Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Andrej Sekera

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Sekera najlepąí­m obrancom v OHL

Slovenský hokejista klubu zámorskej OHL Owen Sound Attack Andrej Sekera získal cenu pre najlepąieho obrancu celej sú»aľe. Trenčiansky odchovanec zaznamenal v tomto roční­ku 21 gólov a 34 asistencií­ a v hlasovaní­ amerických a kanadských ąportových novinárov získal 64 bodov.

Druhý v poradí­ Marc Staal zo Sudbury Wolves mal na konte 56 bodov, tretí­ skončil Ryan Parent z Guelph Storm (28 bodov). Minuloročným ví»azom ceny Maxa Kaminského bol Danny Syvret z London Knights.

Dvadsa»ročného Sekeru si vybralo v tre»om kole draftu v roku 2004 Buffalo. Pred začiatkom aktuálnej sezóny sa zúčastnil aj na úvodnom kempe Sabres, ale do prvého tí­mu sa podµa očakávania nedostal.

Gratulujem,skvela sezona....Skvela buducnost!!!!! :cool: :cool:

Alex píše:Gratulujem,skvela sezona....Skvela buducnost!!!!! :cool: :cool:
Ano Alex pripajam sa a plne stebou suhlasim :cool:

Buffalo podpisalo trojrocnu zmluvu s Andrejom Sekerom.
No najlepsi obranca OHL, mohol by uz buducu sezonu nahliadnut do NHL :)

Ja verim ze sa tak stane... podla mna nastupca Sekeráąa :wink:

A preco nie?Preco by sa nemohol presadit uz v tejto sezone.Ak mu vyjde kemp,tak sa moze usadit v prvom time,ako Meszaros.....

Alex: arek mal urcite na mysli tto sezonu. :wink:

OpenFire:Jasne,ale ja som tu moju otazku myslel skor,ako recnicku :wink: :D

hej hej, myslel som tuto najblizsiu sezonu :)

tak,nahliadnut nahliadne.....na par zapasov minimalne....otazkou je,ci sa uchyti do zakladnej zostavy
ano ano andrejovi sa darilo uz za mladsich rokov.....pre meszarosa bol v zapasoch postrachom....a zase meszaros bol postrachom pre brankarov....ten ked utal z modrej tak nie jeden brankar sa triasol....ale andrej hra dobre na telo...nikoho si cez seba nepusti...Vendo drz sa...tvoji byvali spoluhraci....
sivko píše:ano ano andrejovi sa darilo uz za mladsich rokov.....pre meszarosa bol v zapasoch postrachom....a zase meszaros bol postrachom pre brankarov....ten ked utal z modrej tak nie jeden brankar sa triasol....ale andrej hra dobre na telo...nikoho si cez seba nepusti...Vendo drz sa...tvoji byvali spoluhraci....
Vitaj na fore sivko, to je dobre ze sa tu najdu aj taky co poznaju tieto talenty osobne, potom je aj kvalitnejsia diskusia...

aby som nebol off topic tak len dodam ze podla mna sa Andrej presadi uz tuto sezonu v NHL alebo do nej len nakukne 8)

Ta reporterka mi pripadala ako cista stetka :D

Tak ja som sa musel smiat.Samozrejme nie na Andrejovi..... :D :D :D A tie otazky boli trapne a plus k tomu ten hlas.... :lol: :lol: :lol:

Najtrapnejsia bola posledna otazka
Ides tam sam alebo s niekym ?
:shock: :D :lol: :lol: :haha:

Ako keby chcela ist s nim :D :D

heejj. no hej, bola to taka 18-rocna trapina, co nikdy nevidela puk a nie to este hokejistu... ale jej hlas ..tej co davala otazky vymazal kamarat (kameraman)..dal tam titulky a hlas svojej segry, ktora robi reporterku pre TA3...

ale otazky jak z pomocnej skoly :D
no co sa divite...ved to je reporterka z PD...tie su vsetky pomaly take...no co uz..maju sa este vela co ucit....ale ta otazka ci tam pojde sam no dovidenia....No som zvedavy ci Andrej ostane takym akym aj je a ci ho peniaze nezmenia...to clovek povie ze nie ale opak je vacsinou pravdou....no ved uvidime ked ho stretnem po nejakom case...

Ale o par (2-3)rokov ich budes velmi dobre poznat..... :D :D

A Sekeru uz mozno tento rok :wink:

Tak Andreja Buffalo ,povolalo do NHL.A hneď mu aj dali šancu, hrať.Verím, že si kvalitnými výkonmi ,vybojuje tak za 1-2 sezóny, stále miesto na súpiske Buffala. :cool:

No dufam ze Andrejovi sa podari presadit, pretoze Numminen bude pauzovat minimalne mesiac. Cize za ten cas, ak bude nastupovat, by mohol aj nejake bodiky nazbierat a taktiez samozrejme skusenosti. Inak doplnim ze Andrej hral s cislom 44 :)

...

no dobry je..mohol by mohol...

aj ked teno hrac je momentalne zas spet na farme mal by sa v najblizsej buducnosti presadit do hlavneho teamu...bude to zalezat ako dopadne cesta Buffala v PO.pokial sa jeho cesta skonci v prvom kole tak ma valku sancu sa dostat aspon do tretej obrannej dvojice.....velmi mu to zelam a on ma na to ked sa pozrieme na jeho statistiky v OHL....drzme mu palce :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES