Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Martin Brodeur

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

chorche píše:AK si niekto dovoli zaradit Brodeura do Top 10 brankarov vsetkych cias, tak prosim, ale absolutne najlepsi nie je ani on, ani zmienovany Dryden. Ale skusim vybrat desiatku najlepsich....
1. Sawchuk
2. Tony Esposito
3. Plante
4. Roy
5. Glen Hall
6. Roy
7. Dryden
8. Brodeur
9. Vernon
10. Belfour
Zalezi, jake parametry si zvolis. TOP 10 dle doboveho vlivu by to sedelo. Haska diskvalifikuje to, ze je Evropan (a NHL je kanadskoamericka, cili se to musi brat z jejich pohledu). Co se tyce vykonnosti, tak prvni tri by v dnesni dobe meli problemy. Mozna kdyby prosli treninkem dnesni doby, ale kdyby se postavil takovy Tony Esposito z roku 1970 do dnesni brany, tak by se nestacil divit. U dvou zbyvajicich je to uplne bezpredmetne. Hokej je dneska uplne jiny.
Pockaj, ja somt am dal 2x Roya?! Niekde sa stala chyba. vyskrtnite si ho z 6. priecky, vsetkych posunte vyssie a dajte tam na to 10. miesto Hašeka, pozerajme sa na neho ako na brankara! Tolko.
Crab: Tak sorry, ale su to legendy, ktorym Brodeur siaha tak do pol hlavy a uz vela neporastie. Pri vsetkej ucte.
Pozor, rozpravame sa o NHL a nie o tom, kto kde kedy priniesol aku medailu z nejakych Majstrovstiev, kde beztak neboli najlepsi hraci sveta, len ti co boli v danej chvili prave dostupni....
chorche píše:Pockaj, ja somt am dal 2x Roya?! Niekde sa stala chyba. vyskrtnite si ho z 6. priecky, vsetkych posunte vyssie a dajte tam na to 10. miesto Hašeka, pozerajme sa na neho ako na brankara! Tolko.
Crab: Tak sorry, ale su to legendy, ktorym Brodeur siaha tak do pol hlavy a uz vela neporastie. Pri vsetkej ucte.
Pozor, rozpravame sa o NHL a nie o tom, kto kde kedy priniesol aku medailu z nejakych Majstrovstiev, kde beztak neboli najlepsi hraci sveta, len ti co boli v danej chvili prave dostupni....
A nechapem ako može byt drydena na siedmom miesta jeho statisky su obdivuhodne
Odchytal 397 zápasov a vyhral 258 a prehral len 57.Keby neskončil z hokejom tak by bol daleko vyšie ako plante hall, a dalši.8 sezon je dost malo na brankara.A 6 stanley cupom mi pride velmi malo. :D :D :D
Dryden skratka nehviezdil tak, ako dalsi chalani!!!
chorche: Jiste, zalezi, dle ceho to beres. Jestli dle skutecne individualni vykonosti, nebo vlivu dotycneho na svoji dobu.
Vplyv dotycneho na danu dobu.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
hehe sranda jak vybabrali manažeri s tohtoročnou vezinou vobec som nepasoval ako mnohí tz vas ostatných za víťaza Martina ja som taktiež tipoval Nabokova preto ma prekvapil a velmi potešil vysledok a čo sa týka vašho problemu kto je lepší a kam zaradiť Brodeura to sa nikdy nedozvieme ...najlepším riešenim by bolo postaviť všetkých tých vašíéch naj top ten brankarov vedla seba a dať im rýcjlostný test v sladingu v obratnosti a takýchto veciach .. a tak by sa zistilo ktorý je najrýchlejší najlepší a tak... aspon to je moj nazor... to že jeden brankar ma pred sebou dobrý tím a vyhra stanle cup alebo 7 stanley cupov tak nemusí byť najlepší brankar na svete...
veru tak Hannu, mna osobne Martyho vitazstvo prekvapilo :eek2: pocital som s triumfom Henrika :| ale tak asi su si tam hore vedomi toho, ze Marty uz nie je predsa len najmladsi, tak reku povenujeme mu pred odchodom do hokejoveho dôchodku nejaky ten darecek :)

ale samozrejme, smekam, to, ako si dokaze dlhodobo drzat vykonnost, je obdivuhodne :poklona2:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak Marty vychytal v Atlantě 97. nulu a pomalu se blíží k rekordu T. Sawchuka (103). Jen tak dále. Go Marty Go !!!
Tato sezona by mala patrit opat Martymu.Rekordy su naspadnutie!!!!!Great goalie!!!! :thumbsup:
jj Martymu to přeju a snad letos bude lepší PO, alespoň finále Conference.
to je presne to čo potrebuje devils.. aspon finale konferencie... po lockoute furt pred týmito zapasmi skončili... raz s Carolinou, potom s ottawou... minulý rok to už bolo horšie... hned v prvom kole...no ale su tu nový hrači kvalitný takže verím že devils na čele s Brodeurom zabojuju o vysoke pozicie tento rok... Brodeur znova chyta perfektne možno ma pred sebou životnu sezonu nikto nevie po tých rekordoch može nabrať paradne sebavedomie.... len to iste potrebuju aj tí ostatný hrači v našom kadri... od ktorých vidieť snahu v defenzíve no dopredu sa toho neda vela vymyslieť a s jedným dvoma golmi nebudeme mocť vyhravať šecky zapasy
Obrana vždy zdobila Devils, skvělý Marty, bránili všichni hráči a v útoku to bylo slabší. Mě osobně chyběli takoví ti bijci před brankou jako je teď Bobby Holík.
no nech sa paci, 98 shutoutik na konte Martyho...k jubilejnej 100vecke pouhe 2 matche, to da lavou zadnou a coby dub zamava aj Sawchukovi (103)... :poklona:
Snad to Marty zvládne co nejdříve, aby se nemusel stresovat čekáním na rekord. Je obdivuhodné co dokázal a ještě nám všem ukáže velké věci.
Ja osobne si myslim,ze rekord detroitskej legendy prekona(min. vyrovna) uz vtejto sezone...
aj ja v to dufam.. pekne to začal aj v prípravnom vyhcytal nulu teraz už ma jednu aj v sezone.. ono ma na to dobrý tím s dobrou defenzívou takže prečo nie... či tuto sezonu ktovie... keby bola forma v pohode... však najviac shutoutov za sezonu mal tuším 12 takže....
Tak jak naschval.V sezone,v ktorej by v pohode mohol min. vyrovnat rekordy Sawchuka a Roya sa prvykrat v kariere zrani na dlhsiu dobu...3-4 mesiace je dost.....shit system.... :(
no tak po dnešku si říkám aby oba rekordy nepadly letoss už to by bylo něco Marty je neskutečný golman :thumbsup:
Skvělý "start" vydařený zápas :yes: zahájit první zápas po dlouhodbém zranění shutoutem je skvelý :)
jj přesně tak :clap: :clap: :clap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO