Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Andrej Sekera

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

na HP je pekny rozhovor s Andrejom, autorom je aj nam znamy Luis :frajer2:

:arrow: Andrej Sekera: "Som zvyknutý mať Vianoce bez darčekov"

Obrázek
kedy ho už povolaju do prveho timu ved Campbell už davno odišiel :eek2:
Mladý slovenský obranca v službách Buffala Andrej Sekera sa stáva pilierom defenzívy Buffala Sabres. V zápase na ľade NY Rangers odohral takmer 26 minút a patril k najvyťažovanejším hráčom tímu.

Rodák z Bojníc sa stal po jeho príchode do klubu platnou súčasťou tímu a v posledných
štyroch zápasoch odohral vždy viac ako 19 minút. Proti Philadelphii bol jeho ice time 24:47 (31 striedaní), proti Washingtonu nastúpil na 19:10 minút (21 striedaní), útočníkom Caroliny znepríjemňoval život 26:37 minúty (30 striedaní) a teraz proti Rangers strávil celkovo na ľade 25:42 minút (28 striedaní).

Za posledné štyri duely sa tak zaradil medzi top elitu obrancov v pobyte strávenom na ľade :thumbsup:

Obrázek
po odchode Campbella a pri zraneniach Spaceka a Kalinina sa moze Andrej pekne ukazat :clap: . Casu mu dava Lindy Ruff dost, takze nie je co riesit.
Sekera druhou hviezdou zapasu :thumbsup: :arrow: http://www.hokej.sk/clanok53611.htm
v noci Andrej 21:22 (+2) svojej sance sa chopil na :thumbsup: a predpokladam, ze od buducej sezony bude uz len v 1 time Sabres :yes:

Obrázek
maju zranenych top obrancu spaceka a sestku kalinina. musi presvedcit ze je lepsi ako kalinin.
Sekera nikdy nebude lepši ako kalinin
Andrej Sekera zažíva rozprávkový záver sezóny. Po tom, čo ho vedenie povolalo z farmy, sa z neho stal najvyťažovanejší bek Sabres a svoje parádne predstavenia z posledných duelov ozdobil v zápase s Bostonom víťazným gólom v predĺžení, vďaka ktorému živia šable svoj sen o PO

"Je to úžasný pocit, neuveriteľné, nedokážem to ani opísať," vyznal sa po stretnutí Sekera a pokračoval: "Najdôležitejšie sú však body, stále žijeme."

Sekera odohral v zápase takmer 25 minút a naskočil na 27 striedaní, bol pri presilových hrách a aj oslabeniach. Z jeho tímu nebol ani jeden hráč s väčším ice-timom.

co dodat :thumbsup: Andrej robi vsetko preto, aby bola farma od buducej sezony uz len minulostou..nebude to mat sice jednoduche, ale sance tu su..ja BUF s PO priecky skrtam, BUF sice v tomto zapase ceklo 2 body, ale prislo o 1 so superom ktoreho nahana a ktoreho sotva dobehne..na strane druhej, by sa nam tento borecek hodil do zostavy na MS, podla vsetkeho vsak bude mat namierane do AHLky, kde sa jeho timu vodi celkom OK, takze asi nic z neho :|
Dobre, dobre. Ale buffalo to uz mierne vynechava takze sa mu hra s kludom a bez nejakeho tlaku. Podobne Jurcina na konci minuleho roku. Dolezite bude aby sa Serkera stal radovym obrancom Bufala alebo ineho timu a hraval tych cca 20 minut. Nevyhnutne potrebujeme mladych obrancov. Z konov Valabika a Mihalika podla mojho optiomistickeho scenara moc nebude, maximalne tak na urovni Mezeia. je to ta ista liga. Sekera by mohol byt skor taky Meszarovskejsi typ obrancu. A do dalsich rokov treba novych a novzch obrancov. Konecne by som rad videl na olympiade/svetovom pohary 6 ozajstnych obrancov.
je to tak, na Valabika zabudnime, to ze sa neboji zhodit rukavice je sice fajn, ale to mu sotva zaruci pevne miesto v 1 time..ale nepovedal by som, ze to BUF vynechava, ak ziju co i len teoreticky musia hrat ako o zivot a rozdiel je v tom, ze zatial co Andrej sa svojej sance chopil vsetkymi 10imi u Valabika tomu tak nebolo, pricom ATL uz bola v tom case na dovolenke, BUF veru nie..cize Valabika si skrtnime a osobne by som ho neriesil ani na MS, ale to sme uz OT..Andrej ma predpoklady na to, aby bol casom pevnym obrannym pilierom Sabres a vidim to aj ja nejako podobne ako v suvislosti Meszim na ktorom to bude OTT v najb. rocnikoch defenzivne riesit
Andrej Sekera bol jedinym slovenskym hokejistom, ktory sa v utornajsich stretnutiach NHL zapisal do kanadskeho bodovania. Sekera prispel jednou asistenciou k vyhre Buffala 4:3.
Premna to je mile prekvapenie.Som rad že sa mu poslednmo čase dari ale aj tak mam radščj valabika pretože ma velku postavu a je tvrdý.
OK je to tvoj nazor ale kym Valabik niečo nedokaže tak ako Sekera tak u mna bude vzdy nič :wink:
Sekera dohra sezonu v AHL ale kedze jeho tim nepostupuje do PO, tak sa predstavi na MS :clap:
arek píše:Sekera dohra sezonu v AHL ale kedze jeho tim nepostupuje do PO, tak sa predstavi na MS :clap:
Ked som cital zaciatok tvojho prispevku som sa zlakol, ze Sekeru nepustia z AHL, ale kedze sa predstavi na MS tak je vsetko v pohode. :)
sekera nehra zle a hra dost velke minuty musi sa vsak este zlepsit. ako jediny z timu ma minusove +/-.
dnes to uz Andrej vylepsil, zaznamenal dva plusove body :good: a pridal asistenciu
Mno Sekera sa mi moc páči a to som ešte o ňom dokopy nič nevedel až ked ho vytiahli minulu sezonu do prveho tímu tak vtedy so si ho všimol a som si povedal že noo fajn dalši náš bek no snad sa chytíí aaaa chytil sa !!! :biglol: z čoho mám obrovskú radosť lebo je to po Mezsarošovi dalšíí mlady bek pre našu repre čo je len a len dobréé juuj parada :oslava: a čo ma ešte viac tešíí je to že je najvytaženejšíí bek šablíí v tejto sezone zatial tak nech mu to vydržíí

takže menšie štatistiky o bekoch šablíí a o tom že Sekera ich vedie:
Meno / zapasy / čas na lade celkovo / priemer času na zapas
Sekera .....8 .............200:14 .............25:01
Spacek ....8 .............196:40 ..............24:35
Lydman ....8 .............163:56 ..............20:29
Numminen tak približne rovnako ako Lydman plus minus par sekund

Takže dufam že som to tu trochu týmto oživil :roll: ...jo a ešte som zabudol že dnes v noci odohral Andrej pekných 30 minút to jak chara čeče takže len tak dalej Andrej :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
"Nepaci sa mi jeho hra v obrane. Smerom dopredu odvadza vynikajucu pracu. Pred vlastnou brankou su jeho statistiky v :minus: Podla môjho nazoru by mal byt v :plus:" skonstatoval na adresu Andreja Sekeru trener Sabres Lindy Ruff.
:?: Pomohli vám výkony na olympijskom turnaji k stabilnému miestu v zostave Buffala?
:arrow: O miesto v zostave musím stále bojovať. Na olympiádu som sa veľmi tešil a som rád, že mi tam tréneri dali dôveru. Teraz však už makám v drese Buffala, snažím sa v každom zápase, lebo tu človek nikdy nevie...

:?: Koľkokrát ste videli zo záznamu váš gól proti Švédsku vo Vancouvri?
:arrow: Zopárkrát. Mám naň pekné spomienky, škoda, že sme našu olympijskú cestu nedotiahli k medaile, ale myslím si, že aj štvrté miesto je pekné. Uvidíme o ďalšie štyri roky.

:?: Zažili ste niekedy v hokeji väčšiu radosť?
:arrow: Určite nie. Gól proti Švédom bol môj najkrajší hokejový zážitok.

:?: Nechceli by ste byť radšej útočník ako obranca?
:arrow: Celý život som hrával v obrane a som s tým spokojný.

:?: Gratuloval vám tréner Lindy Ruff k štvrtému miestu na ZOH po návrate do klubu?
:arrow: To skôr ja som mu mal gratulovať k zlatej medaile. Po olympiáde sme spolu ešte nehovorili, moje výkony ani výsledok slovenského tímu nijako nekomentoval.

:?: Na čo myslí hráč, keď sa nezmestí do zostavy a zápas sleduje z tribúny?
:arrow: Najmä musí zostať v pohode mentálne. Niekedy môžete hrať akokoľvek a tréner vás aj tak nepostaví. S tým nič nenarobíte. Ako sa hovorí, hlavou múr neprerazíš.

:?: Povedal vám tréner, prečo vás vynechal, alebo sa o tom v NHL nehovorí?
:arrow: Keď som strávil na tribúne sedem zápasov za sebou a nikto mi nepovedal prečo, zašiel som do kancelárie vedenia a spýtal sa na dôvody. Odvetili mi bez ďalšieho vysvetlenia, že je to hra čísel. Z toho som príliš nezmúdrel, ale už som sa tým viac nezaoberal a pripravoval som sa individuálne na olympiádu.

:?: Čo znamená v praxi, že máte zlepšiť defenzívu?
:arrow: Netuším, asi viac brániť. Na ľade je päť korčuliarov z jedného i druhého tímu a ja snažím pokryť svojho hráča. Keď nám strelí gól súperov hráč, ktorého má na starosti niekto iný, aj tak vám do štatistík pribudne mínuska.

:?: Čím si vysvetľujete súčasné dobré postavenie Buffala? Tešíte sa už na play-off?
:arrow: Play-off ešte nemáme celkom isté, ale verím, že už nám neunikne. A prečo je Buffalo tak vysoko? Od začiatku sezóny hráme dobre ako tím.

:?: Spájate budúcnosť s Buffalom, alebo po budúcej sezóne zamierite inde?
:arrow: Netuším, nechám sa prekvapiť, čo mi osud prinesie.

:?: V ktorom tíme by ste chceli hrať?
:arrow: Vážne neviem. Nemám vysnívaný tím, je mi jedno, kde budem hrať, len aby som pravidelne hrával.

:?: S kým najlepšie vychádzate v tíme?
:arrow: Vychádzal som najlepšie s Clarkom MacArthurom, ale toho nedávno vymenili práve sem do Atlanty. Druhý veľký kamarát je Drew Stafford, sme rovesníci a veľmi dobre si rozumieme.

:?: Porozprávate sa s Thomasom Vanekom aj po slovensky, prípadne česky?
:arrow: S Thomasom sa rozprávame zmesou angličtiny, češtiny a slovenčiny. Keď sme na cestách, bývame spolu na izbe.

:?: Ako vyzerá váš voľný čas v Buffale? Chlapci od hokeja sa zaujímajú o rýchle autá, motorky a krásne dievčatá… Čo preferujete vy?
:arrow: Motorka určite nie a na rýchle auto si budem musieť ešte počkať. Som rád, keď sa môžem trochu vyspať. Program po olympiáde je veľmi nabitý, hráme takmer každý druhý deň. Zábavať sa budem až po sezóne.

:?: A pekné dievčatá?
:arrow: To je predsa záľuba každého chlapa (so smiechom :lol2: )

:?: Chutí vám národné jedlo Barbeque Buffalo Chicken Wings (Barbeque Buffalo kuracie krídelká, veľmi pikantné)?
:arrow: Buffalo krídelka sú vynikajúce, ale počas sezóny ich trochu obmedzujem a snažím sa jesť zdravo. Na druhej strane, všetkého veľa škodí, aj dobrého, takže občas si doprajem aj niečo nezdravé.

:?: Vedia spoluhráči, čo znamená v preklade vaše priezvisko?
:arrow: Určite nie a ani im to radšej nehovorím.

:?: Akú máte prezývku?
:arrow: Redži.

:?: Čo znamená?
:arrow: Moje meno sa v angličtine hláskuje Ej, en, dí, ár, í, džej. Volali ma Andredž a potom to skrátili na redž.

:?: Rozmýšľate o účasti na majstrovstvách sveta?
:arrow: Veľmi rád prídem reprezentovať, ale uvidím, ako si bude Buffalo počínať v NHL. (pravdask)
Akoby to už k nemu patrilo. Aj napriek výborným výkonom a pevnej pozícii v zostave Buffala Sabres sa s nervami Andreja Sekeru (1986) tréner Lindy Ruff minimálne raz za sezónu pohrá. V tej minulej hral so slovenským obrancom psychologickú hru pred olympiádou vo Vancouvri, v tejto ho vo februári posadil na tribúnu opäť. Zdravo nahnevaný Andrej po návrate do zostavy „šablí“ bodovo explodoval. V piatich zápasoch nazbieral desať bodov a odpoveď pre kouča Buffala bola na svete. Už teraz je isté, že z individuálneho pohľadu je to pre Sekeru najlepšia sezóna v kariére. V 63 zápasoch získal už 22 bodov, čo je o tri viac ako jeho doterajšie maximum.

:?: Spomínate si v kariére na podobne plodné obdobie, aké ste prežívali počas celého minulého týždňa?
:arrow: V profesionálnej kariére sa mi niečo podobné prihodilo prvý raz. Nepamätám sa, že by sa mi takto výnimočne darilo.

:?: Desať bodov v piatich zápasoch je na obrancu viac ako solídna bilancia. V zámorí tomu zvyknú hovoriť, že máte „horúcu“ hokejku. Bolo to tak?
:arrow: Neviem, ako to nazývajú v zámorí, ale pravda je taká, že v piatich po sebe idúcich zápasoch mi naozaj vychádzalo všetko, na čo som siahol. Nevynímajúc fakt, že som vsietil aj dva góly. Snažil som sa viac strieľať a stálo pri mne aj šťastie. Bodaj by bolo takýchto sérií čo najviac.

:?: Tréner Lindy Ruff vám neraz počas pôsobenia v Buffale ukázal, že pánom situácie je napriek všetkým okolnostiam on. Aký bol dôvod, že vás vo februári posadil na tribúnu?
:arrow: Ani tentoraz to nebolo inak a celé to malo divný priebeh. Dôvod, prečo som tri zápasy svojho tímu sledoval z tribúny, bol taký, že vraj menej korčuľujem a mám slabšiu prácu s pukom. Neoznámil mi to však hlavný tréner Ruff, ale jeho asistent. Bolo to všetko, čo mi povedal. Dodal ešte, aby som sa zlepšil.

:?: Zdravo ste sa naštvali?
:arrow: Prirodzene!

:?: Pripomenuli vám zámorskí žurnalisti, že ste prekonali svoje bodové maximum v NHL?
:arrow: Toto nesledujem. Posledné dni boli pre mňa veľmi hektické a najviac ma tešilo to, že som bol vôbec v zostave. Vychutnával som si každý moment na ľade a snažil sa byť čo najviac prospešný pre tím. Hlavne toto je môj cieľ, aby som odovzdal na ihrisku všetko pre mužstvo. Teším sa na každé jedno striedanie. Ale, samozrejme, vedel som, že som získal v základnej časti najviac bodov. Pri takej sérii sa to nedalo nevšimnúť.

:?: Netŕpli ste pred uzávierkou prestupov, že by vás mohli vymeniť? Okolnosti tomu nasvedčovali, keďže aj napriek solídnej forme ste sedeli na tribúne.
:arrow: Nepremýšľal som o tom. Ak by k tomu prišlo, udialo by sa to aj tak, takže by som to nijako neovplyvnil. Výmeny sú súčasťou hokeja. NHL je hlavne jeden veľký biznis. Hráči v tejto lige musia byť dennodenne pripravení na čokoľvek. Keď sa blížila uzávierka prestupov, neprežíval som to nejako špeciálne.

:?: Aj zásluhou vašich výkonov sa Buffalu darí a v nahustenej konkurencii tímov z Východnej konferencie je zatiaľ na postupovej priečke. Bude zostávajúcich 15 zápasov ťažkých?
:arrow: Každý jeden bude nesmierne náročný. Každé mužstvo v NHL má len jeden cieľ, najskôr postúpiť do play-off a potom vyhrať Stanleyho pohár. Hráme na viac ako sto percent a chceme získať do konca základnej časti čo najviac víťazstiev. Všetci veríme, že sa tam nakoniec aj prebojujeme. Nemáme veľké oči. Vždy chceme vyhrať nasledujúci zápas.

:?: Cítiť už chuť blížiacich sa vyraďovacích bojov?
:arrow: Vidno to aj na prejavoch jednotlivých tímov. Mužstvá hrajú viac defenzívnejšie, nikto nechce urobiť chybu. Veľa stretnutí sa končí minimálnym gólovým rozdielom.

:?: Zo zámorských médií prenikli na Slovensko správy, že ste učili po slovensky spoluhráča Steva Montadora. Je dobrý žiak?
:arrow: Skôr to bola sranda. Všade to je tak, že v tíme, kde pôsobia aj zahraniční hráči, sa snažia domáci vytiahnuť slovíčka v ich rodnom jazyku. So Stevom sme takto srandovali a hovoril som mu nejaké slovenské slová. Ako to však býva na celom svete zvykom, ako prvé prichádzajú na rad skôr tie neslušné. Určite som mu nehovoril, ako sa povie po slovensky prihrávka, cha-cha.

:?: Je práve Montador vašim najlepším kamarátom v šatni Sabres?
:arrow: S Montadorom nastupujem v jednej obrane, takže často sa spolu rozprávame, ale najbližšie mám prirodzene k Thomasovi Vanekovi. V mužstve sme len dvaja Európania. Spolu bývame aj v hoteli, keď hráme na ihriskách súperov. Čo sa však spoluhráčov týka, nemám problém so žiadnym z nich. So všetkými vychádzam dobre.

:?: Po sezóne vám vyprší so „šabľami“ kontrakt. Sú náznaky na predĺženie spolupráce, ale by ste radšej zvolili nové pôsobisko?
:arrow: Do 30. júna je ešte dosť ďaleko. Zatiaľ sa nič také neudialo a príliš sa o to nezaujímam. V prvom rade chcem hrať čo najlepšie hokej a potom sa uvidí, čo bude ďalej. Prvoradé je teraz play-off a účasť v ňom, ostatné budeme riešiť až keď sa skončí sezóna.

:?: Koncom apríla sa na Slovensku začnú majstrovstvá sveta. Bliká vám v podvedomí svetielko v spojitosti s týmto podujatím?
:arrow: Určite na to myslím. Veď na domácej pôde bude na sto percent výborná atmosféra. To isté však bude platiť aj o tíme. Tréner Hanlon ho určite poskladá kvalitne a budeme mať perfektné mužstvo. Verím, že našej reprezentácii bude všetko vychádzať čo najlepšie.

:?: Váš postoj k reprezentácii je kladný, keďže posledné tri roky ste boli na svetových šampionátoch. Ak bude Andrej Sekera zdravý a neviazaný povinnosťami s Buffalom v play-off, nastúpi na „slovenských“ majstrovstvách sveta?
:arrow: Ak to všetky okolnosti povolia, ako ste spomínali, s veľkou radosťou do Bratislavy prídem! Dôležité bude zdravie a záujem trénera. Teraz však premýšľam len o play-off a do majstrovstiev zostáva ešte more času. Ale ak budeme mať v tom období už po sezóne, kouč Hanlon môže so mnou počítať!

KOMU DRŽÍ PALCE V PLAY-OFF?

:arrow: Play-off slovenskej extraligy je v plnom prúde a známe sú už aj semifinálové dvojice. Komu vo vyraďovacích bojoch drží Andrej palce? „Zaregistroval som, že play-off sa už rozbehlo, ale podrobne ho nesledujem. Na Slovensku som hrával za Duklu Trenčín, ale v súčasnosti nefandím horlivo žiadnemu z mužstiev u nás. Pochopiteľne, výsledky Dukly si vždy pozriem.

POČAS VOĽNA SPÁNOK

:arrow: Počas dvojtýždňového „výletu“ za zápasmi na ihriskách súperov hráčom Buffala nezostáva veľa voľného času. „Je to tak. Poznáme len autobus, lietadlo a hotel. Medzitým sa hrajú zápasy, takže času na oddych a sledovanie iných športov nie je veľa. Ak sa naskytne voľná chvíľka, človek ju radšej strávi spánkom, ale inou formou relaxu.

SLEDUJE AJ ŠKRTELA?

:arrow: Obrancov, aj keď v iných športoch, Andreja Sekeru a Martina Škrtela spája kamarátstvo. Obidvaja pochádzajú z jedného regiónu – Hornonitrianskeho. Sú počas časovo náročnej sezóny v kontakte? „Prednedávnom sme si písali a fandím mu. Minulú sobotu zdolali Manchester United, tak som mu zablahoželal. So spoluhráčmi boli akurát vo víťaznej eufórii, tak dúfam, že sa Martinovi bude dariť čo najlepšie, nech má dôvodov na radosť stále viac a viac. (denniksport)
:?: V Madison Square Garden ste mohli natiahnuť vašu úspešnú sériu. Prehrali ste, ale až po nájazdoch. Spokojný?
:arrow: Túžili sme, samozrejme, vyhrať, ale ideme ďalej. Letíme do Caroliny, kde nás v utorok čaká ďalší zápas.

:?: Vďaka trom víťazstvám za sebou ste sa odlepili z dna tabuľky Východnej konferencie. Zlepšilo to náladu v kabíne?
:arrow: Víťazstvá vám vždy pridajú na pohode, o to viac, ak ťaháte nejakú šnúru. Ale myslím si, že ani za zápas proti Rangers sa nemusíme hanbiť. Akurát je treba zlepšiť presilovky i oslabenia, lebo sme v nich tragickí. Tieto situácie často rozhodujú zápasy. Aj v Madison Square Garden sme inkasovali dva góly pri početnej hre súpera.

:?: Nedávno spôsobilo rozruch odvolanie Lindyho Ruffa z postu trénera Buffala Sabres po pätnástich rokoch. Niektorí zámorskí novinári zvykli ironicky tvrdiť, že bude na striedačke tímu až do smrti. Prekvapilo to hráčov?
:arrow: Aj my hráči sa musíme pozrieť do zrkadla, či sme odviedli stopercentnú robotu. Výsledky neboli najlepšie, zbierali sme prehru za prehrou, až to napokon vyvrcholilo rozhodnutím majiteľa spraviť zmenu na trénerskom poste. Musíme sa tomu prispôsobiť a hrať bez ohľadu na to, kto je na striedačke.

:?: Váš vzťah nebol celkom ideálny, ako vnímate jeho odchod?
:arrow: Podobný vzťah s ním mal tuším aj Miro Šatan. Za celé obdobie, čo som v Buffale, som s Ruffom prehovoril asi toľko, čo s novým trénerom za päť minút po jeho vymenovaní, takže mne osobne zmena trénera prospela.

:?: Aký je nový tréner Ron Rolston?
:arrow: Úplne odlišný, ako Ruff. Je pokojnejší, rozvážnejší, nenechá sa strhnúť emóciami, hoci aj Lindy sa v tejto sezóne v tomto smere trochu zlepšil.

:?: V posledných zápasoch trávite na ľade vyše dvadsať minút, čo nebývalo v minulosti pravidlom.
:arrow: Snažím sa trénerovi oplatiť dôveru, ktorú do mňa vkladá, ale vždy sú na ľade ešte ďalší štyria hráči a brankár, ktorí my pomáhajú, takže aj im musím byť vďačný.

:?: V skrátenej sezóne vás trápia drobné zranenia. Ako ste na tom zdravotne?
:arrow: Chvalabohu som sa už vystrábil zo zranenia členka i stehna. Dúfam, že som si dávku smoly na túto sezónu už vyčerpal a zranenia sa mi budú vyhýbať.

:?: Dvakrát ste sa už stretli s New Yorkom Islanders, za ktorý hrá Ľubomír Višňovský. Stihli ste s bývalým spoluhráčom zo Slovana prehodiť pár slov?
:arrow: Trochu sme podebatovali pred tréningom i po zápase. Nemali sme možnosť ešte zájsť na večeru, ale keď najbližšie proti sebe nastúpime, tak určite niekam vybehneme.

:?: Sledovali ste na diaľku účinkovanie Slovana v play off KHL?
:arrow: Jasné, držal som chalanom palce, veď to bol aj môj tím v tejto sezóne. Škoda najmä druhého zápasu, kde im v predĺžení chýbalo trochu viac šťastia. Ale nemajú sa za čo hanbiť. Ukázali, že aj takéto mužstvo a takíto hráči dokážu konkurovať špičkovým európskym klubom.

:?: Na turné po Severnej Amerike je reprezentačný tréner Vladimír Vůjtek a generálny manažér Otto Sýkora. Hovorili ste už s nimi?
:arrow: Stretol som sa s nimi na Floride, kde sme sa porozprávali. Čo sa týka majstrovstiev sveta, myslím, že tam nie je čo riešiť. Prioritou je teraz pre mňa postup do play off s Buffalom, ale keby sa nám to nepodarilo a budem zdravý, na šampionát rád prídem.

:?: Kde máte uloženú striebornú medailu z MS v Helsinkách?
:arrow: Doma vo vitrínke.
(pravdask)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES