďo neboll až taký zlý par bodíkov vedel nazbierať..Buffalo zatial to veru na Po nevyzera takže je dosť možne že by šiel aj na MS kd by som ho veru chcel vidieť hrať...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO