Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Martin Brodeur

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

pekne to oslavil vyhra nad dalasom a o5 skvele čísla 29/31 posledný týžden ma velmi dobre vyrovnane výkony nechcem zakríknuť mohlo by to takto pokračovať po celu sezonu:-)
Marty sa uz asi def. rozchytal......inak samozrejme gratulacia k tej 500ke....Podla mna prekona St. Patricka.....
haha Marty to dnes natrel Montrealu aj s mladým Priceom...mu ukazal jak sa veru brani...shutout,505 vyhra,5 v rade,27 zarkokov toť paradička velmi slušne čísla len nech to nepadne panebože...
tak ako spominal Alex, Sv.Patrick nech si zatial v klude vychutnava rekord, nakolko coskoro pri nom bude svietit Sv.Marty :)
tak Brodeur jednoznacne asi naj brankar v NHL !!! pocet aj ked tata sezona sa mu na zacitaku moc nepodarila nevadi !!! teraz je podstatne to aby sa snazil !!! ved dnes chytil Shootout proti Montrealu :)
Tento brankar je najlepsi v nhl take veci ako on dokaze brane to je neuveritelne :shock: vie tymu zdvihnut naladu.
http://images.fannation.com/images/ap/2 ... 901-p2.jpg
http://www.cbc.ca/sports/hockey/stanley ... in-392.jpg
http://imagecache2.allposters.com/image ... osters.jpg
tak tuto vec co ma nad sebou je zasluzena.
Brodeur je bez pochyb najlepsim brankarom nhl a dokazuje to aj vykonmi aj ked sa rozbiehal pomaly ale teraz ho neni mozne tak lahko prekabatit a nepusti skoro ziadni puk za svoj chrbat a este par vytaztiev a prekona aj Roya v pocte vyhranych zapasov.
Ivan píše:Brodeur je bez pochyb najlepsim brankarom nhl a dokazuje to aj vykonmi aj ked sa rozbiehal pomaly ale teraz ho neni mozne tak lahko prekabatit a nepusti skoro ziadni puk za svoj chrbat a este par vytaztiev a prekona aj Roya v pocte vyhranych zapasov.
Ale prosim ta Ivan... Nerob hanbu army menu :D

:offtopic: barrki poprosim riesit nehokejove veci v inych, na to urcenych temach; c.
tak a teraz si pozrite dnešne videa proti NYR Brodeurove savy dnes tam vyčaril iný semafor..doporučujem ludia...jeden z najkrajších zakorkov ktorých som unho videl...celkovo sa dnes velmi zapotil a jeho čísla su zaslužene vysoke...aj ked to chcelo shuoutík...no čo už..nabuduce
jeeej tak paradny zapas to dnes bol s krasnym koncom pre Devils musím oceniť ako aj Brodeura tak aj Nittimakyho za paradne zakroky aj ked čísla lepšie na strane Brodeura a k tomu aj vychytaný najazd Brierea no ale Nitty mal krasne save-y na reboundoch...o58 sme porazili divízneho supera už mne osobne chýba poraziť Rangers porti ktorým mame zlu bilanciu...
jaaaj pekný darček nam dal Marty v podobe shutoutu...velmi som sa bal tohto supera kedže je zo zapadu a s ními toho vela nenahrame no a cagary bolo rozjazdene pekne a vyhra ma strašne teší..aj ked bola len o chlp
Lidi já vím, že s mým názorem na Brodoura nebudete moc souhlasit a Alex z něj bude mít křeče, ale já nejsem jeho odpůrce, já býval jeho zastánce a to v době kdy v 90. letech dominoval Dominátor, tenkrát byl absolutní brankářská hvězda a myslím, že to byl nejlepší brankář, co kdy byl. Hodně zapomínáte, ale tak v těch letech 1996-1999 chytal tak jak nikdy nikdo jinej nechytal, byl v slabém klubu, který výtahnul hodně vysoko, proto tenkrát Vezinu vyhraval on a v all-star game měl taky pevný místečko. Mluvilo se o bránkářích kteří by se s ním mohli rovnat jednou to byl Roya, jedno Belfour, jednou Kölzig jednou Čechmánek ( nj to byly časy ), ale zapomínalo se na Brodoura. Čeman jednu sezonu zachytal dobře, pak se zahrabal, to samo Kölzig. Roy byl spíš jen taková nostalgická vzpomínka na konec 80. let.Ale Brodour chytal pořád dobře, ale nikdy nebyl tak cenněný, jenže teď se mu to vrací dosyta. Je to podle mě tím že každá doba potřebuje legendu( v 90. letech to byl Dom, předtím Roy...), ale teď není brankář,který by nějak uchvacoval, není prostě ta megastar, tak se automaticky bere Brodour, přitom podle mě není nejlepší. Nechci se dopustit toho, že Haška budu silnou obranou omlouvat a Brodoura zatracovat, to ne. Ale on je moc chytrej, že je furt v New Jersey, on to kdysi přiznal myslím Modano, že je blbost odcházet z klubu, kde je člověk zaběhlý, zná prostředí a vyhovuje mu styl hry. Vemte si Jágra ( až na tu první povýlukovou sezonu žádná sláva) Gretzky to samo, Sami Kapanen taky a určitě by se těch hráčů našla celá fůra, stejně jak těch u kterých to bylo naopak (Thornton, Vrbata, Havlát ), ale to by byl risk a Martin ví, že riskovat nemusí. v jiném týmu bývá jen v repre a v all-star game ( tu bych ale nehodnotil ), ale ani za vyluky myslím nehrál. On nikdy v repre díru do světa neudělal, Luongo byl vždy lepší, stejně tak jak je lepší Vokoun nebo Lundqvist, Brodour je prostě jen značka. Statistiky jsou jedna věc, druhá věc je ta že Hašek do NHL vstoupil už jako hodně starý a ted si je i trochu ničí:-(. Nechci říct, že je Martin špatný brankář, ale at si udělá plastiku a jde zkusit hrát do Columbusu. Myslím, že by byl dvojka za Leclairem.
jedno čo sa vraví no vo svojom veku ešte stale exceluje a je najväčšou oporou NEW JERSY...ked ma formu ma ju aj Devils.Dnes predviedol neuveritelne zakroky za ktore mu len dakovať možme...par golových šancí zlikvidoval a to nas udržalo vo vedení veru...aj ked musím pochvaliť aj Birona on si viedol tiež fantasticky len dostal blbe goly jeden ked nechytil Zajacovu strelu a pri prvom gole mu vlastný obranca zabranil v pohybe...Biron veru zabranil pohrome...hračom tam vonku sa velmi nepodaril zapas.. :( čakal som väčšiu dramu krajšie dačo...hoci aj najazdy ale s vysledkom viac než spokojný
Marty sa stal tretou hviezdou týždna predsstihli ho už len prvý Selanne a druhý Kipper...rozhodne si zasluži podla mna toto ocenenie kedže pri posledných doležitých vyhrach ktore nas vykopli hore na prve miesto si viedol fantasticky čísla boli fantasticke taktiež ...neklesol pod 90 percent priemer golu bol tiež skvelý...čo k tomu dodať...snad len to že NJ sa ku koncu sezony vždy darí...bodaj by to aj tento rok bolo...čo sa týka Veziny trophy tento rok bude mať Marty podla mna silnejšiu konkurenciu paradne si tento rok viedli viacerí brankari ako napr. Thomas,Lundqvist ale aj mladý Lecleire
brodeur je jednoznacne najlepsi brankar NHL a ak mu bude sluzit zdravie tak to bude mat aj potvrdene v statystikach najviac sa mi na nom paci to ce pouziva 34 betony a nie ako 38 co je maximalna velkost povolena lygov tak neposoby ako roberto luongo a zrejme ho uz nik neprekona :yahoo:
tak marty je druha hviezda tyzdna ma perfektne statystyky pustil iba 0,98 golu na zapas a uspesnost zakrokov ma 97,2 to je super len tak dalej :taptap: :taptap:
Moj vzor odmalička myslim že to bol druhy najlepší brankar nhl aky kedy chytal tím prvým bol pre mna Ken Dryden .Vyhral skoro všetko chýba mu len zlato z Ms a hart trophy a conn smyth trophy.Paradna hra z hokejkou a paradne reflexy a ktomu rýchla lapačka.
AK si niekto dovoli zaradit Brodeura do Top 10 brankarov vsetkych cias, tak prosim, ale absolutne najlepsi nie je ani on, ani zmienovany Dryden. Ale skusim vybrat desiatku najlepsich....
1. Sawchuk
2. Tony Esposito
3. Plante
4. Roy
5. Glen Hall
6. Roy
7. Dryden
8. Brodeur
9. Vernon
10. Belfour
chorche píše:AK si niekto dovoli zaradit Brodeura do Top 10 brankarov vsetkych cias, tak prosim, ale absolutne najlepsi nie je ani on, ani zmienovany Dryden. Ale skusim vybrat desiatku najlepsich....
1. Sawchuk
2. Tony Esposito
3. Plante
4. Roy
5. Glen Hall
6. Roy
7. Dryden
8. Brodeur
9. Vernon
10. Belfour
A to si podla čoho vytvoril tento túto top 10
Podla svojich hlbokych a trvalych poznatkov o NHL. A ty si na zaklade coho dal Brodeura pred take hviezdy, ako Sawchuk? :?:
Hru s hokejkou nema nikdy tak dobru ako on a ešte dobre vykony za reprezentaciua nechapem ako si mohol dat vernona na 9 ktory ziskal 2 stanley cupy coon smyth a to je všetko.Na hašeka si asi zabudol..
a Haseka som nezabudol, ten moze byt tiez v Top 10, je to silne individualne. Vernon preto, ze patril k najlepsim! Bezkonkurencne! V obrovskej bitke s Edmontonom sa pretlacil do finale a Flames tak ziskali jediny SC.... A v Detroite neskor tiez kraloval! Brodeur moze mat pracu s hokejkou aku chce, na niektorych pred nim zmienovanych velikanov nema!
chorche píše:a Haseka som nezabudol, ten moze byt tiez v Top 10, je to silne individualne. Vernon preto, ze patril k najlepsim! Bezkonkurencne! V obrovskej bitke s Edmontonom sa pretlacil do finale a Flames tak ziskali jediny SC.... A v Detroite neskor tiez kraloval! Brodeur moze mat pracu s hokejkou aku chce, na niektorych pred nim zmienovanych velikanov nema!

Je to tvoj názor napr roy za reprezentaciu ho*no dosiahol Brodeur ma paradne vykony aj za reprezentáciu 2 striebra z ms zlato z olymp. a zlato z World cup
chorche píše: Brodeur moze mat pracu s hokejkou aku chce, na niektorych pred nim zmienovanych velikanov nema!
no tak podla mna je brodeur najlepsi a pochybujem ze ho dakto prekona len sa pozry ako je new jearsy zavysle na brodeurovi ked pusti viac ako 2 goly malokedy vyhraju a myslym ze nema nik taky velky vplyv na muzstvo ako on a to kolko ma vyhratych zapasov za sezonu to hovori o jeho kvalitach teraz maju v obrane len jedno zname meno a to je Martin po odchode Rafalskeho je vlastne skoro cela defenziva na brodeurovi ked ktomu priratame dost strelecky slaby utok neratam pariseho ten je v pohode tak hned vidis kto rozhoduje zapasy ked sa dary martymu tak sa dary aj tymu :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES